Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byście zrobiły jakbyście zakochały się w facecie i dowiedziałybyscie sie ,że

Polecane posty

Gość gość

ma żonę i dzieci (jedno młdsze od was tylko o 7 lat)? jakby twierdził ,że żony nie kcha tylk jest z nią z poczucia obowiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic. Wiem, że każdy facet, który ma ochotę p*****ać tak twierdzi. Ty tego nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkochałabym się bardzo szybko ,każdy facet tak gada że bla bla bla a potem i tak wraca do żony ,zresztą kobiety są nie lepsze też pierniczą takie głupoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żonaty facet dla mnie nie istnieje. Nieważne czy kocha te żonę, czy "nie kocha". Po prostu jest niewidzialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie troche nie chcę krzywdzić jego rodziny... mimo ,że jest aż o 18 lat starszy się w nim jakoś zadłużyłam ... ale po pierwsze troche biedna ta jego żona, dzieci Z drugiej strony jak nie ja pewnie i tak znajdzie sobie inną kochankę ,chciałabym żeby kiedyś rozwiodl sie z zona skoro jej nie kocha to wtedy i dla niej i dla mnie tak by bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo właściwie skoro ją zdradza to raczej nie kocha, więc jakby jej to powiedział i rozstał się ona tez by mogła sobie ułożyć zycie. Nie chce nikogo krzywdzić ,ale sama cierpie bo sie zakochałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha zadłużyłaś się????? Ile mu jesteś winna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwal się qrwo od cudzego meża. znajdź sobie wolnego faceta i dopiero się zakoch/uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyzywaj mnie ok? :O wcześniej nie wiedzialam ,że jest zonaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale teraz już wiesz i skoro z nim nie zakończyłaś w momencie jak się dowiedziałaś to sama zrobiłas z siebie qrwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie dowiedziałam się z tydzien temu to raczej nie jest dlugo prawda? i nie oceniaj to nie bedziesz oceniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co mi to nie grozi, bo nie lece na takich starych, ale ogolnie to bym sie momentalnie odkochala, tak mysle. A nawet jesli nie, pozbylabym sie idioty z mojego zycia, chocbym musiala to przecierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historyjki stare jak świat, a prawda jest taka że chciał sobie p*****ać na boku. Daj spokój, odwróć się na pięcie i zapomnij o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nie bądź naiwna. każdy facet tak mowi, zeby p*****ać. Nie rób sobie jednak złudnych nadziei, on nie odejdzie od żony. Ma spokojne i ustabilizowane życie, dzieci, dom, mieszkanie, pewnie jakiś kredyt. Myślisz, ze zostawi to wszystko dla ciebie? Mylisz się. Jest mu za wygodnie. Woli żyć w ten sposób niż porzucić żonę i wejsć z nowy, niepewny związek z dużo młodzszą kobieta. A jak znowu mu się zechce sexu to znajdzie sobie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie dowiedziałam się z tydzien temu to raczej nie jest dlugo prawda? i nie oceniaj to nie bedziesz oceniany x Przestań bredzić naiwna szmato co leci na podstarzałych żonatych. Czy żaden wolny i w twoim wieku nie chce cię, że się za cudzych meżów bierzesz? Jego żona jak się dowie to ci wyrwie wszystkie kudły z tego tępego łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W najlepszym wypadku bedzie tak jak z Kaziem M., odejdzie, p******* nachapie się tej swobody i wróci do żony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można sie brać za cudzego meża a później kłamać że się nie wiedziało że on jest żonaty? to jak długo się już z nim łajdaczysz ze aż się zakochałaś? i przez ten czas nie zapaliła ci się czerwona lampka ze facet w podeszłym wieku może mieć rodzinę? trzeba było zapytać się go o stan cywilny zanim rozłożyłaś przed nim nogi a nie teraz jęczysz że ty nie wiedziałaś. nie wiedziałaś bo nie chciałas wiedzieć. albo dobrze wiedziałaś a teraz rżniesz niewiniatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno zostaw faceta, który