Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość striptizer

Co myślice o męskim striptizie?

Polecane posty

Gość striptizer

Witam Miłe Panie co myślicie na temat męskiego striptizu? Przyznam że mam za sobą taką akcję, że rozebrałem się przed koleżankami i było miło - im się podobało :D w sumie zastanawiam się czy póki jestem młody tak nie pozarabiać na życie ale wpierw zapiszę się na jakiś kurs tańca:D Teraz kilka pytań? -lubicie męski striptiz? -czy striptizer powinien mieć wygolone łoniaki? -co sądzicie o robieniu hanjoba i loda striptizerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina!!!!
Nie, loda bym nie zrobiła:) ale chętnie bym poparzyła:) chociaż jakby miał coś ciekawego to bym może pobawiła się jego ptaszkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto takie kursy organizuja firmy, ktore wynajmuja striptizerow - wiec jesli bys byl dobry od razu dostaniesz zatrudnienie;) moim zdaniem facet nie powinnien rozbierac sie caly - powinny zostac majtki na swoim miejscu a jesli chodzi o dotykanie miejsc intymnych obcego faceta to az mnie odpycha najfajiejsze to striptizy, gdy robi to para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striptizer
no dzięki za odpowiedzi:) w każdym razie będę próbować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striptizer
no ja chętnie bym poparzyła, ale za nic bym nie dotknęła obcego typa. A co do łoniaków, tak wygolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomorzanka ;)
A masz co pokazać chociaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmmm no chwalić się nie będę , aleeeeeee...........Ten pokaz mogę rozwinąć o pewne elementy. Jakie? To już dla zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomorzanka ;)
Jak wyglądasz jak Brat Pitt to chętnię popatrzę, nawet Ci 50 zł pod stringi wsunę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiechnąłem się, czy jak Brat Pitt? Nie wiem , musisz Pomorzanko sam to ocenić. Myślę że się trzymam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomorzanka ;)
dawaj fotki to ocenię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomorzanka ;)
Ty podaj swojego maila, to zaklikam chętnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męski striptiz jest super, hiper, ekstra i w ogóle jeśli facet ma twarz, ciało i maniery. Inaczej można zwymiotować, jeśli miało się nieszczęście stanąć twarzą w twarz z takim "striptizerem". A raczej - stripti-zerem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striptizer
a potem schyliłbym się i podtrzymywał kredens a wszystkie geje na sali mogliby mnie ruchać w dupona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolkaaaa
Proponuję nagrać filmik, wrzucić na youtube i puścić nam tu linka do stronki ;) jak będzie warto umówimy się na taki występ w realu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie pomarancz
za odpowiednia sumke na moim koncie zaserwuje Wam taki filmik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomorzanka ;)
Uległy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striptizer
Z "laski" swojej mógłbyś się nie podszywać pod mój nick bo z tym ruchaniem w doopona to żeś brzydko zagrał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz się na kamerce
Uległy sprawdź się na kamerkach internetowych np. na show: ___ http://daa.pl/34e8 ___ Tam większość facetów potrafi tylko wywalić fujarę na wierzch i czekać nie wiadomo na co. Jeśli będziesz dobry w tańczeniu i zrobisz to estetycznie, myślę, że masz szansę przyciągnąć sporą ilość pań. Kto wie, może dla Ciebie kupią żetony i jeszcze coś dostaniesz, a może zaproszą Cię na wieczór panieński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz się na kamerce
Swojego czasu bywał tam jeden tancerz. Nie pamiętam jaki miał nick, ale mniejsza o to. Występował w ciemnych okularach a'la Top Gun. Panie były zachwycone, a śmiejącym się z niego facetom mówiły: "Aby każdy z was miał takie ciało i potrafił nim tak poruszać, to by było coś!". Idą zimowe wieczory, panie będą siedzieć przed komputerami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×