Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o poznaniu chłopaka przez internet?

Polecane posty

Gość gość

Opowiedzcie o swoich doswiadczeniach w tej sprawie lub czy byłyscie w takich zwiazkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak nie mieszka blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestemw takim zwiazku od 7 lat. 5 lat na odleglosc, teraz z nim zyje i on wciaz obwinia mnie o jakies swoje niespelnione marzenia mimo, ze to on naleglal XD ale dobrze sprzata dom i sporo zarabia xaxaxaxaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka lekkich obyczajów
To ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rosyjska ruletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Kilka lat temu. Nie przetrwało. Ja swoje życie tu, on swoje tam. Brakło decyzji. Zdecydowania. No i 670km to jednak dużo. Nie żałuję, miałam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być ciekawie jeżeli wyłączysz emocje. Na pewno nie nastawiaj się na nie wiadomo na co i nie zrażaj się po pierwszym razie. Bądź czujna i nie wierz w każde usłyszane słowo. Działaj wg schematu: 1. Klikanie, jak fajnie się klika to przechodzisz na etap 2. dużo pytaj, ale nie odkrywaj się od razu; wtedy warto wymienić się aktualnymi fotkami. 2. Jeżeli już klikanie macie za sobą pora na rozmowę przez telefon. I to najlepiej kilka razy o rożnych porach dnia. 3. Możecie zdecydować się na spotkanie face to face. I tu albo zaiskrzy albo nie. W internecie jest mnóstwo poradników jak przygotować się do randki w realu. Ale generalna zasada jest taka: musisz zrobić piorunujące pierwsze wrażenie. Czyli musisz zaprezentować najlepszą wersję siebie. Masz tylko jedna szansę. Faceci to wzrokowcy. Żeby jakiś chciałby z tobą być musisz mu się najpierw podobać wizualnie, potem możesz go zachwycić intelektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćmoku po prostu z nim zerwij jak ci od 7 lat mędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zerwij tylko nie pochopnie poczekaj jeszcze kolejnych 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam za********* chłopaka przez badoo. Ma 26lat i jeżdzi tirem, jest ode mnie 4 lata młodszy ale ta różnica nam nie przeszkadza. Spotkaliśmy się już kilka razy i cały czas mamy kontakt, nawet jak jest w trasie to dzwonił do mnie będąc za granicą. Dzieli nas 25km ale to żadna odległość, cały czas się poznajemy i jestem nim zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×