Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazdziernikowa panna mloda

Co myslicie o tym menu na przyjecie weselne

Polecane posty

Gość pazdziernikowa panna mloda

Za miesiac mamy slub koscielny mamy takie menu: Obiad: Rosól z makaronem Ziemniaki/frytki kotlet panierowany i de'wolay (miesa 2szt /os) Sorówki Lody z bita smietana Dania gorace: Poledwiczki nadzewane z cwiartkami ziemniakow sorowki Strogonow z pieczywem (Godziny podania musze ustalic z kucharka) Tort Zimna płyta: Salatka jarzynowa Salatka z pora Galaretki z piersi kurczaka Pólmisek wedlin serów Ogorki kiszone ,pieczarki marynowane,itp. Ciasta Owoce Napoje Gazowane (Pepsi,Sprite, Mirinda) Woda mineralna gaz i ngaz Soki Kawa, Herbata Mysle nad dodaniem jakiejs rolady do zimnej plyty i cieplego dania co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mało dań ciepłych i sałatek, jakas rolada, a nawet ze 2 wskazane i pisze się sUrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obraż się ale liche i bardzo pospolite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa panna mloda
Ale to nie jest wesele tylko przyjecie weselne moze fakt strogonow zamienic na cos innego co proponujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa panna mloda
Ma byc tradycyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ile osób i gdzie to organizujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa panna mloda
Na 50 w remizie rodzina najblizsza i przyjaciele w ten dzien nasz synek ma roczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzenie na przyjeciu nie musi byc tradycyjne.Rosół kazdy ma prawie w niedzielę a i kotlety jada trzy razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie takie przyjęcie,sporo ludzi.Myśle że powinnaś przemyśleć to menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa panna mloda
Moze i tak ale to standard na weselach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa panna mloda
Chce cos dodac to strogonowo zamienic moze podpowiecie na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dodala do wyboru do rosolu flaki, w przystawkach na pewno cos z ryby - albo losos wedzony albo ryba po grecku, no i tatar lub jajka faszerowane, jeszcze z jedna salatke. Takie troche ubogie to menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupy do wyboru: rosół z makaronem, zupa orkiszowa z kluseczkami drobiowymi, żurek w chlebku, krem z kurek, krem z borowików, krem z brokułów. Danie główne: różne garunki mięs do wyboru: kotlet schabowy, de vollaile, filet z kurczaka, kotlet mielony z pieczarkamipolędwiczki w sosie kurkowym, schab w sosie, zrazy zawijane, pieczeń w sosie, udka pieczone; dodatki: ziemniaki z wody, ziemniaczki pieczone, frytki, ryż, kluski śląskie; surówki: bukiet surówek, sałatka grecka, kapusta pekińska, wiosenna, z czerwonej kapusty, z białej kapusty, buraczki. Deser: ciasto, lody, owoce, fontanna czekoladowa, tort Zobacz: Babeczki zamiast tortu weselnego Napoje: soki, woda niegazowana z cytryną, woda gazowana, napoje gazowane, kawa, herbata, alkohol według uznania. Przekąski zimne: półmisek wędlin z sosem chrzanowym, galantyna z kurczaka z żurawiną, galaretka drobiowa, schab ze śliwką w galarecie, śledź na różne sposoby, ryba po grecku, pasztet z żurawiną, rolada mięsna w bekonie, jajko w sosie tatarskim, łosoś wędzony, schab w galarecie, jajko na plasterku pomidora z sosem czosnkowym, pomidor, ogórek, papryka konserwowa, pieczarki marynowane, różne sałatki: jarzynowa, pieczarkowa, z tuńczykiem, meksykańska, selerowa, z piersi kurczaka, krabowa, węgierska, sycylijska, rosyjska, szefa. Dania gorące: flaczki, zupa gulaszowa, barszcz z krokietem, barszcz z pasztecikiem, żurek z wędzonką, bigos, gołąbki, forszmak, bogracz, boeuf strogonow, płonący udziec, szaszłyki, golonki z kapustą zasmażaną, udka z kurczaka, zrazy w sosie myśliwskim z kluskami śląskimi. Więcej znajdziesz tutaj: Weselne menu! Stół wiejski: swojskie wędliny, smalec, pasztet, kaszanka, chleb swojski, ogórek kiszony, różne rodzaje serów, różne pierogi, pla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast strogonowa na koniec moze byc barszczyk z krokietami, pasztecikami lub pierogami. Albo na drugie gorace dac miesko w sosie ze slaskimi lub ryzem a na trzecie cieple poledwiczki i zapiekane ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa panna mloda
