Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama pyta 27

Co mam zrobić z psem który nie podoba się córce? :/

Polecane posty

Gość mama pyta 27

Moja 7 - letnia córeczka dostała pieska małej rasy na urodziny, ale ku mojemu wielkiemu zdziwieniu nie polubili się. :/ Córka wyraża w stosunku do niego niechęć, ostatnio stwierdziła, że wolałaby pudelka, jak ona to słodko określa owieczkę. Pytanie moje brzmi: co mam zrobić z tym niechcianym psem? Jest u nas jakieś 2 miesiące, więc wątpię że już się przyzwyczaił do córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup córce pudelka który się jej nie spodoba, i go oddaj a potem kolejnego psa. Naucz córke ze żwierzęta sie kocha nawet jak nie są piekne.... Wbij jej coś do głowy póki mała, bo bedziesz miałą rozpuszczone i okropne dziecko. Do córki może nie ale do was i do domu tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynym rozwiazaniem
jest lokowka. Nakrec psu siersc, moze corka zmieni zdanie :o żałosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psy się przyzwyczają w jednej chwili, może to być dzień. Może ten pies poprostu nie lubi córki? Pies będzie żył długo nie 2 lata, to ma być przyjaciel. Ten pies pewnie ma szanse dożyć jeszcze wyprowadzki córki, to nie ma być maskotka tylko zwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkowa Syrrena27
Boże no to tylko pies...oddaj i weź pudelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pyta 27
Yhym, to może mam go również przefarbować? :o Ale rada... Pies nie jest brzydki, tylko jej po prostu się nie podoba. Zakochana jest ostatnimi czasy w pudelkach i już. Zresztą każde zwierzę jest na swój sposób ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks. Marcin Kozyra
było kupić kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pyta 27
Córka nie cierpi kotów, złe wspomnienia. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvdzsefrrdfgv
Niestety to dziecko chce zabawkę, a nie żywego przyjaciela. Pudelek pewnie się teraz spodoba, za rok znudzi i staniesz przed tym samym problemem. Przejmij opiekę nad psem, a dziecku już raczej nic żywego nie kupuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak za rok się zakocha w owczarku a bedzie już miała pudelka? Kobieto ogarnij się!! Z reszta pies nie jest dziecka a rodziców? Bo dziecko nie zawsze wyjdzie z psem dziecko nie zawiezie do lecznicy dziecko może zapomnieć nakarmić.... Możecie dac ogłoszenie i poszukać mu donwego domu, jesli jest jeszcze mały i młody to pewnie szybko znajdzie dom, tylko na litość boską nie bierz wtedy kolejnego psa. A dziewczynce jednak nawkładaj troche do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pyta 27
Po prostu myślałam, że jak jej kupię wymarzonego pieska ( sznaucer ) to będzie ok, ale chyba ta rasa jej się przestała podobać, no sama nie wiem. Zanim był kupiony to obiecała o niego dbać, karmić, spacerować...A teraz zauważyłam, że brzydko do niego się zwraca, więc chyba już się nie polubią bo i pies za nią również nie przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baab
Dziecko ma dopiero 7 lat, trzeba było jej kupić maskotkę (są takie interaktywne, które nawet machają ogonem - może znalazłby się jakiś pudelek), a nie żywe zwierze :O Popytaj po znajomych, rodzinie - może ktoś będzie chciał przygarnąć, póki mały szczeniak, to jeszcze się do kogoś przywiąże. Co za skrajna nieodpowiedzialność :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks. Marcin Kozyra
jak nie kot, to może rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak będziesz miała drugie dziecko, i tej rozpaskudzonej smarkuli nie spodoba sie siostra albo brat, to co wtedy zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pyta 27
Nie jestem nieodpowiedzialna, chcę dla dziecka jak najlepiej! Maskotek ma na pęczki, po co jej setna z kolei. :/ Rybek nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pyta 27
*Betti* może trochę więcej kultury trolu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks. Marcin Kozyra
jak chcesz to odkupię tego sznaucera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pyta 27
Zależy za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes nieodpowiedzialna, z innym psem bedzie to samo. To nie nowośc że dzieci się nudzą, nie wiedziałaś ze dziecko wyjdzie z psem 5 razy i na tym się skończy ze to bedzie twoj obowiązek? To jest dziecko! I masz niewychowane dziecko jeśli źle sie zwraca do psa bo jej sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfktudciy
