Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iloveyoux3

co ja mam zrobić w takiej sytuacji ?

Polecane posty

spóźniał mi się okres , więc zrobiłąm test i wyszedł pozytywny. Powiedziałam o tym mojemu chłopakowi bo byłam pewna , że jestem w ciąży. I on się cieszył, widziałam jaki był szczęśliwy i jak się cieszył, jak bardzo tego chcę, więc cieszyłam się razem z nim. Później dostałam okres więc nie jestem w ciąży i wynik testu musiał być błędny. Mój chłopak myśli że jestem w ciąży, a ja nie chcę mu mówić że dostałam okres , nie chcę żeby się zawiódł. Nie planowaliśmy teraz mieć dzieci bo ja mam 18 lat, a on 27 , on mówił że jak skończę szkołę ale jak mu o tym powiedziałam to się ucieszył. co mam zrobić powiedzieć mu prawdę że dostałam okres, że to fałszywy alarm ten test i że nie jestem w ciąży, mam go załamać, czy mam zajść w ciążę ? Bo on mówił że jak jestem w ciąży to nie musimy uważać i możemy bez zabezpiecznia . Nie wiem co robić, wszystko się pomieszało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam o kobiecie która miała krwawienia w dwóch miesiącach pierwszych ciąży mimo bycia w ciąży...powtórz test i wtedy gadaj z chłopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie.powtórz test, ja też znam takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak test był pozytywny to albo miałaś ciążę biochemiczną albo nadal w niej jesteś mimo krwawienia, więc bezwzględnie i natychmiast powinnaś pójść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×