Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupic 14latkowi ktory ma wszystko

Polecane posty

Gość gość

Jedziemy na swieta do tesciow, z ktorymi mieszka szwagierka z 2 dzieci, starszy ma 14 lat, mlodszy 3. Mlodszemu zawsze cos sie kupi, starszy jednak ma wszystko i z byle czego sie nie cieszy. W zeszlym roku mielismy problemy finansowe, wiec zrobilismy symboliczne prezenty, starszemu dalismy 20 zl. Ale spotkala nas niemila sytuacja, bo szwagierka widzac taki prezent, swoj podzielila na 2 odrebne i jeden dala synowi jako od nas, mlody przyszedl, dziekowal jak szalony. Nie wiem, co mu dac w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczka prezerwatyw bo nastolatki w tym wieku już sie bzykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Napisz istnotną sprawę DO ILU możesz przeznaczyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książka, płyta, gra komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilet na mecz, na koncert, ale to faktycznie może trochę drożej kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś fajna książka, album o ciekawych miejscach w PL czy na świecie, kolorowy atlas i bomboniera do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem z dwunastolatkiem, który ma wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książka, puzzle, paczka słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może podpytasz się szwagierki jakie zainteresowania ma jej syn , col ubi robić wolnej chwili itd. ? Pomysłów może być wiele : gadżet komputerowy jak myszka , pendrive ---> teraz są zabawne np.bohater z kreskówek itd. Może uprawia jakiś sport to torba na treningi Książka lub książka - album - z tematyką jaką się interesuje. gra komputerowa A może daj kartę upominkową do wybranego sklepu ( dla młodzieży , sportowego itd) i niech sam sobie wybierze co chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mu klada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po cholerę chcecie coś kupować obcym bachorom, które mają wszystko? bo co, bo wypada, bo święta? więcej asertywności. Święta to nie prezenty, skoro jesteś zaproszona, upiecz ciasto, zrób pierogi, pomóż teściowej w kuchni i tyle, a nie jeszcze prezenciki dla każdego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obce dziecko ? Dla mnie dziecko szwagierki nie jest obce. A skoro autorka chcę coś kupić to ja nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzo nie moge przeznaczyc, mam tez swoje dziecko i takie prezenty dla calej rodziny ciagna strasznie. Mlody teraz ma szal na motor, ktory dostal od rodzicow na urodziny. Mnie najbardziej boli, ze szwagierka zeszloroczne 20 zl uznala za jalmuzne i nasciemniala, ze druga czesc prezentu od niej jest od nas, by mlody nie czul sie pokrzywdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z biednej rodziny a od bardzo bogatych ciotek ktorych dzieci jezdza na kube i kostaryke dostawalam tylko dlugopis albo nic wiec ty tez nie musisz nic kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pomysl! Ukladanka logiczna która pochlonie kazdego! ;) to nie jakas głupia ukladanka, ale coś co na maxa wciaga i nawet dorosłym się podoba, nazywa sie Marble Cube- kostki do ułożenia- na allegro można zakupić. Swietna rzecz, wcale nie taka prosta na jaką wygląda,na pewno sie nie znudzi, sama przetestowalam ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bluza albo fajna koszulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma szal na motor to najlepiej jakis motocyklowy gadzet mu kupic, nawet drobiazg typu brelok do kluczy ale taki z jajem, spersonalizowany, wpisz sobie spersonalizowane prezenty w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówą
Jak ma wszystko to nie ma najprostszych rzeczy. Kup mu mapę świata i chorągiewki niech przyczepia gdzie chce jechać i gdzie już był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Triopsy koszt ok 35zł ferma mrówek, 65zł kulki newtona 7-100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobny problem,ale z sześciolernia dziewczynka, z którą nawet nie jestesmy spokrewnieni, ale w święta się widzimy. W tamtym roku się postaralam, kupiłam młodej książkę z bajkami i pakę słodyczy, a ona i tak była niezadowolona wiec w tym roku dałam sobie na wstrzymanie i kupiłam drobiazg + kilka slodkośc****aczuszka będzie skromna i symboliczna. Wole te pieniądze przeznaczyć na swoje dziecko, które cieszy się ze wszystkiego niż na obcego, rozpuszczonego jak dziadowski bicz smarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Encyklopedie seksu dla mlodziezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×