Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezncik

co dac w prezencie slubnym??

Polecane posty

Gość prezncik

w czerwcu ide na wesele kolezanki i nie mam pojecia co kupic moze wy mi pomozecie co dostalyscie co wam sie bardzo spodobalo lub co macie zamiar dac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam świetny pomysł
kup komplet okolicznościowych serwetek, drukowanych komputerowo np bożonarodzeniowych. koszt ok 25 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniążki
powtarzam po raz wtóry najlepszy prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezncik
a moze cos jeszcze drobnego upominek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Posciel, obrusy, zestaw porcelany, patelnie, gary, narzute na lozko, itp.jesli urządzaja sie w nowym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezncik
nie urzadzaja sie mieszkaja razem i maja dziecko roczne nie chce dawac im sprztu agd bo maja wszystko wiec jesli juz to cos oryginalnego od kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezncik
ja nie mam zamiaru dawac im zastawy stowej obrusu zelazka czy innych podobnych ale widze ze nikt nie wykaze sie i nie dostalyscie niczego oryginalnego no i tak do informacji kazdy wpadnie na to ze najlepszym prezentem sa pieniadze wiec po co sie powtarzacie ??? czy wy czytacie ze zrozumieniem? i ile tych pieniedzy dajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Gość materialistki za 3 grosze
Was to naprawdę opętało z tą kasą. Zrozumcie, że nie każdy chce dawać pieniądze. Lepiej kupić prezent, zapakować go i iść, jak człowiek. Dawanie pieniędzy jest w złym guście. Ja dostałam 3 odkurzacze- trudno. Nie rozpaczam z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa kasia i jeszcze raz kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to w ogole nie rozumiem
tych panienek co tak od razu materialistkami wyzywają... Co wam to da, że kupicie prezent i dacie? przeciez i tak wydacie kase... A myslicie że jak wam cos pasuje to kazdemu musi. Zaloze sie że tutaj tak gderacie i takie jestescie wspaniałe a same liczycie na sumkę z wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to w ogole nie rozumiem
przeciez zadna nie robi wesela za pieniądze rodziców, bo mądre i bogate.. przeciez zadna nie weźmie domu zasponsorowanego za kase rodzicow, bo same mądre i bogate... mają w domu wszystko, mieszkają z facetem, no bo przeciez zadna by nie wyszła za kogoś, z kim nie mieszkała... i w domu mają cały sprzet, wszystko bo kupiły, takie są mądre to bogate i oczywiscie na koniec nie chcą kasy z wesela, no bo przeciez nie są materialistkami... wolą miec 4 zelazka ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy
Ja się właśnie nad tym samym zastanawiałam. I znalazłam. Może się komuś nie podobać, ale ja uważam, że to super pomysł i mam zamiar go zrealizować. Nie chcę kupować nic banalnego, co mogą sobie sami kupić. Żadnego agd. I chcę, żeby to było coś, czego sami sobie nie kupią, a fajnie to mieć w domu. Coś luksusowego. No i tak myślę, że albo zestaw różnych kieliszków razem z pojemnikiem na lód i koszyczkiem na wino, a do tego jakieś dobre wino. Albo jakieś super wypaśne pucharki do lodów razem z pasującymi łyżeczkami. Oni sobie tego sami nie kupią, bo nigdy się takich rzeczy nie kupuje. A fajnie mieć w domu. :) Albo coś z tych samych klimatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja lista
-butelka dobrego wina (z kompletem kieliszkow) -weekend w jakims hoteliku -ladny wazon, o ciekawym ksztalcie -walizki, prezent pozadany przez wiele par, bo nawet jak sie mieszka ze soba kilka lat, to jest wszytsko oprocz walizek... -w kilku miastach sa organizowane np. kursy garnarstwa, weekendowe, wiec moze cos takiego dla dwoch osob -ekspres do kawy, koniecznie z kawa -roczny abonament do teatru - jezeli lubia oczywiscie -bon do jakiegos sklepu meblowego, albo agd/rtv -jezeli cos kolekcjonuja, to moze cos do kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że najlepszym prezentem będą pieniądze. Bo co ma młoda para robić, jak dostanie 3 żelazka albo 4 mikrofalówki? Wyprzedawać to na allegro? Ja na mojej siostry ślub dam w prezencie pieniążkii i na swoim też bym wolała dostać pieniądze w kopercie niż powtarzające sie po kilka razy prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggg
