Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co myslicie o kobietach które siedza w domu i mówia ze na nic nie maja czasu?

Polecane posty

Gość gość

bo moja szwagierka siedzi w domu bo przeszla na wczesniejsza emeryture i jak tylko ją ktos zagada jak tam na emeryturze to ona cągle mowi ,ze na nic nie ma czasu. dzieci juz zamęzne i mieszkaja za granicą a ona z mezem siedzi w domu i wkurza sie jak ją ktos z rodziny czy znajomych zapyta czy sie nie nudzi i nie teskni za pracą..od razu wscieka sie i mowi ,ze ona ma dosc na glowie bo caly dom i nie ma kiedy sie nudzić. co myslicie o takich kobietach ,które ciągle jęczą ile to maja na glowie i jak nie maja czasu na nic a siedzą w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pewnym wieku już siły nie te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnuj swego tyłka a nie żyj życiem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie masz swoich problemów ? hahah co sie flustratko obchodzi co szwagierka robi czy mówi? zajmij sie sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" i wkurza sie jak ją ktos z rodziny czy znajomych zapyta czy sie nie nudzi i nie teskni za pracą" :D nie dziwie jej sie!! szczerze to nie wiem skąd to myślenie że jak ktoś nie pracuje, to siedzi w domu na fotelu i umiera z nudów... ty tak spędzasz łikend, bo nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona na emeryturze to nie dość że na nic nie ma czasu, to jeszcze zawsze jak gdzieś jesteśmy, to się spieszy. Nie dociera do niej nawet to jak jej mówię że na własny pogrzeb jeszcze nikt się nie spóźnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadająć na pytanie z tematu, są dwa wyjścia albo rzeczywiście nic nie robią i są leniwe, albo nie mają czasu bo jednak prowadzenie domu również troche go im zabiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba szukasz usprawiedliwienia dla swojego lenistwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy dwóch osobach, to prowadzenie domu zajmuje najwyżej dwie godziny dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze sobie pasje znalazła w domu ? sadzi kwiatki, robi coś ze starych mebli itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma tylko jedną pasję, siedzenie w fotelu i oglądanie TV. Ewentualnie rozwiązywanie krzyżówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 30 lat i dopiero 6 lat takiej konkretnej kariery zawodowej na koncie. Przedtem tak sobie tylko dorabiałam. W sumie zazdroszczę emerytom, fajnie tak być sobie w domu i mieć spokój. Tylko do tego jeszcze zdrowie i trochę pieniędzy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem po sobie, że im mniej mam na głowie tym jestem mniej zorganizowana... mówię sobie - zrobię to później :D a jak studiowałam i pracowałam to wszystko było zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że muszą mieć mnostwo czasochlonnych pasji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×