Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość regina13

Co na lato dla faceta? Sandały, japonki czy klapki?

Polecane posty

Gość regina13

W różnych sklepach widziałam ostatnio wiele ciekawych modeli japonek, a bardzo mało sandałów. Japonki można już spotkach m.in. w nike, adiadas, reebok, cropp, house, reserwed i innych znanych sieciowych butikach. A Wy co wolicie na stopach facetów w lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska287
facet w japonkach to pedal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że sandały
japonki czy klapki wyłacznie na wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuhhh
co to za dziwne myślenie, że niby facet w japonkach to pedał? w takim razie mam rozumieć, że dziewczyna w spodniach to pedałka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukkka
Japąki plus skarpetki to jest najlepsze polaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz1989
Japoni to typowo damskie obuwie, nie wmawiajcie sobie i innym, że jest inaczej cioty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuhhh
A po czym niby sądzisz, że typowo damskie? Może masz jakiś kompleks i chodzisz w gumofilcach latem? Szpilki to są na pewno damskie, ale japonki, sandały, adidasy są unisex. Chyba, że na wsi mieszkasz i nigdy nie widziałeś takiego obuwia na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka.
Zdecydowanie japonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka.
hahaha :D i obowiązkowo skarpetki takie długie dosyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noraczej
co ja pacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylista
Na lato zdecydowanie najlepsze obuwie to tylko i wyłącznie JAPONKI ! Obowiązkowe obuwie na lato ! Najlepiej jak japonki mają cieńkie paski,są dostępne modele japonek dla panów z cieńkimi paskami np firmy Reebok ! Model Hanawi 3 Gray Black doskonałe !Zdecydowanie wole japonki niż sandały,stopa ładniej wygląda w japonkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia.....................
Koniecznie japąki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylista
Anniaa myślisz podobnie jak ja.Zwolenniczka japonek u panów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylista
Nie ma lepszego obuwia od japonek na latoooo,u kobiet jak najbardziej japonki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanek
Latem uwielbiam nosić japonki,oczywiście te z cieńkimi paskami są boskie najlepsze ! TYLKO I WYŁĄCZNIE JAPONKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię facetów w japonkach, pod warunkiem, że mają zadbane stopy :) I japonki też muszą być bardziej w typie sportowym i ze skóry a nie gumowe jak na basen :P Sandały mogą być, tylko bez skarpet Klapki to są dobre do chodzenia po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japonki są dla kobiet, jak szpilki czy sukienki. Przykro mi, panowie, kobiety w niektórych męskich ciuchach wyglądają super, w drugą stronę to nie działa ;) PS. Nie znam żadnego męskiego faceta, który nosiłby takie obuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandały, zdecydowanie. Najlepiej skórzane, są fajne modele na eobuwie. Oczywiscie bez skarpet:) Facet w japonkach, klapkach, tylko! na plaży. Acha, no i paznokcie muszą być ładnie obcięte, opilowane, a pięty potraktowane pumeksem i jakimś kremem. Przez cały rok, nie tylko latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japonki, klapki- na plażę, basen. To nie jest obuwie do chodzenia po ulicy. Mam super japonki..jedno potknięcie, i w rzepce kolanowej chrupnęło. Ból i problem z chodzeniem przez kilka dni. Odradzam wszelkie laczki na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandały na miasto, japonki dla geja, klapki na basen, po domu góralskie laczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie mogę... to nie tego nie, to pedalskie , o pacz ten gej bo ma klapki i jeszcze musi być zboczeńcem bo ma zadbane stopy.... ogarnijcie się, wszystko jest dla ludzi, jak ktoś ma styl i jest mu / jej dobrze w tym co chodzi to niech chodzi a nie wszędzie emancypacja negatywnych energii , ten taki bo to ma ubrane a ta taka itd. Jak ktoś ma swój styl to niech ma ale wszystko w granicach rozsądku. Rozumiem gdyby te japonki albo sandały na obcasie były ale tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×