Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest dla Was w życiu najważniejsze?

Polecane posty

Gość gość

Co jest dla Was w życiu najważniejsze? Wymieniajcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy najważniejsze w życiu może być coś, co nie jest dostępne dla każdego? Np. idealna figura? Czy może być to najważniejsze w życiu jeśli nie każdy może to mieć? Miłość - owszem. Bo to jest teoretycznie przynajmniej możliwe dla każdego. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie: ewolucja duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkad urodzilam najwazniejsza stala sie dla mnie moja corka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość i niestety ale KASA bez kasy nie ma nawet miłości, nie masz kasy - Jesteś zerem. Kobieta bez kasy jeszcze złapie faceta, ale odwrotnie to chyba 1 na milion przypadków. Facet bez kasy jest nikim, a jak jest nikim to go nie ma, nie ma znajomych o dziewczynie moze tylko pomarzyc. Kasa to niestety podstawa, taki jest ten p******y dzisiejszy świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalla
Wyrwac siebie i dziecko z patologicznej rodziny i stanac na wlasne nogi bo tatus okazal sie byc chory psychicznie wiec nie mozna zbytnio na niego liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez powiem ze zycie wieczne poza tym zdrowie, praca, uczciwosc, zyczliwosc zapewne odpowiedzi innych beda dwojakie a.kasa, uroda (wiek do 25 lat) b.dzieci i wnuki (po 25 rz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ktoś na kim można polegać stoi przed kasą, kasa jest bardzo nietrwała, wystarczy, że się pochorujesz i już pstryk i nie ma kasy ani pracy, ale to prawda, kasa dziś dławi prawie wszystko i przy niesprawiedliwości ogólnie społecznej i podziałowi społeczeństwa nie chcę polegać na czymś tak nietrwałym. Nie chcę żeby od niej wszystko zależało, a jednak k***a nawet żeby mieć zdrowie, trzeba mieć dzisiaj kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siano;) mając kasę, można wszystko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowie i rodzina ale to może powiedzieć tylko ten kto ma kasę bo kasa nie cieszy gdy nie ma się tego powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sianooczko.gif mając kasę, można wszystkocool.gif" g****o prawda, mało wiesz o życiu, tak myślała taka jedna którą znałam, zmarła z tysiącami na koncie i g****o jej dały kasa nie kupi zdrowia, życzliwości ludzkiej ani nie przedłuży życia i zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jeśli siana jest wystarczająco ale nie jest to 47 milionów dolarów rocznie, to wystarczy, czy zawsze wystarczająco to jednak za mało? Czy bogactwo daje poczucie szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziałabym że szczęście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sama g****o wiesz o życiu.;) Zdrowie, życzliwość ludzka, bla blaaaa... dziś żyjesz, jutro wąchasz kwiatki, taka kolej losu i lepiej przeżyć krótkie życie pełną parą, niż żyć długo i c***a z tego mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znałam dziewczynę która miała super męża i pełno kasy, piękny dom i co chwilę nowy samochód, słowem kasę, może nie taką jak super aktor, ale taką, że miała każdą zachciankę, i nagle zachciało jej się zdradzić męża i straciła jego miłość, dom i kasę, umarła dwa lata później samotna na raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc nie wiesz że i c****ja można mieć z życia nawet mając kasę nigdy nie byłeś w takiej sytuacji więc masz płytkie myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś twoja koleżanka nie miała kasy, miała kasiastego męża 🖐️ dobrze, że zdechła szmata:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"umarła dwa lata później samotna na raka " a może umarła na raka bo w tym małżeństwie mimo kasy nie była szczęśliwa mimo tego że mogła mieć wszystko nadal odczuwała frustrację bo niby po co szukała akceptacji kogoś innego ? nic o życiu nie wiecie gdyby kasa była gwarancją szczęścia aktorzy, muzycy, sławni nie umierali by od dragów, alkoholu, nie popełnialiby samobójstw i nie mieli depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję jeśli myślisz, że ludzie sięgają po narkotyki bo są nieszczęśliwi. :D Idę stąd, dorośnij dziecko i mniej tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whitney Houston miała kasę, ale nie była raczej zbyt szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteria!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie wieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieckiem to jesteś ty ludzie sięgają po narkotyki bo się nudzą, są sfrustrowani, samotni nikt kto ma udane życie tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy można powiedzieć, że ktoś bez kasy jest zerem? podobno najważniejsze w życiu jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, że raper Sokół przez ponad 13 lat oficjalnie był bezdomny. Był zerem. Ale gdyby nie to doświadczenie nie pisał by teraz takich tekstów jakie pisze. Czy to nie miało więc żadnej wartości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
David Rockefeller dzięki swoim pieniądzom miał 6 razy przeszczepiania serce i nie tylko,a i tak umarł (nareszcie)kasa została ,a jego siedzą robale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kolei: 1. Ukochana Drużyna piłkarska, bo to jedyny wieczny związek 2. Mąż 3. Rodzina/Praca (tu nie potrafię wybrać, bo co mi z rodziny, jak nie będę miała pracy - i tak nie dałoby się żyć, a rodzina - no cóż, przyzwyczaił się człowiek przez te wszystkie lata) 5. Bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×