Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co musicie i starej pannie prawie 30 letniej do tego dziewicy

Polecane posty

Gość gość

Czy taka panna panna według was przegrała życie czy jeszcze ma szans Ena szczęśliwe in wesołe i zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrala. Mam to samo. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak umrzesz prawiczkiem frajerzyno 91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuskupuspus
Jestem taką osobą jak w opisie i uważam, że mam szczęśliwe i wesołe życie. Mam przyjaciół, imprezuję, dobrze się bawię, a że nigdy nie miałam faceta i nigdy nie będę mieć? W sumie to nawet nie jest takie złe, przynajmniej nikt mnie nie skrzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
obrzydzaja mnie nie dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka dziewica starsza to musi mieć już duże problemy emocjonalne, a w łóżku kłoda. Dziękuję za taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, jestesmy klodami, przynajmniej spokoj od facetow, bo oni to wyczuwaja na kilometr albo uciekaja od razu po dowiedzeniu sie prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny mezczyzna marzy o dziewicy (normalny nie *****cz ktory jest z kobietami dla seksu nie z milosci) majac 30 lat widac ze sie szanujesz i nie k***isz jak dzisiejsze kobiety gdzie wskakuja kazdemu pod pretekstem pseudo zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden normalny facet nie ze chce niedziewicy która ma przeszłość seksualna już nie wspomnę o tym jaki ma negatywny wpływ na przyszłe małżeństwo sprawdzanie z kazdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy o tym nie mówię. Czasami po prostu kłamię, jak mnie ktoś zapyta. Całować potrafię świetnie, a dalej się nie zagłębiam, więc biedni faceci nawet nie wiedzą z kim mieli do czynienia. Nie byłabym kłodą w łóżku, ale skoro żaden facet nie potrafił dać mi przyjemności, to po co tracić z kimś takim cnotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.31 bardzo sensownie:) tylko jednego psotkałam ktory potrafił mnie rozpalic samym całowaniem,potem i pieszczotami ( z nim straciłam cnote) w między czasie całowanie z innymi było do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzni tak pisza o dziewicach bo chca szybkiego *******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewica jako jedyna sie szanuje cos pieknego jak potrafi zachowac dziewictwo dla ukochanego meza prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden normalny facet nie ucieknie od dziewicy chyba ze k****arz co chce *******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się lubię całować, nawet jak facet nie do końca potrafi to robić. Ale nie poznałam jeszcze faceta, który byłby w stanie mnie rozpalić. Raczej już nie poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niewielu jest takich co potrafią. A wiesz dlaczego? bo oni myślą głównie o sobie, a kobietę dotykają na "odczep się" a myślą tylko żeby jak najszybciej włożyć, i to się podświadomie wyczuwa. Jedynie facet, który dotyka kobietę z zaangażowaniem, z prawdziwą chęcią dania jej przyjemności, potrafi rozpalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nie znam się. Ale ja jestem dziwna, więc pewnie u mnie to działa inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, na pewno wolałbym taką 30stkę, niż tą która miała ileś tam związków, ale nikt jej nie chciał przy sobie zatrzymać. Więc jakieś rokowania są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że ta dziewicza 30-ka nie miała kilku związków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marne szanse. Chyba, że związkami nazywa się te kilka tygodni po których została rzucona z braku seksu. Wtedy mówimy o niedojrzałości do zobowiązań i dorosłych relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem taką kobietą, miałam kilka związków trwających po około pół roku, czasem mniej, czasem więcej. Mówię o związkach, kiedy mieszkaliśmy razem. Więc to nie do końca jest tak, że taka kobieta ma totalnie "czystą kartę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim miescie rocka by sie przydala dziewica dla mnie prawiczka ale jak znam zycie albo bedzie przechodzona lub bede sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość wczoraj Znaczy mieszkałaś z gośćmi i nie uprawiałaś seksu, czy też jesteś dziewicą na zasadzie: błona jest, ale pupa i buzia już zwiedzone? Bo wiesz, ten drugi przypadek to żadna dziewica, tylko coś co roboczo nazywam: "dama z uszczelką"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewicą. Nie ogarniam, po co miałabym uprawiać seks analny, który ani nie jest przyjemny ani specjalnie pociągający, zamiast klasycznego, z którego przynajmniej miałabym szanse na orgazm? Gdzie tu sens, gdzie logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faceci mają ogazmy po masarzu prostaty przez o***t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej pojechac do Azji tam spokojnie znajdziesz dziewcie w wieku 30 lat. Lepsza taka zona niz przechodzona polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest bardzo ładna to znaczy, że nie lubi seksu a jak jest taka sobie to współczuję bo nigdy tego dziewictwa nie straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha czyli kilka (naście?) związków, 30 lat i zero seksu. I teraz szukasz następnego , który dołączy do grona abstynentów seksualnych? 00 I co ty wiesz o seksie analnym? I z czego będziesz miała orgazm a z czego nie? Koleżanki Ci mówiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×