Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

co jest takiego interesującego w najnowszych trendach mody?

Polecane posty

co jest takiego interesującego w tym, co jest teraz "modne", skoro moda jest jest jedynie wyznacznikiem tego, co aktualnie robi plebs? :):) Dlaczego interesować sie najnowszymi trendami mody, i uważać cos co jest modne, za fajne, skoro zdrowy rozsądek podpowiada, że co jest plebejskie(modne), to jest nędzne? :) wyjaśnijcie mi czemu podażacie za modą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest wiele fajnych trendów i można sporo ciekawych, nowych rzeczy wybrać, zmienić trochę wizerunek. Lepsze to niż hurtowa moda jaką ty preferujesz ;) - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to mowila Coco Chanel - mody przemijają, styl pozostaje. Plebs nie ma pojęcia o stylu, plebs jest kolorowy, beztroski i głupi. Łyka wszystko i zmienia się jak kameleon bo kreatorzy muszą sprzedać swoje nieudane kolekcje i produkty. Do tego dochodzi machina marketingu i reklam na każdym słupie, zakręcie, budynku i w przerwie miedzy glupimi programai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ile jest w tej chwili trendów? (Jak wiesz to mi powiedz, bo jest ich tyle, że sama nie mam bladego pojęcia). Jest masa ciekawych ubrań, dużo różnych stylów, a Ty nie jesteś elitą bo nosisz kiecki obszyte czarną firanką i koszulki z zespołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszana jestem z siebie dumny, a wiesz dlaczego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic jak patrze na to co promuja to śmiech dziwie sie ludziom ze w ogóle biorą pod uwage to ogólne oszołomstwo i błazeńskie promowanie bylejakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystkie same szyjecie swoje ubrania? Podziwiam. Ja jednak wolę korzystać z cudzej pomysłowości i wybierać sobie z tego co jest dostępne w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plebs to ogół ludzi. A ludzie od zawsze kierowali sie modą. Zadając to pytanie chcesz zasugerować coś pejoratywnego, ale tak nie jest. Ludzie, to ludzie. Mają swoje upodobania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Plebs nie ma pojęcia o stylu, plebs jest kolorowy, beztroski i głupi." PRAWDA !!! super stwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo jak ktoś jest kolorowy i beztroski to musi być głupi, a autorka tego tematu to reinkarnacja Coco Chanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak wole szyć u krawca. Wszystko idealnie leży, tkaniny dużo lepszej jakości, krawiec ci nawet mankiet wymieni. Nic nie odstaje, nie gniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie mają swoich upodobań ,ludzi się kształtuje aby je mieli :) głupie promowanie trafia głównie do nizin społecznych a sieciówki zacierają łapki i zarabiają na szmaciskach którego bym nawet krowie na tyłek nie załozyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plebs się juz obraził. Wiadomo ze plebs się nie zna na barwach i odcieniach, kompozycji i zestawianiu kolorów i ma tendencje do wybierania kolorów ostrych i infantylnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modne jest teraz bzykanie dziewczyn w pupe. Ciekawe czy tylko plebs to robi. Bylas juz brana od tylca Kaśka?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo to praktyczne szyć wszystko u krawca. Tylko taniej i wygodniej jest mi wybrać ubrania z sieciówek które pasują do mojego stylu niż biegać po krawcach. Pewnie dużo zależy od tego jaki kto ma styl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nikt się nie obraził, ale ty jesteś niemiła. Ludzie mają różne gusta, jeżeli ktoś lubi wyraźne kolory to niech je nosi, byłoby nudno gdybyśmy wszyscy chodzili w beżowych garsonkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyraźne kolory kojarzą mi się z murzynskoscia. Owszem rozumiem jakieś ostre dodatki do całości kompzycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoje skojarzenie i nie powinnaś innych obrażać bo coś ci się źle kojarzy. Pomijam fakt, że nie ma nic złego w byciu afrykańskiego pochodzenia. Rasizm nie jest w dobrym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barwy uniwersalne i ponadczasowe: to beze, biele, granat, szary i wszystkie odcienie, czerń. Kolory wyraźne tak ale nie chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dalej tylko i wyłącznie Twoje zdanie. Moje jest takie, że beżowy to paskudny kolor, kojarzy mi się z brudem (znoszonym białym), noszą go tylko starsze panie które nigdy się wyglądem zbytnio nie przejmowały. Tylko, że gdybym nie potrzebowała tego przykładu nie opisałabym tego w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dla ciebie moda jest nieciekawa, to po się nią interesujesz? Kolejny sklonowany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli dla ciebie moda jest nieciekawa, to po się nią interesujesz? " Nie interesuje sie modą(najnowszymi trendami), skąd w ogóle, po tym co napisalam, wniosek że miałabym? znam je z ulicy, sklepów i z konieczności. pytam czemu wy sie interesujecie. piszcie, ja wróce wieczorem bo zaskoczyl mnie nagły brak czasu, i nie moge uczestniczyć w dyskusji, a chciałabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest spora różnica w dyskusji i obrażaniu innych, ale Ty masz chyba z tym największy problem ze wszystkich użytkowników tego forum. Co pani od kolorów - od lat noszę tylko czarny, grafitowy, ciemny zielony, ciemny czerwony i fioletowy. Ostatnio kupiłam sobie zgniło zieloną kurtkę. Według Twojego myślenia muszę być bardzo uniwersalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo ona obraza? Bezguscie i kicz jest zjawiskiem coraz powszechniejszym tak samo jak odejście od wartości duchowych w stronę materializmu. Takie masowe zachowania są rażące dla kogoś kto chce być sobą a nie produktem wypierdzianym przez pseudokreatorow z Bangladeszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda tandetny gotowy projekt i ofiara modowa jest np. na tej reklamie z prawej strony bon prix. Odrażająca, tandetna kreacja świecąca się jak psu jaja, do tego pseudo biżuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już mówiłam jest masa trendów i jest z czego wybierać, nie trzeba zżynać wszystkiego z manekinów, a sugerowanie, że każdy kto z tych trendów korzysta jest "plebsem" (Kasia używa tego określenia jako obelgi) albo jest głupi (któryś z komentarzy gościa) to obrażanie. Zwłaszcza, że sama Kasia nie jest specjalnie stylową osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrazaj Kasi. Kasia jest inteligentna i na pewno nie wygląda jak manekin sklepowy, jak wydmuszka i klon skopiowany milin razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda jak klon każdego metala bez wyobraźni jeżeli chodzi o ubrania. Nie ma w tym nic złego, nie każdy musi wykazywać się specjalnym zainteresowaniem swoim wyglądem, ale po co to obrażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×