Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest ze mną?

Polecane posty

Gość gość

Na wstępie chciałam przeprosić za kategorie, kompletnie nie wiem do jakiej to zaliczyć, piszę tu pierwszy raz. Ostatnio jest ze mną coś nie tak. Jestem dziewicą, co najwyżej mój chłopak robił mi palcówkę, a ja mu loda z połykiem (przez co oczywiście, nie jest możliwe zajście w ciąże). Moja miesiączka w poprzednim miesiącu spóźniła się o 10 dni (powinnam mieć 16, dostałam 26), niestety w tym miesiącu nie miałam jeszcze @, a powinnam dostać 24. . Czy mogę być w ciąży? Nie jestem pewna czy nie miał on na swoich palcach tzw. męski śluz, jak już to odrobinkę (na pewno nie było na nich spermy). Mogłoby mnie to zapłodnić? Czy może jest coś z moim organizmem? Wspomnę, że od czasu do czasu boli mnie lewy jajnik, często się stresuje. Czy jest możliwe że choruję na torbiel jajnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karissa_sztyk
Musisz mu pomóc, tacy ludzie najczęściej potrzebują bodźca, który ich popchnie do przodu.Najważniejsze aby pozbył się zahamowań. Umów go na randkę w ciemno- będzie musiał odnaleźć się w nowej sytuacji! Poproś go o pomoc np. w pracach domowych; rąbanie drewna lub inne codzienne czynności. Spróbuj wyolbrzymić swój kłopot z wykonaniem tej czynności dzięki czemu poczuje się potrzebny i niezastąpiony. nie zapomnij dać mu do zrozumienia jak wiele znaczą jego czyny dla przyjaciół. Poproś innych aby również zlecili mu proste zadania dzięki którym jego samoocena znacznie wzrośnie. Znajdź mu jakieś zainteresowanie. Możesz zainicjować sytuację w której twoja przyjaciółka potrzebuje partnera na tańce bądź imprezę taneczną.*******ajbardziej skutecznie przełamuje blokady bez słów,ale pamietaj ze brak pewności siebie nie bierze sie z nikąd to zawsze wynika z jakiś problemów najcześciej w domu postaraj sie zyskać jego zaufanie niech opowie ci o wszystkim będzie sie opierał ale nie poddawaj sie w końcu ci wszystko powieusmiech.gif najważniejszy jest upór w dążeniu do celu nie poddawaj sie dasz rade taki przyjaciel jak ty to skarb smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie jesteś w ciąży. Gdyby było możliwe tak łatwo zachodzić w ciążę, niepotrzebny byłby stosunek. Zastanów się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×