soory ,ale jak ten dzieciak jest wychowany ja sobie nie wyobrazam ,ze rodzice daja mi pieska obojenie jakiego i,ze marudzialbym ,ze mi sie nie podoba:O bylabym mega szczesliwa i kochalabym kazde zwierze.Twoje dziecko juz jest rozpuszczone i lepiej je teraz ogarnij,bo potem bedzie gorzej.Nie wiem co dziecko musi miec w glowie ,zeby nie pokochac nawet kundla :OWez sie za to dziecko,bo z niej materialna suka wyrosnie sorry,ale to do tego prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwisz sie ze pies za nią nie przepada? Naucz ją czegoś, a ich relacje się zmienią, dziecko ma 7 lat to bedzie jej przyjaciel przez pare najbliższych lat. Moja mama miałą i ma Yorku, jak byłam mała mi sie podobały, potem nie, ale je kochałam wyprowadzałam itp, nie oddała mama psów bo mi sie rasa przestałą podobac jako nastolatce. Nie zrobisz nic dobrego kupując innego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pyta 27
Córka jest bardzo dobrze wychowana i kocha zwierzęta. A sytuacja z tym psem to tylko i wyłącznie pech. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pyta 27
Mariiika z tego co piszesz jesteś zagorzałą fanką psów, a jednak nagle jakaś rasa przestała Ci się podobać. :o Jak to możliwe? ;) hgfktudciy proszę opuścić mój topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka móiwa mi
co zrobić?oddaj córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfktudciy
Przeciez prawde tobie napisalam tak czy siak zrobisz to co corka chce oddasz biednego psiaka kupisz pudla i dzieciak pocieszy sie tydzien i sama bedziesz z nim zapierdzielac na dwor. Gdybys byla taka madra zdecydowanie powiedzialbys corce,ze pies jest juz czlonkiem rodziny i tu zostaje,ze nie jest to rzecz,zeby tak po prostu oddac ale ty przylecialas na kafe i pewnie jeszcze oczekiwalas,ze kazdy Tobie napisze tak oddaj pieska kup coreczce pudelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pyta 27
To co może mam pozwolić żeby córka była nieszczęśliwa, płakała i chodziła smutna? :o Ciekawe czy wy byście chciały źle dla swoich dzieci. Córka jest dla mnie najważniejsza i chcę dla niej dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az mi sie nie chce wierzyc
ze istnieja tacy ludzie jak Ty, pytajaca mama... Dobrze ktos tu wyzej napisal, ze jak bedzie brat lub siostra i sie dziewczynce nie spodoba. To co wtedy?? oddasz bo jest z Wami tylko 2 miesiace? Do posiadania dzieci i zwierzat trzeba dojrzec, to jest fakt. Skoro wzielas juz psa, zachowaj sie jak dorosla i odpowiedzialna osoba i zatrzymaj go. Badz dobrym wlascicielem... chociaz nie wiem czy to mozliwe.. Wiec moze poszukaj dobrego domu dla tego biednego psa. A corce nie kupuj juz zadnego zywego stworzenia! Sama napisalas ze przed zakupem psa obiecywala ze bedzie o niego dbala. Z pudlem, chiuaua, yorkiem, i innymi psami bedzie to samo. Dzieciak nie dorosl widocznie do posiadania psa, nie rozumie ze to nie jest zabawka. Ja naszczescie mam madrych rodzicow i chociaz zawsze chcialam miec psa rasowego, tak sie zdarzylo ze przygarnelismy kundelka i nigdy, przenigdy nie przyszlo mi do glowy zeby go oddac bo nie jest takiej rasy jaka zawsze chcialam miec. Ale to juz kwestia tego ze rodzice od malego nauczyli mnie milosci do zwierzat i przede wszystkim tego ze zwierzak to nie zabawka. Zwierze tez czuje tak samo jak my. Moze nieskladnie napisalam, przepraszam ale strasznie wkurzaja mnie tacy ludzie jak Ty, pytajaca mamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro Ty jako matka przestaniesz jej się podobać? i co? nowej mamusi poszukasz? pies to odpowiedzialność, nie możesz go tak po prostu zamienić bo się córeczce nie podoba powiedz jej jasno że albo ten pies, albo już nigdy żaden inny i jak już się zdecydujesz go oddać to znajdź mu dobry dom i rada ode mnie: nie bierz już więcej żadnych zwierząt, bo jesteś skrajnie nieodpowiedzialna tak jak Twoja córka bo jakbyś była to byś nie zakładała tematu na kafe i miała jakikolwiek dylemat bo pies by po prostu był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za niewychowane dziecko
Ja bym jej dala,hgfktudciy ma racje -niestety.Widac ze rozpieszczasz dziecko do granic mozliwosci.Ty sie zastanow nad soba,jak tak mozna,kupic zywego zwierzaka i oddac go bo CORCE SIE NIE PODOBA.to jest chore,Ty jestes nieodpowiedzialna a twoja corusia rozbestwiona.Oddajce tego psa jak najwczesniej,a tak na marginesie ,takie jak ty powinny miec dozywotni zakaz kupowania zwierzat,powinien byc w pl taki rejestr wlasnie takich idiotek ja ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklkj
Przecież to prowo, ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×