Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co moja była sobie pomyśli?

Polecane posty

Gość gość

jestem strasznie wysoki ale też wychudzony, czy jesli przez rok zrobiłbym piękne ciało czyli nadrobił 20kg a ona by mnie zobaczyła to co by sobie pomyślała? Co generalnie kobieta czuje w takim momencie. Dodam że byliśmy razem 3miesiące a ona odeszła ode mnie bo stwierdziła że nie chce ze mną być i wróciła do byłego... Podobno przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty bys chcial zeby sobie pomyślała o kurde jaki on przystojny szkoda ze z nim zerwalam żałuję strasznie. No to musze Cie rozczarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, wcześniej same kości a potem takie ciało. Wiem co mysli facet po tym jak rzuci dziewczynę która po latach chudnie i staje sie piękna. Nie wiem jak kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli bedzie szczesliwa z facetem to jak Cię zobaczy to pomysli ze się wyrobiles ale to bedzie bez podtekstow. Chcesz cialo wyrzezbic to zrob to dla siebie a nie dla tego co sobie jakas tam Twoja byla o Tobie pomyśli. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była może być dobrą motywacją do ćwiczeń, ale w rok zbyt wiele nie zrobisz, a co do tego jak zareaguje twoja była, to zależy czy nadal będzie z tamtym, czy będzie sama... jak będzie wolna, to może to na niej zrobić wrażenie, choć wątpię, bo skoro odeszła po 3 miesiącach, to raczej w ogóle nie była tobą zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne bo cały czas się mną jarała, pisała dzwoniła, oplątała się wokół mnie a w międzyczasie pieprzyła że ja rzucił 2 lata temu jej facet po 3 miesiącach bycia razem i że ona go nadal kocha jak się potem okazało. Wróciła do niego tylko dlatego że ktoś odwazył się ją rzucić. Ona jest p*****lnięta i nie chcę z nia już nigdy mieć do czynienia bo wracała i odchodziła potem kilka razy zanim zerwaliśmy na dobre. To jest furiatka która nie panuje nad sobą, nie wie czego chce. Nawet faktem że do niego wróciła musiała się mi pochwalić i przy okazji starała się jeszcze zrobić przykrość co juz po 6 miesiącach miałem w poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niej podtekstem było nawet to że kolega z roku powiedział do niej że ładnie wygląda a w moim przypadku podejrzewała dziewczynę która ma faceta że mnie podrywa bo uwaga! wysłała mi maila z i projektem plakatów które miałem na drugi dzień zawieźć do drukarni bo organizowaliśmy konferencję. Dla niej to był sygnał że tamta chce mnie jej odbić-przecież to jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nawet o takiej wariatce nie myślał jakbym z nią był 3 miesiące a ty się przejmujesz kretynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokoj nich ja inny duupcy a ty poszukaj sobie jakiejs normalniejszej, co ci w kazdej pozycji bedzie nadstawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podobną sytuację z byłym tylko,że to ja postanowiłam się zmienić.Miałam w d***e co myślał.Myślę,że z Twoją byłą będzie tak samo.Zrób to dla siebie a nie dla ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym że to nie była normalna kobieta, ona ma coś z głową. na pewno ma bo tak nikt sie nie zachowuje jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest normalna bo rzuciła mnie przez telefon, w miedzyczasie zdradzała, zwyzywała od k***w całą moją rodzinę i wszystkich znajomych. Do kilku moich znajomych pisała na mnie żeby mi zniszczyć życie. Nazwała mnie zerem a potem chciała żebym do niej wrócił. Zgodziłem się i po dwóch tygodniach mnie rzuciła w miedzyczasie drąc się że jak ja śmiałem z kumplem pójść na impreze do jego znajomych i że pewnie jestem zjebem i tam mnie jakaś laska "obsłuży'. Dodatkowo potrafiła w nocy do mnie dzwonić żeby zapytac się czy ja np. jak wracałem ze znajomą w liceum ze szkoły to czy ona dawała mi sygnały (to byo kilka lat temu) i ile razy z kim w tygodniu rozmawiam. Żądała żebym zerwał każdy kontkat, miała pretensje że w liceum podobała mi się dziewczyna i że jak ja śmiałem jej o tym nie powiedzieć . Po 3 spotkaniu powiedziała że mi nie wolno już rozmawiać z innymi dziewczynami bo to będzie nie fair wobec niej i że powienienm niektóre osoby usunąć z fb. Do tego zabroniła mi wychodzić gdzieś samemu i namawiała. Zbluzgała przez neta moją matkę i mnie w kilkuset wiadomościach,bo wpadła w furię z powodu tego że ja kiedyś pożyczyłem dziewczynie jedną książkę. Potem już mnie testowała, dodaj mnie do zwiazku,"nie chcę byc z kimś kto nie oda mnie do związku na fb" "nie musimy być razem, moge sobie znaleźć kogoś innego"-to jak widziała że mi zależy. "zadzwoń do niego i powiedz że nie jest twoim kumplem". Kiedyś zadzwoniła do mnie i zbluzgała mnie bo poszedłem kilka miesięcy wczesniej zanim ją poznałem na urodziny dziewczyny ode mnie z roku ,ona się o tym dowiedziała i mnie zbluzgała że jestem zerem i że żałuje że marnowała na mnie czas. Potem przeprosiła i powiedziała "ale to twoja wina, gdybyś mnie tak nie denerwował to nie byłoby problemu". Była tak toksyczna!najgorsze jest to że ja prawie dałem się w to wciągnąć i przez pewien czas manipulowała mną. Btw ona z typem była przez 2 miesiące kilka lat temu, on ją rzucił bez powodu jednym smsem i od tego czasu milczał a ona i tak go chciała. W końcu po namowach powiedziała że na początku może być tylko seks bez związku itd. Wiem bo znam ją i jej przyjaciółka mi to powiedziała bo była zażenowana jej zachowaniem. Niech on się z nią męczy bo ja nie miałbym siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hoahoah! Zabraklo mi słow jak to przeczytała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I serio chcesz na takiej osobie zrobic wrażenie? :D hahahah to wtedy twoje iq jest podobne jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zaniemogłam! MASAKRA! Nie wiem jak ty z nią wytrzymałeś i czy w ogóle palowałeś jakąś przyszłosć bo do 30 być nie dożył a o dzieciach to nie wspomnę bo po takiej matce to raczej jakieś sfrustrowane gady. Znajdź sobie normalną a nie rozpaczasz bo ona sama jest zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się jak bardzo ten facet musi być jebniety żeby być z takim k*********m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmata się k***i a ty teraz rozpaczasz !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×