Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezenty prezenty

CO DAC MEZOWI NA 50- TE URODZINY?!

Polecane posty

Gość prezenty prezenty

Zrobilam liste i teraz musze cos wybrac: -profesjonalny zestaw do strzyzenia, golenia itd z Philipsa (golarka kilkoma wymiennymi nasadkami i roznymi cudami) - bo obecna ma uszczerbiony zab i nie trzyma bateria i maz wycina sobie przez to "zebre" na glowie:O -odtwarzacz dvd - bo obecny zaczyna juz glosno pracowac,zacina sie wiec pewnio niedlugo calkiem zdechnie a maz uwielbia ogladac filmy na dvd - bony do roznych sklepow gdzie lubi robic zakupy- kazdy w wysokosci 50zl (ze to niby na 50 urodziny po 50 zl...:O wiecie o co chodzi:D) -kosz z 50-cioma zdrapkami,losami lotto itd plus dobre wino co myslicie? ktora opcja najlepsza? bardzo mile widziane opinie panow, z czego by sie najbardziej ucieszyli:) a moze inne pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stukk
weź go na romantyczny weekend we dwoje i daj mu tak jak za dawnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenty prezenty
tez wlasnie myslalam ze zestaw 1, bo to by bylo cos tylko dla niego, a nie np jak dvd ,bony do sklepu czy zdrapki dla nas...kolacje dostanie tak czy siak a seks mamy regularny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wyrok śmierci
propozycja stukk jest fajna, tyle, że on jedzie a ty zostajesz, zamiast ciebie jedzie jakaś lala młodsza o 25 lat - wynajmij z agencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaspana Bella
Nowego dzidziusia:) Nic tak nie odmładza jak dzieci:classic_cool:;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stukk
Ale o to chodzi żeby było inaczej,trochę szaleństwa, wspomnienia, spacer za rękę po lesie, jakaś knajpka , kolacja ze świecami, seksi pokój, świece, wspólna seksi kapiel (np. w jeziorze, albo pod prysznicem), ty we frywolnych ciuchach ... a nie tak jak zawsze przy seksie regularnym. Jestem pewna, że wolałby to niż golarkę czy DVD - spytaj a się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenty prezenty
stukk moze trudno Ci w to uwierzyc, ale seks w naszym przypadku to nie bylby zaden prezent;) maz sam kupuje mi bielizne, eksperymentujemy, kochamy sie czesto, jestesmy romantyczni albo dzicy. ostatnio mmielismy seks w lesie, takze...;) jestesmy szczesliwym malzenstwem,spedzamy duzo czasu ze soba,cieszymy sie soba, dzieckiem. mi chodzi o ten typowy, materialny prezent - o cala reszte sama umiem zadbac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stukk
Kup mu jakiś bajer do samochodu (może nie ma nawigacji) albo coś do komputera, albo jakieś super perfumy (które Tobie się podobają),wspólny karnet do siłowni, na kort czy basen,jakiś sprzęt sportowy, rower, albo coś do roweru (jest wiele bajerów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenty prezenty
-bajer do samochodu-odpada, bo maz nie jest jakims fanem motoryzacji ani dodatkow do samochodow - a oreintacje ma ponadprzecietna i jak juz uzywa standardowych map, wiec navi odpada -bajer do komputera- j.w. dochodzi do tego ze laptopa uzywa tylko w pracy -perfum ma chyba z 20 flakonow,takze...:O -karnety odpadaja bo juz to kiedys przerabialismy i nie udaje sie w naszym przypadku - jestesmy bardzo aktywni zawodowo i brakuje czasu- jak juz,wolimy spedzic ten czas z dzieckiem w sumie bajer do roweru mi sie podoba, moze jakis komputer do roweru(widzialam u znajomych, wyglada jak maly laptop:D) ale z drugiej strony, czy to fajny prezent na 50.tke? uzyje z 5 razy do roku i rzuci do garazu...no nie wiem. ale dzieki za pomysly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne z wymienionych. w koncu to 50te urodziny, wyjatkowe!! jak mozna kupic na 50te urodziny golarke ktora i tak zaniedlugo musielibyscie kupic bez okazji bo piszesz ze ta co ma sie psuje??? wiecej fantazji kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenty prezenty
oj bez przesady - a czy poza krytyka (ktora chetnie przyjelam:) ) napiszesz tez jakies propozycje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenty prezenty
oj bez przesady... zaloze sie,ze masz +/- 20 lat...;) mimo wszystko dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mu coś niespotykanego i użytecznego, na przykład zapalniczkę z funkcją kamerki i pendrive ( można na niej zapisywać dane z komputera ). Na pewno nikt z jego znajomych nie ma takiego gadżetu, poza tym jest użyteczny :) tu można zobaczyć: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1428 Jeśli mąż nie pali i nie zajmuje się komputerami, zajrzyj tam po inne niespotykane gadżety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odtwarzacz dvd? W tym momencie są już na przegranej pozycji, odkąd powstało blue ray. A może kup mu odtwarzacz sieciowy? Zobacz na stronę humanmedia.pl i na ich bloga, poczytaj, teraz jest to bardzo nowoczesny sprzęt, który dalej ewoluuje. Bardziej się opłaca, niż zakup dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnnoszka2
Jesli chodzi o super pomysły na prezenty to z pewnością tutaj znajdziecie to co zostanie na długo w pamięci obdarowanego https://www.superprezenty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to 50-ta rocznica to proponuję coś pamiątkowego podarować, może taką gazetę z tytułem: " Najlepszy mąż na świecie kończy dzisiaj 50 lat!". Koszulki to już według mnie przereklamowany temat. Takiej gazety jeszcze nie widziałam, zainspirowała mnie ta strona, która oferuje dość ciekawą opcję prezentu. Motyw jakiś można wymyślić do tego, np poranna prasa ;) To pomysł ode mnie, także jeśli ktoś się zdecyduje to niech się odezwie na forum i opisze wrażenia. Link do strony podaję poniżej http://www.gazetomania.pl/prezent-na-50-urodziny;jsessionid=A4ED74B0AFD83F9ACB717394DE63AEEE#opening - prezent na 50-te urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasenka
Właśnie stoję przed problemem wyboru prezentu. Tata lubi łowić ryby, 50 -urodziny się zbliżają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jaki scyzoryk mu się przyda? Najlepiej szwajcarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mu loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mu scyzoryk i zrób loda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak scyzoryk, to najlepszy będzie victorinox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile taki scyzoryk kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no od 70 zł wzwyż nawet do 200zł zalezy jaki ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak od 70zł, to nie jest źle. Chyba pomyśle nad takim prezentem w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×