Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co macie dziś na obiad???

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie? Ja pieczone skrzydełka z miodem na ostro - ale nie ma pomysłu na jutro mam żeberka w zamrażalniku ale kurde w taki upał jeść żeberka? Mam też mniejsze kawałki żeberek na zupę i też jakoś nie mogę się zdecydować, jak żeberka to w kapuście a jak zupa to pewnie ogórkowa ale to mało sycące jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ochotę na coś innego np na kasze kuskus z warzywami i drobno pokrojoną piersią z kuraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam barszczyk i szynkę wieprzową z kurkami:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczo wydaje ię być fajną sprawą lekkie bo 80% to warzywa i troszkę kiełbaski do smaku a tak to moc papryki, cebulki, cukuni/kabaczka i pomidrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! kurki! A ze sklepu czy sama zbierałaś? JA się zbieram na wyjazd na kurki ale nie wiem czy będą już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj: kiełbasa polana śmietaną i chleb z wczoraj Jutro:Przedwczorajszy chleb zapiekany w piekarniku z kiełbasą i jakimiś warzywami Piątek: Zupa na kostkach rosołowych i kurzym korpusie oraz makaron z masłem i cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makaron z masłem i cukrem nigdy nie jadłam - może być fajne a jeszcze jak jakieś jabłko czy cynamon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ugotowany makaron zapieczesz z masłem,odrobiną cukru i np.cynamonem lub inną tego typu przyprawą,to masz słodki,sycący obiad (i w miarę tani).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tartę z kurkami. Tylko strasznie mi się nie chce robić. Na razie dopiero kurki oczyściłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupiłam sobie 1 kg ryżu i mam przez cały tydzień ryż na obiad :D. Ugotuję kilka porcji ryżu na mleku,dodam jakiś dżem czy owoce i mam obiad na słodko.Innego dnia dodam sos albo mięso i będę mieć coś ala risotto.Ugotuję też zupę ryżową z dodatkiem świeżych owoców.Codziennie co innego,a i będzie oszczędność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pana z tartą z kirkami - skąd ma Pan kurki? Ja też chcę ale sama pozbierać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mam tuńczyka z puszki z keczupem,a jutro ziemniaki ze śmietaną i cebulą z patelni i 2 parówki z wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NudaWpracy
Ja dziś na tłusto! Placki ziemniaczane i gulasz! Uwielbiam, raz na jakiś czas mozna sobie pozwolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupę gorący kubek-żurek a na drugie frytki z majonezem i keczupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotlety z piersi kurczaka z serem i ananasem,ziemniaki z koperkiem i sałata z jogurtem naturalnym i szczypiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biryani z kurczakiem i sałatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierd.... nie moge czytac ze spokojem kretynek które jedzą dwie łyżki kaszy kus kus i jedną marchewke , na ulicach jakoś tego nie widac , dzieci w wieku 17 a nogi z cellulitem jak od starej baby , czy to od łyżki kaszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogorkowa a jutro pyzy z miesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś mam na obiad zupę kapuścianą i kiełbaskę z patelni , a do tego ziemniaczki ze smalczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie biednie jecie, a ja dotychczas myslałam, ze jem marnie. Oszczedzacie na cos, czy to wyzsza koniecznosc? Ja w ogóle nie toleruje obiadów na słodko, bo ani si enie najem, i jeszcze mi sie szybko chce jesc po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arcia a nie wlazla tu zadna szczupla trawożerna i nie zwyzywala nas od tlustych polskich loch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc tyle żarcia *a nie wlazla tu zadna szczupla trawożerna i nie zwyzywala nas od tlustych polskich loch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurki mam kupione, 7 zł płaciłem za pojemnik na bazarze pod Uniwersamem, wyszło ok. 350 gram. Za daleko mam do lasu jechać, na paliwo wydać kilka dych to się nie opłaca ;) , poza tym nie znam lasów pod Warszawą więc nie wiem gdzie mogą grzyby być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. lubię obiady na słodko,generalnie też się odchudzam więc nie jem dużo, a oszczędzam dlatego,że zbieram na fajne ciuchy i nową torbę,no i przydałby się jakiś samochód.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziemniaki i fasolkę szparagową polaną masełkiem z bułką tartą na drugie pierogi z jagodami ...pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grillowana pierś z kurczaka leczo ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczędzam,bo na razie studiuję i nie mam roboty,a rachunki trzeba popłacić.Ważne żeby się najeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×