Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska28

co fajnego kupujecie na sezon jesienny? podajcie mi wasze

Polecane posty

Gość mamuska28

must have ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oootakkk
tez chce wiedziec... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska28
nie lam sie :) pisz, kobieto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaaaaaaaaaaaa
ja już kupiłam saszki brązowe, z przodu takie przeplecione i z boku takie 2 paski, sweter szary taki zawijany jakby z krótkim rekawem planuje nosić z malinowym cienkim golfem, apaszke niebieską w zielone kwiatuszki, i torbe dużą brązową z fredzlami. planuje kupic jeszcze granatową kurtke na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicity ...
Ja mam sporo planów ... ale nie zdradzę, bo mi wykupicie ... :P Powiem tylko, że jeansy ... bo i tak noszę nietypowe, bo na 188 cm ... kupić na mnie jeansy, to sztuka ... Choć mierzę 170 cm ... to nogi mam długie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska28
kupilam golf w kolorze ciemnej maliny, jezynowy sweterek w V, jasnofioletowe bolerko,ciemnoniebieski golf z guziczkami na szyi i ramieniu,cienki granatowy sweterek na zamek z kapturem- z przodu kieszonki ;) czego szukam: - kto wie gdzeiekupic bezowe spodnie, ale bez kantu i dzwona, moga byc bez kieszonek do gora 80 zl :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicity ...
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrty
saszki musze kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesesesesessssssssssssssss
ja chce kupic cos z fredzlami :) jakas apaszke ciekawa, płaszczyk jezynowy mi się marzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane spodnie
maja byc bardzo modne tej jesieni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangamet
a gdzie kupić fajne saszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche drogie
ale mnie sie podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jesień chce kupić: -moherowy sweterek (czarny lub grafitowy a drugi szmaragdowy bądź granatowy ostatecznie jakiś mocny kolor malinowy) -kaszmirowy kopertowy sweterek(beż, krem) -koszule atlasową z długim rękawem beżową -dzianinową grubą szmaragdową sukienkę z golfem -dzianinową sukienkę z dekoltem wodą -skórzaną kurtkę (od 4 sezonów nie mogę znaleźć takie jaką chce) -skórzane spodnie (obcisłe rurki jednak w sklepach ciężko o mój rozmiar;/) -kurteczkę z króliczka(od roku marze o niej prostą z krótkiego włosia) -kozaki z ozdobnymi guzikami bądź klamrami w stylu militarnym -czółenka stylizowane na skórę jaszczurki -botki nabijane ćwiekami -czapkę z króliczka -długie i krótkie skórzane rękawiczki to na razie to czego szukam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwd
biedny króliczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyducha
VILA ma zawyżoną rozmiarówkę np XS jest jak S a S jest jak M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link nie wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisała dyducha vila ma dużo zawyżoną rozmiarówkę. jeszcze bluzki są ok ale spodnie tak jak pisała xs to s. poza tym nie podoba mi krój tych spodni vili wątpię żeby to były te ze zdjęcia z modelką. chce mieć kieszenie. myślę nad uszyciem bo nawet regularna 34 może być na mnie za duża a takie spodnie muszą być bardzo dopasowane. coś takiego mi się podoba: http://luxlux.pl/artykul/5250/ciuch_dnia_spodnie_mike_chris Fajnie---> tą sukienkę masz na myśli: http://ext.mango.com/Mangoshop_out/rcs/zoom/T1/ficha/13441803_37.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko te buty tragedia
ło matko te buty saszki na prawdę was zachwycają??? wyglądaja prosto jak ze wsi, prawie jak gumiaki:/// ja nie wiem dziwne te gusta macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska28
dajcie jakiegos linka z tymi legginsami a la skora tylko tanimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to tak sobie
Ja na jesien kupilam sobie taka: apaszke w h&m w kwiaty cos w rózach fioletach i bezach do tego w top secret trafilam na fajna torebke fioletawa i kupilam takie pantofle fioletowe do tego. Ciemne jeansy rurki, w kolorze brazu kurtke taka skorkopodobna sweterek fioletowy z dlugim rekawem za pupe sweterek wiazany z krotkim rekawkiem w kolorze niebieskim sweterek rozpinany taki brudny roz planuje jeszcze kupic kozaki , saszki albo taki na obcasie, koszule w kratke do jeansow, swterek taki dluzszy na guziki w pasie wiazany no i jakas spodniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszki na obcasie w Reserved widziałam, brązowe i ja wiem... takie ciemno morskie :). Nawet mierzyłam, fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Kupiłam: siwe jeansy - rurki, bo nie mam takich wszystko w ciemnych barwach delikatny golf - ciemna malina skórzaną, czarną, krótką kurtkę na jesień granatowe botki na grubym 10 cm obcasie granatową apaszkę Może skuszę się jeszcze na jakąś bluzkę, bo jak narazie nie podobaja mi się te dzianinowe sweterki z krótkim rękawem i na jeden guzik ;/ Mało praktyczne, bo jeszcze trzeba dobierać bluzkę pod to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska28
kupilam ;D spodnice nowa z d&g za 56zl!!! z metkami w sekond handzie nowa!! jest biala z przetarciami i kieszenia na bokach, ale planuej ja przefarbowac na szary--- jak sadzicie bedzie praktyczniej?? cena na metce byla 139€ ;) za 12 zl nabylam tez jedwabna apaszke w kwiaty, kolor kremowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska28
i jeszcze kilka par rajstop, uwielbiam rajstopy :))))), mam sliczne w kolorze zgnilej zieleni w romby, wczoraj doszly mi blekitne w granatowe punkty i szare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×