Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co kupiłyscie swoim dzieciom na pierwsze urodziny

Polecane posty

Gość gość

bo ja nie mam pojecia co mu kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej goscie kupuja , bo raczej dziecko w tym roku niewie co to uurodziny ..fakt swieta to tak albo jak ma juz te 4 latka to wtedy rozumie to mozna kupic ..raczej rodzice skupiaja sie na zorganizowaniu urodzic i zaproszeniu gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśmy kupili synkowi takie koraliki na drucikach do cwiczenia koordynacji ruchowej. na początku nie ogarniał tego, a potem z dnia na dzien coraz bardziej rozumiał o co chodzi. czesto się nimi bawi, ma teraz 16 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 21 grudnia będzie miała rok wiec dostanie jeden symboliczny prezent w dniu urodzin a pod choinkę większy z okazji świat i urodzin w jednym, pkanujemy kupić jej mini autko na akumulator fakt drogi prezent 500 zł ale będzie miała na długo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam album do wklejania zdjęć i zamiast kupowanego prezentu zrobiłam album z opisami. Coś ala pierwszy rok dziecka. Goście obejrzeli, potem schowałam do pudła z pamiątkami. Dam mu jak dorośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka na roczek dostała właśnie takie auto na akumulator :) świetna sprawa. Syn dostał tradycyjny jeździk 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najstarszy - to taką zabawkę rozwojową że wkłada się przez dziurki klocki o różnych kształtach i trzeba dopasować Starsza córka-coś bardzo podobnego też taką jakąś rozwojową zabawkę Młodszy syn- konika bujanego do ogrodu i buciki adidasa Najmłodsza córka- samochodzik na akumulator i buciki nike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greacea
Ja moim chłopcom kupiłam po jeździku. Jeden dostał czerwone autko, a drugi niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
auta na akumulator nie sa od 2 roku zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się podobają te autka na akumulator ale stwierdziłam, że roczne dziecko jest jeszcze za małe i miałam rację. Na drugie urodziny może mu kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeździ k i garnusz e k na k l o c u sz e k .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezdzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tableta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn dostał rowerek na trzech kółkach tzw jezdzik-pchacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na 1 urodziny postanowiłam założyć synkowi stronę internetową w serwisie https://ministrefa.pl/ :) Dzięki czemu dokumentuję jego pierwsze lata życia i mam nadzieję, że kiedyś taki prezent prowadzony skrupulatnie przez lata z momentami z jego życia będzie fajną pamiątką :) Zapomniałam też dodać, że strona jest całkowicie bezpieczna ponieważ możemy ją udostępniać tylko wybranym przez nas osobą poprzez osobiste hasło, więc nikt nieuprawniony nie zobaczy ani jednego wpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×