Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co macie na obiad ?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie jak wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj robiłam młode ziemniaczki, surówkę z czerwonej kapusty i pierś z kurczaka w sosie chrzanowym :) pycha danie, pierś podduszona na patelni, a sos z chrzanu tartego ze słoiczka, najlepiej Polonaise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barszcz z botwinki z bobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukinia faszerowana mięsem mielonym z indyka, ryżem, szczypiorkiem i suszonymi pomidorami na deser koktajl z maślanki i truskawek kocham tę porę roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro będą młode ziemniaki z koperkiem, fasolka szparagowa z wody i sadzone jajka od szczęśliwych kur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciabogusia
Dzisiaj jestem do późna w pracy więc u mnie dzisiaj tylko bułeczka z nadzieniem jogurtowym z http://asprod.com.pl/piekarnia/drozdzowki-i-pozostale, ale jutro planuje sobie odbić dzisiejszy dzień i napichcić kotletów z kalafiora i brokuła, a do tego młode ziemniaczki i mizeria. Mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj pieczeń z jarzębiną od Stovitu. Od kiedy odkryłam te dodatki do mięs i serów w słoiczkach, nie wyobrażam sobie mięsa bez nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj cos mama robi a jutro lece z rodzinka do Domu Kresowego, bo nowe menu maja i trzeba zobaczyc co tam ciekawego przygotowali <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją ogromną pasją jest gotowanie dlatego postanowiłam założyć bloga na Facebooku. Blog ma nam służyć do wymiany przepisami. Zapraszam serdecznie do polubienia strony web.facebook.com/Gotowanie-moja-pasja-1740833252611549/ Zapraszam do zamieszczania postów ze zdjęciami potraw i przepisami. Dodam że kto pierwszy zamieści post otrzyma drogą pocztową nagrodę niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kafeterii to juz tylko reklama z reklama rozmawia zmarnowaliscie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×