Z moich "trafionych" pomysłów były: - wysoka ręcznie rzeźbiona świeca (temat: splecieni w uścisku kochankowie), tylko taka stylowa bez kiczu, - kuferek na drobiazgi, z ciemnego grubego drewna, z metalowymi okuciami (też taki stylowy), w środku włożony "świecznik", że tak to nazwę, a wyglądało to tak, że jest to taki niski prostokątny stojaczek/podstawka z ciemnobrązowej skóry, z dwoma zagłębieniami, a w nich okrągłe białe świece. Naprawdę bardzo elegancki i miły komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja lista
od rodziny dostac pieniadze OK, ale od znajomych?? niekoniecznie. Czy twoja przyjaciółka da Ci w kopercie pieniądze?? nie sądze. Zreszta od niej wolalabym dostac prezent niz X złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne od kazdego
kazdy woli kase anie jakies denne prezenty.. na co mi swieca? w cipe mam sobie ją wsadzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasa kasą jasne, że się przyda i jest najbardziej chcianym prezentem. Ale prawda taka, że miło zawsze dostać jakiś prezent. wymieniła fajne pomysły. To znaczy również. Myślę, że kompet jakiejś ekstra pościeli (niekoniecznie satyna), ręczniki, to też się rzadko samemu kupuje a nadmiar jest zawsze mile widziany, bo to nie to samo co 3 żelazka, możesz kupić bon w Empiku na zakupy. W innych sklepach da się to samo zrobić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne od każdego
no bo chyba tylko do tego panna mloda moze jej uzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne więcej fantazji a jak to może urozmaicić życie seksualne młodej pary :) Prawdę mówiąc 3 mikser to też sobie można używać do zabawy bo ile można, a tak to przynajmniej 2 miksery i jedna świeca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne od każdego
ech chociaz wiadomo ze gosc zadba o zycie sexualne mlodej pary... a takie to niepozorne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mi8888
a co kupić koleżance z pracy na ślub? Nie takiej bliskiej przyjaciółce tylko poprostu koleżance z biura? Wydaje mi się, że również nie wypada dać pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dać w prezencie ślubnym? Komplet kieliszków, karafkę (zawsze może być kryształ), komplet haftowanych ręcznie serwetek (można z inicjałami), obraz pasujący do wnętrza, kilka butelek naprawdę dobrego wina na ich 25 rocznicę, weekend w jakimś romantycznym miejscu, dwa cudowne mięciutkie i przytulne, identyczne szlafroki... A najlepiej to zaproponuj to wszystko i co jeszcze Ci wpadnie do głowy i zapytaj co z tego zbioru mają ochotę dostać, wtedy będziesz miała pewność że i nie powtarzające się i od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciala taki prezent
a ja troche pozycze pomysl od poprzedniczki :) tez biore slub w tym roku, mieszkamy razem, wszystko w domu mamy. Bardzo mi sie kiedys spodobal pomysl taki: DUŻY KOSZ, W ŚRODKU 2 DUŻE BIAŁE SZLAFROKI, DOBRY SZAMPAN, 2 KIELISZKI, MOZNA DORZUCIĆ KARTKĘ Z ZYCZENIAMI, wszystko ladnie zapakowane w przezroczysta folie z kokarda :) dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydelnica
a co to jest obraz pasujący do wnetrza ? jak ktos mi da obraz "psy grajace w bilard" , bo mu sie wydaje , ze pasuje , a mi lepiej pasuje zdjecie prababci albo kompozycja z kwadratów , to co zrobić z takim obrazem ? ktos wydał kupe forsy , a ja go wywalę do śmieci ? czy mam paskudztwo zawiesić na scianie ? FORSA to najlepszy prezent to ze szlafrokami też jest ok , ewentualnie jakiś wyjazd albo zabiegi relaksujące , ale na pewno nie zadne upiekszacze w stylu obraz , wazon , lampa - to kazdy sobie musi wybrać sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze swoją drogę, ale fajnie dostać prezent. Pieniądze się wyda, a taki komplet filiżanek, czy porcelany zawsze będzie przypominał o osobie, która nam to dała. Ja dałam kuzynce piękny, duży wazon (prezent trafiony, bo dostała sporo kwiatów). Pomysł ze szlafrokami uważam za trafiony, tak samo ręczniki. Organizując wesele liczę się z tym, że niektórzy przyjdą bez prezentu, drudzy dadzą mało, a trzeci to, co nam się nie podoba- trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×