Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co ile wymieniacie szczotki do wc? tesciowa awanture mi zrobila

Polecane posty

Gość gość

Kupilam szczotke do toalety w styczniu bedac u teściowej w miescie i na zakupach wraz z nią,czyli widziala Tesciowa mnie odwiedzila tydzień temu i jak wychodzila z kibla od razu z japa jak mogę pol roku trzymać szczotke do sedesu nie zmieniając jej jeszcze , ona zmienia co miesiąc i tak się robi :o Eeeeee??? powiem szczerze, ze szczotke zmieniam NIEREGULARNIE ,od kiedy stara się zuzyje , tak może ok raz na rok, nie dluzej Odpysknelam jej ,ze niech do syna z pretensjami wyskoczy, tez to jego dom, najwyraźniej JEJ nauki poszly w las I zamknelam się wkurzona w pokoju, gdy wyszłam po kilku godzinach widziałam ze teściowa była już na zakupach i........NA ZGODE kupiła mi nową szczotkę do sedesu . NA ZGODE !!! Zgona prawie zaliczyłam, kazałam do łazienki zanieść i ani nie podziekowalam, ani nie zrobilam awantury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
kibelek szoruje raz w tygodniu i za każdym razem zmieniam szczotkę i kubek , przecież to koszt 5 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awantura to powinna być o to że nie w swoim domu się rządzi. Do znajomych idzie to pewnie pyta ile czasu temu kupiona była szczotka do kibla i kiedy zasłony były prane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana zachowaniem
Powaznie szczotka i kubelek jest JEDNORAZOWA?? Po każdym myciu sedesu wywalacie szczotke i kubel????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)byla juz na ten temat sonda uliczna o takim wc no ale ludzie to nie wiedza jak sie wypowiadac i w ogole jak myslec samodzielnie 555 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak jak 12:47. Nie wyobrażam sobie rok czasu trzymać takiej szczoty niewymienianej :O Ale dobrze odszczeknęłaś starej rurze o tym jej synku co go źle wychowała. Brawa dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak 2 razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja szczotka ma ponad rok. Jest czysta, nie pachnie brzydko, nie wygląda na zużytą więc nie zamierzam jej zmieniać. Kosztowała trochę i pasuje do wystroju łazienki, nie będę co miesiąc wydawała 50-70zł na szczotkę do wc. Moczę ją w domestosie. Zastanawiam się teraz czy można kupić samą szczotkę, bez podstawki i rączki wtedy pewnie kosztowałoby to groszę. Ale jakoś wcześniej tego nie analizowałam. Może Twoja teściowa nie czyści szczotki, dlatego ma brudną i wyrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wogóle nie używam szczotki do wc, wymieniamy muszlę co miesiąc to przecież tylko 200 zł. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana zachowaniem
Ja wlasnie pisze ,ze nie zmieniam regularnie. Bywa ze 2-3 razy w roku potrafie zmienić jak jest znisczona czy już wiadomo zabrudzona,a bywa ze np. co 10 mieisecy Akurat przyznam się ze planowałam już kupic nową szczotke na koniec sierpnia zanim tesciowa mnie odwiedzilai kupiłabym na dniach ,bo dopisałam do listy zakupow wybierając się do jednego z sklepow gospo. domowego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana zachowaniem
Ja szczotke zawsze po użyciu także mocze domestosem ,po każdym zastosowaniu :) Jest śnieżnobiała ,ani nie ma brzydkiego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię jeszcze inaczej, mam oddzielną szczotkę do kibla do generalnego czyszczenia go raz w tygodniu i oddzielną do używania na co dzień. Z tym, że każdą z nich wymieniam wtedy, gdy jest potrzeba. A tą szczotkę na co dzień co stoi przy toalecie wieczorami traktuję środkiem myjącym, wlewam go do kubełka na godzinę i potem wszystko spłukuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana zachowaniem
gość dziś - ja tez tak robie, plukam kubelek,wlewam domestos, trzymam dluzszy czas szczotke w nim, a pozniej wypłukuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako kobieta napisze tobie, ze nastepnym razem powinnas odp, a göw** cie to obchodzi :P inaczej tesciowa wejdzei ci na glowe, tesciowa trzeba wychowac, ale w chwili, gdy to zrozumiesz bedziesz miala tyle lat co ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana zachowaniem
