Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chętnie przyjmę

CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK-chętnie przyjmę, jeśli komuś zbywają

Polecane posty

Gość chętnie przyjmę

Więc tak. Nie umiem kłamać, więc powiem, że nie przymieram głodem, nie jestem też w bardzo trudnej sytuacji materialnej, ale..........jeśli by któraś z Was miała zbędne ciuszki dla noworodków chętnie je przyjmę, oczywiście koszty przesyłki pokrywam w całości ja. Pewnie co niektóre mnie tu zjadą - że bezczelna jestem. Trudno. Naprawdę przydadzą mi się ubranka, oczekuję bliźniaków, przelewać mi się nie przelewa (kupiłam już trochę rzeczy w ciucholandach, bo na nowe to mnie nie stać za bardzo). Kieruję tę prośbę do tych, którzy mają chęć mi pomóc.....ale nie wymuszam nic na nikim. Jeśli jesteście chętne, będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc. P.S. Nie zamierzam handlować nimi na allegro, ani nigdzie indziej, jeśli ktoś miałby takie obawy. Acha i mój Brat też oczekuje drugiego Dzieciątka - więc chciałaabym się również z Nim podzielić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie przyjmę
chyba nie ma chętnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba powinas sklamac
i powiedziec ze przymierasz glodem nie opedzilabys sie od propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
no właśnie.........chyba powinnam, ale ja naprawdę nie potrafię tak kłamać.......a wiem, że tu dużo było takich wyłudzeń:( Jestem szczera i myślałam, że szczerość się liczy, ale widzę, że chyba jednak nie:( Szkoda bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nadchodzącym sezonie
A nie pomyśłałaś, że może nie ma tu w tej chwili nokogo, kto miałby takie ciuszki? Poczekaj jeszcze chwilkę. Osobiście doceniam Twoją szczerość, niewiele osób na to stać, zwłaszcza na tej anonimowej kafeterii, ale nie mogę Ci pomóc, bo moja młodsza siostra jest stałym odbiorcą ciuszków po moim dziecku. Cierpliwości, a pewnie ktoś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
Dziękuję za podniesienie na duchu - łudzę się jeszcze, że faktycznie może w tej chwili nie ma nikogo, kto byłby w stanie spełnić moją prośbę......choć zaczynam mieć wątpliwości czy wogóle ktoś taki się znajdzie. W każdym razie bardzo dziękuję za miłe słowa - bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
SRATATATA - dziękuję Dobry Duszku:), bo mnie już głupio podnosić.......bo ktoś się w końcu na mnie wpieni:) a tego bym nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
tak - dwie Dziewuszki:) A dziś ceny w sklepach wiadomo jakie.......w ciucholandach taniej, ale ostatnio tylko same zimowe ciuszki. Do tego muszę jeszcze kupić foteliki do przewożenia Dziewczynek, wózek bliźniaczy, łóżeczka, butelki.........wszystko od zera......nie mam nikogo, kto mógłby mnie poratować używanymi rzeczami........niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wspaniale. hmm moze daj ogloszenie do gazety ze przyjmiesz ciuszki dla dziewczynek? a tym czasem podnosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
hm.........myślałam nad tym również, tylko, że ja z małej mieściny jestem i w regionalnej gazecie to się boję, że mnie będą później od żebraków wyzywać. Poza tym........jakoś wierzę, że internet to potężne medium:) i że tu prędzej znajdę kogoś życzliwego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz musze zmykac ale jeszcze pozniej podniose topic, najwiecej ludzi siedzi wieczorem:) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
PINDZIU - myślałam, kupiłam już tam kilka rzeczy........tylko, właśnie problem w tym, że finanse mnie straszliwie "hamują". Chętnie wydałabym wszystko co mam na ubranka - tylko, że czekają mnie jeszcze potężne zakupy innych rzeczy dla Kruszynek - no i utrzymać się też muszę z czegoś:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
SRATATATA - bardzo Ci dziękuję za wspaniałą pomoc:) miłego popołudnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja nie mam- tzn mam ale tez jestem w ciazy. cenie twoja prawdomownosc i podoba mi sie ze nie owijasz w bawelne. my tez nie przymieramy glodem ale wiadomo kazda pomoc jest dobra, bo zamiast ciuchow mozna kupic dla dziecka co innego. my dostajemy ciuchy po synkach brata meza. Kazdy zna nasza sytuacje finansowa i nikt sie nie bulwersuje ze chetni bierzemy ubranka- poniewaz to nie kradziez ;) pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
ZNAJOMA - dziękuję za kolejne słowa otuchy......bo trochę się krępowałam zakładać ten topik...........założyłam go, bo........może akurat komuś ciuszki zajmują miejsce niepotrzebnie? Widzę, że jednak nie taki straszny diabeł jak go malują:) że można tu też liczyć na dobre słowo - DZIĘKUJĘ BARDZO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafe czesto mozna spotkac sie z chamstwem, ale sa tez normalni ludzie. Ja tez zbieram ubranka dla Siostry:) JUz niedlugo zostane ciocia:) Prosic o ciuszki to nie wstyd, krasc to wstyd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
CZARNA - no niby masz rację, wstyd to kraść. Jednak.....ja jestem pierwszy raz w sytuacji, w której kogoś proszę o pomoc. Do tej pory sobie radziłam sama bez większych problemów, ale sobie łatwiej odmówić pewnych rzeczy:). Wiesz........ja obawiałam się (chyba jednak niepotrzebnie), że ktoś mi powie "ogłupiałaś do reszty kobieto???? tylu ludzi naprawdę potrzebujących wokół, a ty masz czelność zakładać takie topiki??? wstydź się itd. itp."..... Właśnie jakbym Was skłamała i "ubarwiła" fakty, to bym się pewnie czuła jak ostatni złodziej........podziwiam ludzi, którzy tak potrafią - choć, może im powinnam zazdrościć "przebiegłości" ? sama nie wiem...... Ale........oni to oni ja to ja. Ja tak nie umiem i dlatego powiedziałam jak jest naprawdę, bez ogródek i ubarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że żaden wstyd, u nas ciuszki krążą w rodzinie i fajnie jest A co Ci najbardziej potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
Dzięki temu mam czyste sumienie:) Choć tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
RAFINKO - najbardziej to kaftaniki, skarpeteczki, śpioszki, czapeczki.....może jakieś buciki? może resztę jakoś dokupię, bo nie mam śmiałości prosić o cenniejsze rzeczy:(. Chyba , że ktoś będzie miał chęć mi sam od siebie darować - na pewno niczym nie pogardzę - niczym. Nie mam żadnych wymagań odnośnie stanu rzeczy, ani też kolorów itp. jest mi to obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok podaj mi do siebie maila zobaczymy co da się zrobić, nie obiecuję ale się rozejrzę i jakby co to dobrze byłoby mieć kontakt, bo temat spadnie i potem cię nie znajdę Moj mail raffinka@wp.pl Kiedy dzieci się urodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
RAFINKO!!!! Dziękuję bardzo bardzo - nawet za dobre chęci!!!! mój mail : taaka_sobie@tlen.pl Termin mam na początek lutego, ale mój gin mówi, że najdalej na początku stycznia pewnie będzie po wszystkim - bliźniaki się lubią wcześniej pchać na świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
RAFINKO - wysłałam do Ciebie maila:) DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
RAFINKO - miłego popołudnia życzę:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×