Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o składzie rządu Premier Kopacz?

Polecane posty

Gość gość

Odbieracie raczej pozytywnie czy negatywnie? Jakieś zaskoczenia co do nominacji? Mi osobiście nie za bardzo podoba się nowa minister spraw wewnętrznych; tzn. moim zdaniem nie ma odpowiednich kwalifikacji na tak kluczowy resort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki jest ten sklad bo nie jestem na bieżąco, wrocilam dopiero z Peru, byłam na Machu Picchu i na tygodniowym biwaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ministrem spraw wewnętrznych ma zostać jakaś była katechetka. Tzn. nie chodzi mi o to, że katechetka to źle (nie jestem antyklerykalna), tylko ma ona wykształcenie teologiczne, a to się nijak ma do resortu, który obejmuje. Także w jej dotychczasowej karierze politycznej nie było nic takiego, co by wskazywało, że jest właściwą osobą na tym stanowisku. Chodzą słuchy, że jest po prostu bardzo uległa i posłuszna wobec Pani Kopacz, dlatego na posiedzeniach rządu będzie cicho siedzieć i na wszystko się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest minister sprawiedliwości Grabarczyk .Cha cha cha cha cha .Byl ministrem infrastruktury i oskarżają go o plajte firm budujących autostrady i rozłożenie kolei .Cha cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze minister spraw zagranicznych nie znający żadnego obcego języka .Brawo PO Brawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×