Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Ciekawa jestem opini zarówno pań jak i panów. Jak odbierane są dziewczyny trzymające się tego stylu? Uważacie, że jest kiczowaty? Zbyt ekstrawagancki? A może się Wam podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka sniegu
ja sie ubieram w stylu gotyk... ale mysle ze tego nie zrozumią osoby ktore nie sluchaja troche glosniejszej muzy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, że trudno w Polsce kupić coś fajnego w tym stylu, niestety...:( Ciuchy albo szyje mi znajoma krawcowa, która lubi eksperymenty, albo kupuję przy okazji za granicą. To, co w Polsce uchodzi za gotyckie często wygląda jak koszmarek w stylu sado-maso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sentyment do muzyki mi pozostał, ale od stylu ubierania już odeszłam...bez specjalnego powodu....po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czarny lakier ostatnio jest wszędzie niemal, tyle, że bardzo kiepski jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sentyment do muzyki mi pozostał, ale od stylu ubierania już odeszłam...bez specjalnego powodu....po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slucham muzyki gotyckiej, a gotycki styl ubierania sie tez mi sie bardzo podoba, ale... raczej na innych dziewczynach :-) Nie mam na tyle ladnych wlosow, zeby je zapuscic, nie lubie malowac paznokci i fatalnie wygladam z ostrym ciemnym makijazem, wiec gotyk \"na całego\" w moim wykonaniu odpada :-) Ale czarne ubrania nosze bardzo czesto, czarne glany tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silmaril Dzięki, znam tę stronę, niektóre ciuchy są O.K., ale niektóre wręcz przeraźliwe ... Spódnice, te długie maja fajne :) Osobiście bardziej podobaja mi ciuchy z tego sklepu http://www.sklep.gothart.pl/ sekundka Mnie róże i błękity nie przeszkadzają... Przynajmniej tym wyraźniej mnie na ich tle widać :);) Tylko najwyraźniej ja bardzo drażnię takie pastelowe panienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, już kilka razy zostałam obrzucona wyzwiskami, dosłownie wytykana palcami przez gromadę podpitych laseczek... Bardzo nieprzyjemne doznania :(. Nasze ulice rzeczywiście są dość monotonne, jeśli panuje jeden kolor, styl, to 90% osób będzie go nosić, bez względu na to, czy jest to twarzowe w ich przypadku, czy ogólnie w dobrym guście. Ale to ich sprawa, w końcu... Ciekawi mnie natomiast, dlaczego ja tak tym dziewczynom przeszkadzam. Założyłam topik trochę z nadzieją, że jakaś się wypowie. No i ciekawa jestem, jak jesteśmy odbierane, tak szczerze,przez facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz... sama bardzo lubie ubierac sie na czarno, nawet od czasu do czasu maluje na czarno paznokcie (ale rzadko, bo.. mi sie nie chce), glany nosilam tez swego czasu (teraz bordowe HD-ki :) ), od lat slucham ciezkiej muzyki (ale nie tylko), a mimo tego wszystkiego powiem: styl gotycki --> NIE! :P czasem widze na ulicy albo w knajpie taka panne: czarna, powiewajaca suknia do kostek, makijaz jak na halloween, do tego te rozpuszczone, dlugie, czarne wlosy - ale chyba nie z natury takie czarne, ludzie, przeciez to jest smieszne :D wiem, ze to kazdego sprawa osobista i kazdy ma prawo chodzic tak ubrany, jak chce - ale skoro to forum do wyrazania opinii, no to wyrazam :) po prostu uwazam, ze robienie z siebie \"czarownicy\" trąci kiczem. czesto zastanawiam sie, jakby tak zajrzec na kolekcje płyt tych strasznych gotek-metalowek - to ile z nich mialoby faktycznie czym sie popisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam na studiach kolezanke, ktora nosila sie po gotycku... Byla bardzo sympatyczna, ale ta ciagla czern doprowadzala mnie do szalu :o Przeciez depresji mozna dostac :P Morgaine: monotonne to jest wlasnie to ciagle noszenie czerni! Jesli ktos ubiera sie w normalne kolory, to jest przyjemna odmiana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja akurat mam kruczoczarne włosy z natury :) Przeważnie nikt w to nie wierzy, co mnie ogromnie bawi :) Cynamonowa uliczko, masz oczywiście prawo, do swojego zdania :) Ja się krytyki nie boję. Nie chciałabym się tu wdawać w jakieś głębsze analizy nurtu gotyckiego jako zjawiska, chodzi mi o sam sposób ubierania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot chocolate, ale styl gotycki to nie tylko czerń! To także głęboki fiolet, bordo, purpura, ciemna zieleń, srebro, złoto, czerwień... Gdybym nosiła tylko czerń, zwariowałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się secesja, ale wyłącznie w sztuce stosowanej. Natomiast secesyjna moda raczej mi nie leży... Damy z tej epoki jednak odbiegały od tych ilustracji :P Tak, czy owak, fajna stronka, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIMPEK
Przepraszam ale nie wiedzę nic ładnego w takim stylu ubierania się. Jest NIEKOBIECY. A jeszcze ten makijaż... No to już zupełnie wymiekam. W ogóle rysów twarzy nie widać. Tylko czarne plamy zamiast oczu i usta na czarno. Ubrania też obowiązkowo jak na pogrzeb. Tak przygnebiające, ze tyklo isc i sie powiesić. Poza tym uwazam, ze zamiast podkreslic urodę to szpeci. Nie widzę w tym nic pociagającego. Byłem świadkiem jak na przestanku autobustowym taki chlopiec, może ze 3 lata, wpad w histerie na widok takiej "wamiprzycy". Matka nie byla go w stanie uspokoic. Nie chcę Was obrazić. Szanuję, że sie to Wam podoba. Ja poprostu mam inny gust. I dla jasnosci nie lubie dziewczyn w stylu "Barbie". DLA MNIE NAJPIĘKNIEJSZA JEST NATURALNOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia
Jestem gotycka dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwanna
kiedyś też ubierałam się po gotycku, jeszcze w szkole średniej uważałam ,że to styl pełen elegancji, klasy, wzniosłości.teraz zmieniłam styl, ale nadal uważam,żę czerń to bardzo kobiecy kolor. noi zdecydowanie wolę glany od wszelkiego typu kiczowatych trampko- kozaków itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styl gotycki - jak dla mnie osobiscie, w sensie, ze mialabym sie tak ubrac - nigdy, ewentualnie na jakas klimatyczna impreze. Pare lat temu, jeszcze w czasach liceum, przechodzilam fascynacje ciezsza muzyka (zreszta do tej pory nie slucham specjalnie \"lekkiej\" ;-)) i widzialam kilka dziewczyn ubranych naprawde fajnie w stylu gotyckim, sama czasem odrobine sie tym stylem inspirowalam, ale tylko w dodatkach, zadnej doslownosci czy czarnych ust. Jesli chodzi o ten styl na kims: to zalezy. Jak juz pisalam, widzialam kilka dziewczyn ubranych fajnie, ale bez tej doslownosci, bez przerysowania, widac,ze mialy swoj styl, bardzo intrygujacy, widac,ze wlozyly duzo pracy w wykreowanie siebie, wlasnie takie, aby nie wygladac na \"przebrane\" tylko by tym stylem wyrazic siebie. A ja bardzo sobie cenie niepowtarzalny styl, wiec taka inspiracja mi nie przeszkadza, ale te czarownice o ktorych piszecie faktycznie sa komiczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styl gotycki - jak dla mnie osobiscie, w sensie, ze mialabym sie tak ubrac - nigdy, ewentualnie na jakas klimatyczna impreze. Pare lat temu, jeszcze w czasach liceum, przechodzilam fascynacje ciezsza muzyka (zreszta do tej pory nie slucham specjalnie \"lekkiej\" ;-)) i widzialam kilka dziewczyn ubranych naprawde fajnie w stylu gotyckim, sama czasem odrobine sie tym stylem inspirowalam, ale tylko w dodatkach, zadnej doslownosci czy czarnych ust. Jesli chodzi o ten styl na kims: to zalezy. Jak juz pisalam, widzialam kilka dziewczyn ubranych fajnie, ale bez tej doslownosci, bez przerysowania, widac,ze mialy swoj styl, bardzo intrygujacy, widac,ze wlozyly duzo pracy w wykreowanie siebie, wlasnie takie, aby nie wygladac na \"przebrane\" tylko by tym stylem wyrazic siebie. A ja bardzo sobie cenie niepowtarzalny styl, wiec taka inspiracja mi nie przeszkadza, ale te czarownice o ktorych piszecie faktycznie sa komiczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwanna
