Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkie cudo

Co byście chciały dostać na prezent bez okazji?

Polecane posty

Mam taki mały problemik, chodzę z facetem od miesiąca ale on nie mieszka w Polsce i teraz przyjechał też ni8e na długo, ostatnio powiedział mi żebym się zastanowiła jaki prezent chciałabym od niego dostać to w któryś dzień pojedziemy na zakupy, [problem w tym że to jest mój pierwszy facet i nigdy nie dostałam prezentu, nie mam pojęcia co powiedzieć, nie wiem co chciałabym dostać . Może coś mi zaproponujecie? ostatnio przebiłam sobie pępek myślałam o kolczyku ale to chyba głupi pomysł. Chciałabym zaskoczyć mojego chłopaka jakimś wyszukamym nietypowym pomysłem, albo czymś klasycznym co poprostu pasuje kupić na prezent. Może napiszcie co wy lubicie dostawać itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże żeby mi tak ktoś chciał kupić suszarkę!!! aaaaaa bo ja nie mam kasy teraz, a tak bym chciała mieć nową w końcu😭 :D:D ot takie moje marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirorjnkvbf
a pomyśl sobie co byś na prawde chciała dostać. Nawet jak to bedzie cos nietypowego to i tak dobrze bo wyjdzieze jestes oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że mam szczęcie bo facet jest naprawdę nadziany ale ja nie jestem taka żeby go w jakiś sposób wykorzystywać to dla mnie trochę krępujące powiedzzieć co chcę dostać i jeszcze iść z nim to kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith.9
Nowy laptop:-) A na serio, to np. płyta albo coś z biżuterii, ale nie przesadnie drogiego, bo chyba jeszcze za krótko ze sobą jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhgzolidrh
kwiatka :) myćlę że on Cię może sprawdza.... powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Ja bym po prostu powiedziała, ze nic nie chce, a jak on nalega, to niech przywiezie Tobie cos ze swojego kraju w ktorym mieszka. To bedzie jego pomysł i na pewno bedzie sie Tobie podobało. Co za sens ma prezent, ktory sama sobie wybierzesz. Niech on pogłówkuje troche i Cie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag mnie trafi chyba
powiedz mu,zeby sam ci cos kupil a ty zobaczysz jaki ma gust przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimo
Zgadzam sie z Galatasay! Ja w ogóle sobie nie wyobrażam jakbym mogła wybierać sobie prezent od faceta, z którym jest od miesiąca!!!No chyba, że to kretyn i chcesz go jak najbardziej wykorzystac póki możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zgadzam się z Galatasaray oraz z wypowiedzią uhbzolidrh ===>>> on moze Ciebie sprawdzac... moze byc tak ze skoro jest \"nadziany\" to nie ma dla niego zadnego problemu wydac sporo kasy - ale moze byc i tak ze chce sprawdzic czy jestes chętna na jego kase... ja wolalabym jakis drobiazg kupiony przez niego skoro juz tak bardzo chce Tobie cos podarowac - a jesli nic nie kupi to wolalabym nic nie dostac bo osobiscie bardziej cieszylabym sie z czasu spedzonego z nim a nie z kasy wydanej przez niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację dziewczyny, ile ja bym dała żeby nie wyjeżdzał, to byłby dla mnie najpiękniejszy prezent, ale cuż praca to praca, za 2 miechy znowu się spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Ci sam coś kupi od siebie. A najlepiej daj cynk Twojej koleżance co chcesz a ona mu podpowie:) Ty udasz zaskoczoną a on będzie szczęśliwy ze Ci sie podoba i gra gitarra. Ps. jesli potrzebujesz czegoś do domu to polecam dzisiaj wyciskarkę do soków REDMOND. Akurat są dobre ceny : https://multicooker.pl/katalog/oferty_specjalne/walentynki_z_remond/ Wiem bo sama wczoraj kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×