tesciowa traktuje mnie jak smarkule, wręcz ja dziecko A ja pracuje, jestm zaradna, lecz młodym wiekuem, dom w czystości trzymam a ona uważa mnie za jakies niedojrzale dziecko Może msci się na mnie bo powiedziałam,ze dzieci mieć nie zmaierzam a jej syn jest starszy ode mnie o sporo lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz sie na "kurs wychowywanai tesciowej" :D inaczej ta jedza cie zje na sniadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ales ty nieasertywna, o ja pierdziele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba baba juz calkiem zglupiala,znaczy sie tesciowa,giluna wtykac nawet w sprawe szczoty kiblowej. Ja nie mam jakiegos okreslonego czasu wymiany,myje w tytanie po kazdym jej uzyciu. Jak zrobi sie brzydka to kupuje nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana zachowaniem
w czym nieasertywna? Odszczeknelam się teściowej nawiązując do jej cudownego wychowania syna, ze on sam ma w doopiee jej lekcje dot porządkow domowych' Wielokrotnie jak cos mi dogryzie ja odbijam pileczke mowiac, ze m tyle lat miała aby syowi truc glowe o cos, jak on się nie garnie doczegos to po co mi brzęczy nad uchem ja wcale nie milcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana zachowaniem
gość Najbardziej komicznym dla mnie faktem było ,ze ona NA ZGODE kupiła mi nowa szczotke, to jest szczyt bezczelności Ja awantur nie robie gdy się wkurze, cos odszczekne i ide do swojego pokoju, ona wtedy albo sama siedzi jak syna nie ma ,albo wychodzi na miasto bo niemam do kogo geby otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 3 lat ta sama szczotka w kiblu.jest dobra to po co zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tym starym kwokom cały czas się wydaje, że nie po to wysłały swojego królewicza w świat żeby szczotką od kibla operował albo robił inne niegodziwe czynności takie jak sprzątanie, pranie, gotowanie. Dlatego więc szanowna mamusia księciunia uderzyła z kiblowym problemem do odpowiednich służb, czyli do dziewczyny. Dlatego trzeba krówskom uświadamiać, że są w głębokim błędzie i za stan kibla w swoim domu odpowiada też ich syneczek. Jako gospodarz tegoż domu. Proste i jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredna baba, ja mam już 2 lata tą samą szczotke, nie jest brudna bo ją czyszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmieniam co 2 lata, obecna ma ponad rok i wygląda na prawie nową, jak się zabrudzi podczas używania to po prostu ją polewam płynem do wc i płuczę porządnie (w toalecie). ubikację myję kiedy trzeba, w sumie to co 2 dni tak średnio. całą, deskę i w śrdoku, a z zewnątrz raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymieniam nieregularnie, jak się zniszczy, ale nie wpadłabym na pomysł wywalania jej po każdym użyciu xD Co za marnotrawstwo szczotek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, nagle wszystkie takie czyścioszki ... a jakby Was zapytać, jak często myjecie piekarnik albo lodówkę, to wyskoczycie, że co tydzień hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test brązowych rękawiczek
A ja postanowiłem wytrzeć papierem jak coś tam skapnie, a potem po prostu dobrze myje ręce i żadna szczotka w goownie nie leży w domu :) Polecam rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niektóre z was to idiotki , Szczotka jest po to zeby umyć z****** kibel i takie jest jej przeznaczenie a nie do ozdoby łazienki debiliki A swoja droga jak wy sracie ze tak czyścicie te kible ze aż sie szczotki brudzą ? Wymieniam szczotki raz na jakiś czas np raz w roku , szczotki sa czyste , myje kibel opłukuje szczotkę bieżąca woda z kibla wstawiam w kubelek, i wlewam troche płynu . Kupuje najtańsze szczotki bo mało mńie obchodzą , mam inne ważniejsze sprawy na głowie niż szczotka do kibla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz bez przesady z tą szczotką... Ja przy każdym sprzątaniu płucze szczotke w gorącej wodzie i polewam domestosem. Wymieniam raz na rok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat piekarnik i lodówkę myje w zależności od potrzeb. Po każdym pieczeniu przecieram w środku i mam czysty. Pieke zazwyczaj w folii lub papierze wiec co ma mi sie ubrudzić ? A lodówkę wiadomo raz na kilka dni przecieram polki . To chyba normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×