Mi sie wydaje ze to menu jest za dlugie przyjecie przewidziane do 23 24 bo to nie wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Ci nie proponuje całego menu,wybierz sobie coś z niego i dodaj do tego ktory zaplanowałaś.Będzie ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudne i koszmarne. A po za tym pisze się sUrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że skoro przyjęcie nie będzie do rano to nie trzeba dokładać jeszcze jednego dania. Jeśli chodzi o menu to nie zgodzę się z tym, że jest pospolite... jest właśnie tradycyjne :) Nie wszyscy lubią zupy kremy więc myślę, że rosół będzie najlepszy. Jeśli chodzi o strogonow to jest październik, nie ma upałów więc raczej się szybko nie popsuje. Szczerze to prawie na każdym weselu na którym byłam był strogonow albo coś podobnego i jeszcze się nikt nie zatruł. Jeśli chcesz dołożyć jeszcze jedno danie to możesz na obiad dać tylko kotlet albo tylko de'wolay i będziesz miała kolejne danie a ceny się prawie nie zmienią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wesele za miesiąc, również w remizie, ale na 100 osób. Jeżeli Ci tym pomogę to piszę swoje menu : 1. Obiad główny : -rosół z makaronem -Mięsa do wyboru : kotlet schabowy, kotlet de volai, pałki z kurczaka, udka z kurczaka, szczygieł i szwajcar - to wszystko ozdobione pomidorkami, cebulką, ogórkami -Sałatki do wyboru : mizeria, marchewka z tartym jabłkiem, sałatka pekińska i buraczki + ziemniaczki z wody z koperkiem, lub puree ziemniaczane 2. Deser - 3 rodzaje lodów + bita śmietana + rureczki i owoce 3. I danie ciepłe : polędwiczki z ćwiartkami ziemniaczków + zestaw surówek 4. II danie ciepłe : staropolski bigos z pajdą chleba 5. III danie ciepłe : barszcz czerwony z krokietem 6. Stół wiejski : - 3 rodzaje kiełbas - smalec z pajdą chleba - ogórki kiszone, 3 rodzaje śledzi - udziec z nogą - płyta wędlin i płyta serów - salceson 2 kuwety - pasztet 2 kuwety - sałatka jarzynowa -sałatka śledziowa - sałatka gyros z kurczakiem - kaszanka 7. Ciasta do wyboru : - sernik - szarlotka -makowiec - biszkopt z bitą śmietaną i owocami - 3 bit - snikers 8. I oczywiście tort 9. Alkohol : - wódka czysta - wino czerwone wytrawne - wino czerwone półwytrawne - wino białe półwytrawne - martini słodkie - piwo 10. Napoje : - sok pomarańczowy - sok jabłkowy - sok czarna porzeczka - sok grejpfrut - napój multiwitamina - coca cola -sprite -woda niegazowana z cytryną - woda gazowana 0,3L w buteleczce szklanej - soki w buteleczkach 0,3 szklanych - napoje gazowane w 0,3 szklanych Chyba to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa panna mloda
Dziekuje w weekend podjade do kucharki i ustale dokladne menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ubogie to menu, przemysl sobie. Ja byłam teraz na weselu i wszyscy byli głodni ! Kilka godzin w samochodzie, potem ponad 3h trwało od rozpoczęcia mszy do obiadu... Obiad skromny. Potem kilka godzin nie ylo nic ciepłego. Tylko sałatki z chlebem po obiedzie....... I o 21 pieczeń dopiero. Masakra ja byłam strasznie głodna na początku i jeszcze nie dpjadlam obiadu bo już nas wodzirej wolał na jakąś zabawę, położyłam sztućce na znak że dokoncze a obsługa wszystko zbierała ze stołów. Potem do tych sałatek nawet mięsa nie było. Wszystko od razu ze stołów zabierali :/ Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole mi sie nie podoba, bo nie jem miesa i jadlabym tylko ciasta. I ortografia tez mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa panna mloda
Ortografia boze co wy z tym macie zrobilam blad wiem a menu zmienie bedzie wiecej na zimnej plycie i jeszcze jeden cieply posilek. Uwazam za temat zakonczony dla mnie i dziekuje osoba ktore mi pomogly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobOM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas zostało masę jedzenia, bo przewaga młodych/ oczywiście wszystko poszło do śmieci/ dziewczyny tradycyjnie jadły ciasto, owoce, piły słodkie piwo i wino; panowie czystą wódkę i piwo, szampany zostały masa żarcia się zmarnowała... a o pólnocy już nic nie chcieli jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wieśniacki zestaw, w sam raz do remizy strażackiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa panna mloda
Moze dla Ciebie wiesniacki bo rodzice sa bogaci nas niestac na inne przyjecie placimy za to sami i uwazam ze jak cos dolozymy do menu to bedzie dobrze. Ja z parnerem jestesmy z siebie dumni ze nie musimy prosic rodzicow o pieniadze ale dla kogos kto na cos sam nie zapracuje tego niezrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o pieniądze, tylko o brak wyobraźni kulinarnej (choć o pieniądze trochę też, jakbyście faktycznie oszczędzali to wybralibyście inną zupę - np. krem z warzyw sezonowych - niż rosół, na który idzie ogromna ilość mięsa; o ile oczywiście to ma być rosół, a nie popłuczyny z kości na wegecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa panna mloda
Ma byc prawdziwy rosol jest na kazdym prawie przyjeciu to co to moj slub i bedzie rosol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×