Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała Mi z muminków

Co macie dzisiaj do jedzenia? Pochwalcie się

Polecane posty

Ja na śniadanie:Jajecznice z ośmiu jaj na boczku, kanapki z szynką, kanapki z nutellą, kawa, herbata, sok pomarańczowy.Na drugie śniadanie:Parówki z ketchupem, musztardą oraz jajko na miękko i chleb z masłem (dwa chleby zjadłam)Na obiad:Zupa pomidorowa, kotlet schabowy z ziemniakami i kapustą zasmażaną, kebab (dzisiaj zjadłam), pizza z serem, szynką i pieczarkami oraz pierogi z serem, mięsem i truskawkami.Na podwieczorek:Ciasta: Pijak z bananami, Jadzia, Czarny las, ambasador, sernik na zimno oraz tort truskawkowy.Na kolację będzie spaghetti z sosem ŁOWICZ pikantny, słodko-kwaśny i mięsem mielonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świerza kopa prosto z majtek,białych ,takie nosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
To ja nie mam co mówić, ja tak skromnie jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie to miescisz scierko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie : musli z mlekiem, tosty z serem , kawa, pomarańcza . II sniadanie :sałtka z tunczykiem,kapusta lodowa i pomidor,kukurydza + kanapka z maslem. sok pomaranczowy obiad: racuchy. i ogórkowa podwieczorek : makrela, pomidor, i kanapka kolacja : nalesniki,dzem, jabłko i tyle :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapki z serem żółtym i dżemem, bułka ziarnista i banan. żurek, naleśniki, zaraz jakiś owoc, później kanapki, albo bułeczki mleczne, surówka, może jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieczone kacze udka z frytkami i surówką, lampka czerwonego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale duzo wpierdzielacie :D Ja tylko sałata z pomidorkami koktajlowymi, oliwki zielone , kawałek sera mozarella i kawałek bagietki podpieczonej polanej oliwą extra virgin. Kawa . Obiad : Zupa krem z dyni z podprazonymi pustkami dyni i ziarnem słonecznika . Kolacji nie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejn
-kanapka z szynką i połową ogórka -2 naleśniki z serem i z nutella kanapka z szynka o połowąogórka -połowa opakowania ciepłych lodów z lidla, - jeden snikers. k***, głodna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×