Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Korekta nooosa

Co mysliscie o moim nosie? Chce zrobic operacje plastyczna, bylam dzis na konsul

Polecane posty

Gość narkotyk80
moze jeszcze fotka z boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoohoo
po tej fotce w ogole nie widac zeby cos z nim bylo nie tak, nos zupelnie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby stwierdzic czy z twoim nosem jest cos nie tak potrzebny nam caly profil twarzy... bo kazda twraz ma inny nos a sam widok nosa niem powie ci czy cos jest z nim nie tak.. a ten wydaje sie calkiem normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta nooosa
Ja uwazam, ze jest za szeroki, zwlaszcza patrzac na zdjecie z prawej strony (w rzeczywistosci z lewej), a pozatym mam takie szerokie dziurki, ze moge sobie kciuka wlozyc :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrissXX
jest calkiem okey... chyba brzydkiego nochala nie widzialas :P niektorzy maja nosy jak cygan chuja i zyja :P albo jak klamke... twoj jest okey. nie idz pod noz. mojej kolezanc kiedys spieprzyli, wygladala potem jak swinka... czytalem tez ze jedna kobieta stracila wech i wygladala masakrycznie... wiadomo, wiele sie udaje. ale nigdy nie wiadomo. a nos nie jest zly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoohoo
z profilu tez jest w porządku, nie widze żadnego powodu do kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta noosa
nie ma takich zgiec po bokach wzdluz grzbietu, jakie maja ludzie o zgrabnych noskach. Nie moge wyslac fotki calej twarzy, bo wydaje mi sie, ze wygladam strasznie w takim zblizeniu na nos :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser śmierdzący starą skarpetą
też chcę korektę, ale ja muszę też przegrodę wyprostować, bo jedną dziurką oddychać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta noosa
Dziekuje wszystkim za Wasze opinie, jesli ktos jescze napisze rowniez bede bardzo bardzo bardzo wdzieczna. Troche sie boje tego zabiegu, ciagle sie waham poniewaz boje sie ew komplikacji i nie takiego efektu jak oczekiwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew z szafy
zakompleksionym się nie przetłumaczy, moja siostra też tak pierdoli o swoim nosie, wyje i zbiera na korekty, a najśmieszniejsze jest to, że jest zgrabny i normalny. słabo się robi jak się niektórych słucha :o normalny nos, ty chyba nie widziałaś kinola, który rzeczywiście wymaga krojenia, weź się w garść, babo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkotyk80
ja i moj maz stwierdzamy ze wszystko ok. glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta noosa
dziekuje za wypowiedzi, jesli ktos jeszcze wyrazilby swoja oponie bedzie mi niezmiernie milo, niezaleznie od werdytku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotrfrydkaaa
zalezy jak sie komponuje z reszta twarzy, moze masz duze oczy i nos umyka uwadze? nie jest najgorszy, trochę krzywy ale to nasze niedoskonalosci czynia nas ciekawymi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moggggggggggggggggge
Ej sorry, ale masz normalny nos. W dupach się już wam poprzewracało ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moggggggggggggggggge
A lekarz na bank Ci jeszcze powie, że masz paskudny żebyś tylko mu zapłaciła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj znajomy chirurg
plastyczny twierdzi,ze baby sobie wymyslaja nosy, ktore wcale nie pasuja do ich twarzy i nie wygladaja lepiej, on robi, bo mu placa, ale bez przekonania. Czasem ma kobieta ewidentnie za dlugi nos, albo z wielkim garbem, ale ty sobie daj spokój !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta noosa
dziekuje i podnosze, up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie cudo
wg mnie jest ok sama się leczę z podobnego kompleksu, mam podobny do ciebie ale chyba większy ;) też tak wysoko się zaczyna ale wygląda normalnie no :) pasuje do twarzy ja już się swoim tak bardzo nie przejmuję, ty w ogóle nie masz powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwuś
Widziałam w telewizji operację nosa, to jest niesamowicie inwazyjna operacja. Najpierw dłutem odłupują kość od skóry, potem tę kość łamią i po kawałku wyciągają, potem wkładają sztuczną. Od samego patrzenia myślałam że umrę. Ty masz bardzo ładny nos, nie widziałaś chyba brzydkich. Operacja pociąga za sobą zawsze ryzyko, obyś sobie nie zrobiła gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też widziałam filmy jak to wygląda, no i przyznam, że nie napawa optymizmem, na samą myśl mam dreszcze, że tak to wygląda, ale też nie da się ukryć, że czasem nie ma innego wyjścia, bo inaczej się nie bardzo można pozbyć kompleksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×