Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co dzis robiliscie wspolnie z dzieckiem? Tylko szczerze.

Polecane posty

Gość gość

Pracujecie? w jakim wieku dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3
ja się nawet ze swoim dzieckiem nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuje. Syn lat 4. Odebralam z przedszkola zjedlismy obiad odpoczelismy po i pojechalismy do kulkolandii. Tam spotkalismy sie ze znajomymi i ich dziecmi. Wrocilismy niedawno. Dzis mialam zdecydowany luz. Normalnie czytamy ukladamy puzzle gramy w gry bawimy sie w jego pokoju zabawkami chodzimy na place zabaw jezdzimy na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te biedne dzieci same nic nie umieja ...ani bawic,ani rysowac,no nic,tylko mama i mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie przychodzi takie do przedszkola i nie wie co ma zrobic ze soba bo w domku caly czas mamusia zabawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebralam a z 10x, karmilam, odbijalam, usypialam.. i tak w kolo Macieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano - przytulanie w łóżku, wspólne śniadanie, po powrocie z przedszkola - wspólny obiad, oglądanie książeczek, zakupy, ozdabianie domu przybraniami świątecznymi, kąpiel i kąpanie lalki, kolacja, bajka na dobranoc. nie pracuje, dziecko ma niecałe 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bawiliśmy się "uciekającym wężem" z kabum.pl. mieliśmy frajdy co nie miara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamer od weza- czy ty wszedzie musisz wlazic? i tak nikt tego nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje . do południa byłam na zakupach po południu byłam u koleżanki . Dzieciaki przy kompie . Szczerze .. nic nie zrobiłam Wstyd mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka 9 miesięcy, oprócz oczywistych spraw w stylu karmienie, przebieranie. Przeczytałam 6 bajek Tańczyłam z nią na rękach Nosiłam na barana Woziłam rowerkiem po domu Posadziłam na parapecie i pokazywałam co jest za oknem Uczyłam słowa oko Bujałam na koniku na biegunach Śpiewałam jej Taczałyśmy się po łóżku, łaskotki i przytulanki Nie pracuję, jestem na rodzicielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję, ale w tym tygodniu mam urlop bo są ferie szkolne a szkoda mi tyle kasy na klub płacić. Nie mieszkam w Polsce. Rano z dzieckiem ogladalismy film tzn konczyliśmy od wczoraj, potem gra w Chińczyka. Potem on miał swoją godiznę i gral w Minecraft a ja czytałam książkę. Potem spacer nad jezioro karmić kaczki i łabędzie. Potem zakupy, w domu robilam obiad on budował z lego. potem obiad, deser. teraz on rysuje ja tu siedzę. mąż wróci za ok 40 minut. jak zje to pewnie razem w 3 zagramy w Monopoly albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko 5 miesięcy oczywiście karmienie itp. Poza tym spacer, noszenie na rękach do okna i lustra, zabawianie na macie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nic nie zrobiłyśmy razem. Od rana byłam w pracy a mała w przedszkola. Odebrałam ja, zjadliwymi obiad. Teraz mała bawi sie z tata ale zaraz tata idzie do pracy wiec pewnie poczytamy, pobawimy sie w "gotowanie". Na koniec wspólna bajka. Kąpiel i spac. Niewiele. Wiecej czasu dla siebie mamy w weekendy kiedy wszyscy jestesmy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przykry temat. a ja zrobiłem kupe zaraz po tym jak synio w pampersa narobił.Ja na twardo a syn też na twardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiła się piaskiem kinetycznym, masa ciasto płasko, malowalam farbami, gotowalysmy pluszakom, byliśmy na placu zabaw i chwile puzzle. Córka 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I puszczalysmy banki mydlana. To ja wyżej. Wieczorem jeszcze czytanie, może jakaś wyklejanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pracy odebrałam z przedszkola, zrobiliśmy wspólnie zakupy, w domu obiad. Potem bajki, córka poszła na podwórko z koleżanką, gdy wróciła oboje się wykąpali i już leżymy wszyscy w łóżkach, ja niestety jestem chora więc do niczego się nie nadaje. Pracuję i jestem z dziećmi sama i nie mogę odebrać swoich wolnych dni bo nie ma mnie kto zastąpić :( Padnę w tej robocie i wtedy będzie robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MP86
Ja mam córeczkę 8 mcy bylysmy dzisiaj w Zoo zobaczyć Afrykarium (Wrocław) potem na rynku i wszędzie pieszo,zrobilysmy dzis sporo kilometrów pieszo:)ale piekna pogoda była wiec korzystamy :) teraz usypiam malutką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ukladalismy tylko puzzle, syn bawi się sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuje zawodowo. Dzis pobudka przed 7 przytulanie i mm. Około 8 wstaliśmy wszyscy z łóżka i ja robiłam śniadanie i porządki (odkurzanie, kurze i łazienka itp) a maz z mała sie bawił. Śniadanie zjedliśmy ok 9 i maz do pracy a my do kuchni gotować jarzynowa-mała siedzi na blacie i podaje mi warzywa albo udaje ze obiera. Około 10 poszła spać a ja kapać sie, paznokcie malować umyłam podłogi wstała koło 11 zjada owoce i bawiła sie ze mną-układałam z nia klocki. 12 zupa i spacer ok 12.30 -14.15 drugie danie i zabawa u mojej mamy ale sama juz sie bawiła na podłodze . O 16 poszła spać na godzinę jak wstała dostała owsiankę i bawiła sie znowu sama. Powrót do domu o 19 kąpiel i wtedy jest zabawa i kolacja pózniej mm a teraz ja siedzę sobie na Kafe a ona rysuje na tablicy magnetycznej. Mam nadzieje ze za godzinę pójdzie spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w sumie tylko układała z nią klocki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powrot z pracy o 15.30, troche przytulaskow, poszlismy na spacer ale bylo zimno i szybko wrocilismy, ja robilam kolacje, maz sie baeil z malym. Zjedlismy, ja kapiel, dziecko kapiel i z 40 minut razem lezelismy i gadalismy a ok 20 zasnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety pracuję do 18, niewiele czasu pozostaje w tygodniu na zabawę z dzieckiem, ale czas po pracy jest tylko dla dziecka, reszta zajęć i obowiązków jak pójdzie spać, tak więc dziś zabawa, rozmowy o tym co w przedszkolu, puzzle no i obowiązkowo dużo czytam dziecku przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiliśmy się zolnierzykami i byliśmy na placu zabaw. Mało ale nie lubię się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 18 mcy, Rano przytulanie ok 20 minut (syn śpi z nami) Dzisiaj mąż (własna firma) siedział z dzieckiem O 15:10 wróciłam z pracy zjedliśmy obiad przygotowany przez męża Ogarnęłam kuchnię po obiedzie Leżeliśmy z synem przed tv, mąż pojechał do pracy na 1,5 h We 3 pojechaliśmy "na kulki" do sali zabaw Później do moich rodziców na kawę Po powrocie synek prysznic, mleczko i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały dzień byliśmy na basenie - karnet dobowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzalemkaktusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×