Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co boli bardziej.?

Polecane posty

Gość gość

Co boli bardziej poród naturalny czy pierwszy sex analny bez nawilżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne to pierwsze, wystarczy porównać obwód członka i obwód główki dziecka jak można zadawać tak retoryczne pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niekoniecznie. Pochwa jest elastyczna a o***t srednio. Pochwa ma swoje naturalne nawilżenie. Jakby poród bolal tak jak anal to zdziwilabym sie zd jakakolwiek kobieta chce rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety poświęcają się dla facetów z porodem i analem ale żaden skvrwysyn nie umie tego docenić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wolałabym odpowiedzi od kobiet które rodziny i uprawialy sex analny a nie bez urazy od przypadkowych kobiet, które chca wyrazić swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez tu żadna matka analu nie uprawiala wiec po co ja sie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiałam anal i urodziłam dziecko.Ani jedno ani drugie nie jest koszmarne .Da się przeżyć:P Nie da się porónać tych dwóch rzeczy, sorry... Skąd to pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem w ciąży i wszędzie słyszę jak to boli i takie tam wiec chcialam wziąć najgorszy bol jaki w zyciu czułam i do niego porównać. Nie chodzilo mi o zwykly anal taki delikatny nawilzony. Tylko taki z penisem 21 cm. Bez wcześniejszego rozluźnienia o***tu palcami. Tylko takim hop siup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uprawiałam anal i rodziłam. Co prawda u mnie było z nawilżeniem ale mimo wszystko poród dużo bardziej boli bo oprócz samego porodu są skurcze bóle krzyżowe, szycie krocza. Ale oba da się przeżyć ;) więc się tak nie bój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×