Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupić bratu na święta?

Polecane posty

Gość gość

Nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mój przyjaciel nie może niczego znaleźć na prezent dla swojej żony. Moje pomysły się wyczerpały. Ona ma 33 lata, coś dla ducha, na pewno nie do kuchni! Czy macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat dostanie kosz piw z różnych stron świata. Przypuszczam, że będzie zachwycony;p Jeśli chodzi o prezent dla żony, ja bym się ucieszyła z: 1) kuponu do SPA albo do kosmetyczki, 2) książek, 3) płyt z muzyką, 4) kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja z 17:49. Jeszcze jedną fajną rzecz widziałam, o ile brat jest fanem Gwiezdnych Wojen:) Szlafrok Jedi:D Ma jednego, ale za to ogromnego minusa - kosztuje 350 zł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karnet do siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za propozycję, Myślę, że talony na książki czy spa - masaż mogą być dobre. Gdyby coś jeszcze przyszło wam do głowy to piszcie. Ktośka43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam bratu koszule w kratę na allinside.pl i uważam, że to był świetny wybór. Za grosze można było tam wyrwać fajne ciuchy ;) Koszula jest już u mnie i nie mam prawa narzekać, materiał jest bardzo ok. Jest tam też tania elektronika etc. Warto sobie zapamiętać ten sklep żeby nie przepłacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może perfumy? W końcu jest to dobry i uniwersalny pomysł na prezent,np Armani Code- pięknie pachną a taniej dostaniesz je na Kokai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym sklepie internetowym na pewno znajdziecie coś co się każdemu spodoba i będzie przydatne sklep nazywa się slimwallet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj smartwatchy w media expercie, bo to teraz popularny wsrod facetow gadzet. za stowke powinnas jakis dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo29
Ja kupiłem mojemu młodszemu bratu słuchawki bezprzewodowe w iSpocie, coś takiego: ispot.pl/sluchawki/jabra-move-wireless-bluetooth-red-sluchawki-nauszne,id-72117. Wydaje mi się, że to dobra opcja dla chłopaka. Słucha dużo muzy, a tu jakość dźwięku jest bardzo fajna. Są bezprzewodowe - a to duże udogodnienie. I fajnie wyglądają wizualnie, także myślę, że trafiłem w sedno ;) Dużo gra w te swoje gierki, także sam będę miał też trochę ciszy dzięki temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaxxx
Książka to zawsze dobry pomysł na prezent! A jeśli chcecie ją zamówić przez internet to polecam najpierw sobie sprawdzić opinię o potencjalnym sklepie, aby wasza przesyłka dotarła na czas. Zobaczcie opinie tego http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/bookinista-pl/ ja uważam, że są bardzo dobre i prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×