Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co brać po albothylu??

Polecane posty

Gość gość

Witam Ginekolog niedawno stwierdził u mnie niewielką nadżerkę że mialam już kiedyś jedną zamrażaną to na tą wolał przepisać mi lek ponieważ chcę mieć dzieci .. więc przepisał mi lek albothyl 6 globulek codziennie na noc wziełam drugą dzisiaj i chodzi o to że nic nie wspomniał o braniu po tym probiotyku ale wyczytałam na forach że powinno się wziąc moje pytanie więc brzmi co lepiej wziąć lacibios femina w tabletkach czy lactovaginal? większość z dziewczyn bierze po tym chyba te globulki lactovaginal ale powiem szczerze że mam już trochę dość brania globulek i wolałabym bardziej w tabletkach ale jeżeli skuteczniejsze w tym wypadku są te globulki no to je wezmę ... a i drugie pytanie to czytałam na ulotce że tydzień po braniu albothylu można współżyć jestem z narzeczonym w trakcie starania się o dziecko więc zależy mi żeby nie tracić cyklu chociaż w tym cyklu przez te globulki i to wstrzymanie ze stosunkiem to i tak już chyba nici z tego ile wy po stosowaniu tego leku wstrzymałyście się ze współżyciem? no i pomóżcie w sprawie tego probiotyku :) z góry Wam dziękuję oczekuję na mądre i konkretne odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×