Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bakarat

Co mogę robić po liceum bez matury???

Polecane posty

Gość Bakarat

Cześć. Mam pytanie:gdzie mógłbym pracować gdyby nie udało mi się zdać matury.Zakładam ze ją zdam ale z matmy jestem naprawde slaby i na wszelki wypadek zadaje to pytanie.Jaką pracę mogę wykonywać po liceum, ale bez matury???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrwerterte4
Możesz zostać puszkarzem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakarat
A jakieś przykłady?Sklepikarz? hydraulik? A może barman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakarat
No właśnie że nie wiem bo rodzice mówią że jak nie zdam to idę na swoje.Więc co mogę robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użalać sie na forum
jak CREAM że nikt nie chce sie z toba zwiazac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainsztajn
skoro zadajesz takie pytania na forum to znaczy ze zbyt kreatywny nie jestes wiec pozostaje ci funkcja kasjera w sklepie albo prace fizyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako robotnik w fabryce
2000-3000 tys mozna zarobic nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakarat
OOO Kasjer to już coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egz
lepiej wez sie do nauki. obowiazkowa matura jest smiesznie latwa. poza tym zawsze mozesz isc do policealnej-nie wymagaja matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako robotnik w fabryce
no ja tyle zarabiam :_ i tez mam tylko liceum skończone zresztą sa zakłady gdzie można i 5000 zarobić przynajmniej w mojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako robotnik w fabryce no ja tyle zarabiam :_ i tez mam tylko liceum skończone zresztą sa zakłady gdzie można i 5000 zarobić przynajmniej w mojej okolicy Podaj jakiś przykład. Jaki zakład i gdzie jest "Twoja okolica" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***alicja z krainy czarów***
studium policealne, to co lubisz lub czujesz się dobrze ekonomia, księgowość reklama asystent osoby niepełnosprawnej jak znasz niemiecki lub angielski to szybko a granice krawiec kucharz budowlańcy murarze technik farmacji u mnie płatne 400 zł semestr i multum innych co tylko chcesz to przejdź się po szkołach i popatrz za ofertami nie które szkoły są bezpłatne ale życzę powodzenia na maturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks33
jesli masz jeszcze pieniądze,albo rodzice Tobie pomogą to mysle ze warto rozważyc pojscie do szkołyjezykowej.Łatwiej bedzie potem znalezc lepsza prace-tak jak mnie po speak'up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StudentkaNa5
Nie wiesz, co zrobić ze swoim wolnym czasem? Masz problem z podjęciem pracy? Marzą Ci się studia za granicą? Zaskocz znajomych i przyszłych pracodawców! Wyjedź do USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Nowej Zelandii, Hiszpanii, na Maltę ldo Włoch, Niemiec lub RPA i rozpocznij studia za granicą. Pochwal się swoim akademickim portfolio po powrocie! Okrągły rok możesz spędzić w jednej z naszych zagranicznych szkół EF, zlokalizowanych na całym świecie. Po roku wracasz bogatszy o nowe doświadczenia a dodatkowo znasz płynnie język! Planujesz zostać dłużej? Wybierz Program: University Preparation i aplikuj na studia za granicą np. w USA, UK, Kanadzie lub Australii! Rok Akademicki EF to program dla wszystkich wielbicieli niezapomnianych przeżyć i wspaniałych podróży. W ramach tego programu możesz połączyć naukę wybranego języka obcego w jednym z najpiękniejszych miast świata z zajęciami akademickimi na najwyższym poziomie! Więcej na: http://www.ef.pl/top/studia-za-granica/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwka789
Studium Dziewulskich moim zdaniem to jedno z lepszych wyborów, zwłaszcza jesli interesujesz sie wizażem charakteryzacją. I bardzo dobrym pomysłem jest teraz wybór takiego kierunku jakim jest Protetyka i Efety Specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgredzik na tabsie
zostać trenerem reprezentacji polski w piłce nożnej np.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuudkowa
Nie no to ja w takim razie wybieram to Studium. Przynajmniej potem bedzie mozna odpowiednio wystylizowac i ucharakteryzować kogoś na znanego piłkarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etttnaaa
Oj pytanie... człowieku nie możesz być rok w plecy. Musisz iśc do dobrej szkoły policealnej. I w związku z powyższym polecam spojrzec na oferte cosinusa i wybrać dla siebie odpowiedni kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesu
jak to nie zdasz matury z matmy? na poziomie podstawowym każdy jest w stanie zdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesu
jak to nie zdasz matury z matmy? na poziomie podstawowym każdy jest w stanie zdać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmadrzejsza na kafe
kochany mozesz robic to samo, co robilbys po ukoczeniu przyglupich studiow... czyli nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet też jest
po liceum i pracuje jako prezes dużej firmy dostarczającej łącze internetowe ale on zawsze interesował się informatyką i komputerami więc przyjęli go dzięki temu właśnie, że miał o tym pojęcie i po roku awansowal. Może szukaj pracy w kierunku, w którym jesteś dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavla_koben
Osobiście polecam roczną szkołę http://szkolaprezenterowradiotv.pl/ , gdzie rozwiniesz umiejętności autoprezentacji, swobody wypowiadania się i nabierzesz pewności siebie. Szkoła ma charakter zjazdowy, więc nie koliduje z pracą ani inną szkołą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non no
jakoś ja niezdałem matury z matmy i dzisiaj pisałem poprawke pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×