Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co kupic swieżo upieczonej mamie

Polecane posty

Gość gość

No wlasnie co kupic ? Wszyscy mysla tylko o dziecku, a o matce praktycznie nikt. Jaki upominek kupic kuzynce ? Tylko nie piszcie mi, ze butelki, podklady czy inne akcesoria - bo to sa prezenty bardziej dla dziecka niz matki. Myslalam o zestawie do kapieli, ale po porodzie jest przeciez połóg, kobiety raczej nie relaksuja sie podczas dlugiej kapieli , tylko szybko myja sie i wychodza spod prysznica lub wanny. Co kupowalyscie mlodym mama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup kuzynce dobry apteczny balsam taki na brzuch po porodzie. Mam 3 dzieci i ja bym była zadowolona albo taką ramkę na odcisk dłoni maluszka ze zdjęciem może coś takiego http://allegro.pl/baby-art-ramka-na-zdjecie-i-odcisk-dloni-chrzest-i4705042085.html. Ja mam trzy ramki z odciskiem stópki każdej córeczki plus jest ta 12 zdjęć z każdego miesiąca od narodzin do ROCZKU. Pamiątka na całe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica tasmańska
Mamą... -Przepraszam, z lekka razi w oczy. A w temacie. Ja dostawałam różne gadgety. M.in. zestaw olejków do kąpieli, książkę (nie o dziecku), kwiaty. A najbardziej urzekła mnie wizyta w spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle ze takiej bukiet kwiatow napewno by sparwil radosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiaty zawsze są na miejscu :) albo dobry balsam do pielęgnacji ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jakieś kosmetyki kup - u mnie po porodzie rodzina męża dała sporo gadżetów dla dzidziusia, ja od nich nawet złamanego kwiatka nie dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupiła kwiaty i czekoladki (sama się z takich upominków cieszyłam). Ewentualnie jakiś kosmetyk, ale ja bym raczej celowała w coś niezwiązanego z macierzyństwem, bardzo kobiecego (np. dobra szminka), niż np. balsam ujędrniający. Od koleżanki dostałam bransoletkę i byłam bardzo zadowolona. Uważam też, że zawsze na miejscu jest książka czy płyta z muzyką, jeśli znasz upodobania młodej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja całą ciążę mialam ochotę napić sie konkretnego wina ale z wiadomych względów nie moglam. Od koleżanki dostalam właśnie ten alkohol. Był to bardzo miły gest, zwłaszcza to że pamietala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze kosmetyki to fajna sprawa,jakieś relaksyjace olejki do kąpieli,swiece zapachowe,balsamy do ciala. Ja bym sie z takich rzeczy cieszyla najbardziej,a polog przecież kiedyś sie skonczy i będzie mogla zażywać dluzszych kąpieli. A takie rzeczy odprezaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ewentualnie ksiazka, plyty jak ktoś wyżej pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstrapakiet podpasek i ekstrablister tabletek antykoncepcyjnych, zeby dobrze doszla do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem na prezent sa kosmetyki. Jak wiecie jakie zapachy lubi dana osoba to mozna kupic jej zestaw z jednej linii zapachowej. Na tej stronie http://apn-cosmetics.pl/ macie zestawy wzorowane na rożnych miejscach na swiecie. :) Sama testowałam karaiby i afrykę i są super. :) Ceny są ok więc się nie wykosztujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×