mówi, że jest z obowiązku z żoną, to blef, znany i stary jak świat. On cię wykorzystuje, a żony nigdy nie zostawi! Nie wierzysz? Postaw sprawę jasno, tak dla sprawdzenia, powiedz, że chcesz, żeby złożył pozew, bo szkoda ci czasu na trwanie w takim związku, a zobaczysz jak będzie odciągał, ile znajdzie wymówek, mówię ci przekonaj się i nie bądź naiwna, bo ten związek będzie cię truł powoli i zmarnujesz kupę czasu, a później obudzisz się z ręką w nocniku i ze zrytą psychiką na całe życie. Uciekaj od dziada, bo to zwykła świnia właśnie on, nie jego żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w podobnej sytuacji. Po jakimś czasie zaczęłam dostawać dziwne smsy typu, że on mną się bawi i że ma dziewczyn na pęczki. Powiedziałam mu o tym ale twierdził, że to była z zazdrośc***isze. Miał z nią dziecko więc kiedyś podobno mu ukradła mój numer z telefonu. Wydało mi się to podejrzane ale uwierzyłam mu bo sms który dostałam był anonimowy i strasznie dziecinny. Po tygodniu znowu dostałam smsa ale już nie anonimowego a od niej. Naobrażała mnie od najgorszych że odbieram jej faceta a dziecku ojca. Przemilczalam to bo chciałam z nim to omówić. Oczywiście twierdził, że ona mu robi na złość i że to ze mną chce być. Byłam w nim strasznie zakochana ale postanowiłam zakończyć tą znajomość. Nie wiem czy to on kłamał że już dawno się rozstali czy to ona z zazdrości mówiła, że chce od niej odejść bo poznał mnie ale nie umialabym tak żyć. Napisałam jej smsa i ją przeprosilam. Powiedziałam, że o niczym nie wiedziałam i nie chciałam jej niszczyć związku. Okazała się naprawdę fajną dziewczyną. Nie miałam jej za złe wcześniejszych smsòw bo z zazdrości można wiele głupot zrobić. Trochę nocy przepłakałam ale udało się. Naprawdę można się odkochać. Skoro nie wiedziałas że ma żonę to znaczy że nie był w porządku wobec Ciebie i naprawdę przemyśl sobie czy warto tracić czas na kogoś takiego. Bawił się Tobą i nią. Moim zdaniem nie zasługuje na żadną z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ,że chcą mnie i wolni ,ale zakochałam się w tym, nie przeszkadza mi jego wiek, wrecz mi sie podoba ,że jest taki odpowiedzialny, przy nim poczułam się prawdziwą kobieta... Ja mam 25 lat , on 43 więc roznica to troche duza, ale podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na drzewo gościa. Kiedyś ja mogę być taka "partnerką z poczucia obowiązku" większość tego typu zaczynanych związków konczy sie tym, że facet szuka sobie kolejnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z taką różnica wieku? dziewczyno i Ty jeszcze sie zastanawiasz? 26latek może sadzić teksty. że jest z poczucia obowiazku nie dorosły i dojrzały facet. widac dzieciak totalny z niego i szuka młodej d**y klasyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chcesz rady jak widzę, że i tak zrobisz swoje i wcale nie myślisz o jego rodzinie. Podoba ci się... hm...jasne, jest dobry w łóżku, lepszy niż twoi rówieśnicy, tylko, że to normalne, bo ma większe doświadczenie, bo miał sporo kochanek, a może i ma równocześnie z tobą i świetnie się bawi, bo wie, że jest dobry w te klocki, ale ma ubaw z kolegami przy piwku... Jesteś żałosna, ale już mi cię nie żal, bo ty sama tego chcesz i masz w d....ie kogo krzywdzisz, bo ci dobrze ws...dza. Skończ tę dyskusję bo mi już niedobrze się robi, widzę jaka jesteś naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha odpowiedzialny???? Skoro zostawia żonę i dziecko i pieprzy sie z tobą po kątach??? Chyba znam inną definicję odpowiedzialności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie mogę :D ona nie wiedziała, ze facet który mógłby być jej ojcem jest żonaty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jej spokój, za kilka lat wróci tutaj i powie, ze facet nie zostawia żony, że ona nie wie co robić, ze chce się ustatkować, mieć dziecko a on jest z żoną ale jak to się mowi, k***a to nie zawod, to charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bedzie obwiniać jego żonę, ze to ona trzyma meża siłą i jest przeszkodą do ich szczęscia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×