Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co mi moze dolegac11

Polecane posty

Gość gość

zawsze byłam mega zmarzluchem,a od jakiegos czasu to się zmienilo,nie marzne juz tak szybko,w pracy, czy np w pociągu(dojezdzam do pracy),prawie caly czas mi jest cieplo w ubraniach , w ktorych dawniej przy takiej temperaturze bylo mi zwyczajnie zimno.mam takie wrazenie jakby organizm produkowal wiecej ciepla. jedynie po powrocie z pracy,jak zjem obiad ok godziny 18 , musze sie grubiej ubrac ,bo robi mi sie mocno zimno(tak jak dawniej mialam rowniez w ciagu dnia). nie wiem skąd taka przemiana.innych objawow nie mam.slyszalam,ze zanieczyszczona watroba moze powodowac zaburzenia termoregulacji.boje sie tez ,ze moze mam jakiegos guza albo jakas powazną chorobe.strasznie sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj znowu w pracy bylo mi cieplo , w drodze do domu tez mimo ze w pociagu nie grzali za bardzo i wialo od okna. teraz jestem juz po obiedzie jakas godzinke,siedze sobie przy kompie i zaczyna mi sie robic zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio to musi byc jakaś jednostka chorobowa, że raz jest ciepło a raz zimno człowiekowi? to może psychiatrę polecam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj pierwszego posta w ktorym opisuje,ze zawsze bylam zmarzluchem a teraz to sie zmienilo i nie wiem z czego to wynika.poza tym w pracy,w drodze do i z pracy zawsze mi jest cieplo niezaleznie od temperatury, a w domu jest mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisnienie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim pojde do lekarza to chcialam tu zapytac moze ktos mial podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipochondria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prędzej chyba nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze po prostu przytyłas,bo mi własnie jak przybrałam na wadze jest teraz ciągle ciepło,tylko w domu jak siedze nic nie robiac jest mi zimno. a poza tym to juz głupota zeby doszukiwac sie jakiejs powaznej choroby w takim czyms.Faktycznie psychiatra jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przytylam jakos szczegolnie. w pracy tez nie pracuje fizycznie tylko za biurkiem i ubieglej zimy i na wiosne non stop bylo mi zimno siedzialam w grubym swetrze,a teraz okazuje sie ze swetry w ktore zaopatzylam sie zeszlej zimy nie sa mi juz potrzebne . martwie sie ,bo wokolo tyle chorych ludzi a to rak,a to jakies choroby autoimmunologiczne itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mam tez tak ze no jak wyjdę na dwor i jest chlodno to czuje jak moj organizm produkuje cieplo zeby walczyc z zimnem(nogi,plecy,brzuch),kiedys tak nie mialam,wyszlam zimą na dwór i momentalnie bylo mi zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, kobieto! to weź zrób podstawowe badania! zacznij od tarczycy przecież nikt tutaj nie ma rentgena w oczach, a nawet lekarz bez podstawowych badań żadnej diagnozy nie postawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podstawowe robilam,nic nie wyszlo,tsh w normie. zanim zaczne robic szczegolow badania chcialam zapytac na forum,moze ktos ma podobnie. Tyle jest tu durnych tematow o d***e maryni i nikt sie nie czepia, a moj watek tak oburza. jak ktos nie chce niech nie czyta i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłaś samo TSH i mówisz, że badania w normie? kiedy robiłaś to badanie i jakie to TSH? samo TSH to za mało by cokolwiek powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
THS 1,3. wiem,ze to za malo wiec musze wyprosic od rodzinnego skierowanie do endokrynologa ,zeby mi dal skierowanie na dalsze badania. ale ogolnie czuje sie dobrze,nie jestem jakas zmeczona, nie mam problemow ze snem,jedzeniem . wczoraj po poludniu z ciekawosci zmierzylam temperature i miaalm tylko 36,1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz porobić badania, bo bez tego ani rusz, a niska temperatura bardzo często towarzyszy chorobom tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj mam juz normalna temperature.niska towarzyszy niedocynnosci i jest wtedy zimno, a umnie ejst na odwrot ,bo mam wrazenie,ze moj organizm podukuje wiecej ciepla niz dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zrobiłaś te badania? co mamy Ci napisać?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po nowym roku bedę robic dokladne badania,ale to na wlasna reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta niska temperatura to chyba falszywy pomiar bo termometr jest chyba popsuty. innym mierzylam i mialam normalna temperature. czy mozliwe jest ze wtedy gdy marzlam mialam niedoczynnosc a teraz sie to unormowalo i stad fakt ze juz nie marzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze to nerwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×