każdy styl ma w sobie coś pod warunkiem, że nie wygląda się na przebraną, że człowiek w ubraniach, które nosi czuje sie swobodnie(nie zaplątując się w dluuuugaśne suknie przy wchodzeniu po schodach:) . nie wolno być pretensjopnalnym, ubrania trzeba nosić swobodnie i naturalnie- wtedy ma sie klasę.najgorsze jest pozerstwo, sztuczny smutek na twarzy, biały teatralny puder itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie nie uwazam aby ten styl byl zbyt kobiecy, poprostu mi sie nie podoba i tyle podobnie jak nie podoba mi sie styl na \"barbie\" co prawda wole dziewczyny w stylu gotyckim bo wy macie swoj styl (niektore co prawda bardzo naciagany:( ) a nie jak te klony lalki barbie ktore ubieraja akorat to co jest \"na czasie \" :) ale nie w tym rzecz :) mnnie takze wpedzaja w gleboka depresje te wszystkie ciemne kolory :) przypomina mi sie taka historia kiedys stojac w kolejce w sklepie stanela za mną dziewczyna własnie tak ubrana ciemne ciuchy, ciemne wlosy, bardzo mocny makijaz i wiecie jaka byla moja pierwsza mysl kiedy ja zobaczylam... ze ona musi byc nardzo nieszcześliwa:( wlasnie jej ubior sprawil ze to byla pierwsza mysl jaki przyszla mi do glowy i cos w tym jest... to rzeczywiscie wyglada dosc smutno :( a co do mezczyzn to sałyszałam pare opini i nie sa one zbyt pochlebne panowie na ogol uwazaja ze styl jest malo kobiecy :( ale na pewno inne zdanie maja faceci sami gustujacy w tych klimatach:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwanna
czasami trudno uwierzyć w ten "w 100% oryginalny smutek", gdy najpierw widzi się taką smutną "donnę diabelicę", a za chwile słyszy się jej gadkę z kumpelą np w autobusie:"Ale sie wczoraj u rudego najebałam, no mówię ci, zajebiście było..." i wtedy cały klimat diabli biorą, nie wspominając juz o kobiecości. ale tak jest nie tylko u gotów, to dotyczy kobiet w każdym stylu. bo przez słowo styl rozumiem pewną subtelność i klasę, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe :D iwanna --> ale mnie rozbawilas tą \"donną diabelicą\" ;) i masz calkowita racje :) w zasadzie zgadzam sie tez z tym, ze jak sie chce i potrafi, to da sie fajnie wygladac w takim stylu... ale przesada nie wskazana!!! tak czy owak - podoba mi sie zawsze, gdy ktos ubiera sie orginalnie i troche ekstrawagancko - byleby tylko nie bylo to sztuczne i \"na sile\", a tak niestety tez sie czesto zdarza... jak dla mnie, czysty \"gotycki\" styl jest troche za wąski, nie lubie sie szufladkowac... (tak samo, jak z upodobaniami muzycznymi ;) ) poza tym lubie wygode i wole spodnie od spodnic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe :D iwanna --> ale mnie rozbawilas tą \"donną diabelicą\" ;) i masz calkowita racje :) w zasadzie zgadzam sie tez z tym, ze jak sie chce i potrafi, to da sie fajnie wygladac w takim stylu... ale przesada nie wskazana!!! tak czy owak - podoba mi sie zawsze, gdy ktos ubiera sie orginalnie i troche ekstrawagancko - byleby tylko nie bylo to sztuczne i \"na sile\", a tak niestety tez sie czesto zdarza... jak dla mnie, czysty \"gotycki\" styl jest troche za wąski, nie lubie sie szufladkowac... (tak samo, jak z upodobaniami muzycznymi ;) ) poza tym lubie wygode i wole spodnie od spodnic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwanna
ja też juz wyrosłam z tego typu rozmów i w sumie chciałabym żeby zasłyszane gdzieś na ulicy mi nie przeszkadzały, ale niestety zaczyna się ze mną robić tak jak to Kazik "śpiewa" w jednej ze swoich piosenek:"najbardziej mnie to wkurwia u młodzieży, że juz wiecej do niej nie należę"(czy coś w ten deseń:) pozdrawiam ludzi z klimatem, niekoniecznie gotów i niekoniecznie młodzież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................
ej naprawde smiesznie wygladacie ludzie.......sszczegolnie laski.....ani Wam w tym ładnie ani co....slucham disco polo to od razu mam sie tak ubierac?? po co demonstrowac cos bezsensu? co kogo obchodzi co Ty lubisz a czego nie?? czy takich smiesznych ludzi calych na czarno z fatalnym niedobranym makijazem bierze sie na serio?? wogole...a feeeee jak kurde jakies niedorobione postacie z jakiejs fatalnej bajki.....zakładajcie sobie to cos na noc.....jak Was to podnieca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................
i te nazwy: 01. Cień Demona 02. Martwe Pragnienie 03. Konająca Łza 04. Skrzydło Wspomnień 05. Znak Nergala 06. Czarny Tron 07. Dotyk Elfa 08. Gniewna Mgła 09. Krwawe Namaszczenie 10. Mroczny Spowiednik o czym to swiadczy?? chyba tylko ze cos z Wami nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwanna
ej, KROPEK, ale przyznasz ,że 'dotyk elfa' lepiej brzmi niż 'majteczki w kropeczki'?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×