Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kzalawa

co na opadające powieki poza skalpelem

Polecane posty

Gość kzalawa

znacie jakieś niechirurgiczne zabiegi na opadającą górną powiekę? robiłam fraxela i ogólnie na twarzy efekt fajny (bardzo bolało) ale powieka jak opadała tak opada - czy jest coś co działa na powieki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do lekarza i wkręć mu ściemę że opadająca powieka pogarsza u Ciebie widzenie znajoma tak zrobiła i lekarz zapisał ją na korekcję powiek na NFZ, czekała co prawda dwa lata ale ma zoperowane powieki, wygląda młodziej bo oczy są przez to większe, wyraźniejsze nic poza skalpelem nie skoryguje powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi z falami radiowymi plus dobry krem liftingujący. Lub jak napisał ktoś wyzej - operacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie botox na czolo bardzo poprawil opadajace powieki, no ale to na okolo 6 miesiecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne jest szwajcarskie serum EVENSWISS do kupienia online, niestety. Preparat działa zaraz po zastosowaniu - poczujesz delikatne mrowienie i chłodzenie skóry. Pojawia się takie miłe uczucie odprężenia . Evenswiss poprawia mikrocyrkulację w skórze i działa na worki pod oczami, cienie oraz unosi delikatnie górną powiekę dając efekt liftingu. Polecany jest zatem też wszystkim, którzy myślą o korekcie powieki, ale takiej delikatnej. Generalnie efekty po kuracji są takie, że oko staje się wyrażne i ładnie zarysowane. Opadające powieki nie są defektem - czasami dodają uroku i wyrazistości twarzy: słynny już przypadek Renee daje do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi botolift na okolice oczu oraz Rf z laserem biostymulującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim mieście jest taki laser Scarlet rf, o którym słyszałam, że daje niesamowite efekty jeśli chodzi o opadającą powiekę. Wstępnie jestem zapisana na konsultacje w sprawie zabiegu, więc zobaczymy jak to będzie. Powiedzcie proszę, czy ktoś z was miał podobny zabieg i jest w stanie podzielić się swoimi odczuciami? Nie jestem zwolennikiem drastycznych metod korekcji dlatego wybrałam niechirurgiczną metodę, ale bardzo jestem ciekawa jak to przebiegło u innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Kamińśka

Oprócz skalpela, na opadające powieki proponuję się laser. Mnie też myś; o skalpelu przerażała i postawiłam na laser w klinice Dethloff. Postawiłam po prostu na swój komfort bezpieczny, bo akurat w przeciwieństwie do operacji skalpelem to laser to bezpieczny, mało inwazyjny zabieg. Co do klinki Pani Beaty Dethloff to bardzo miłe miejsce. Ludzie otwarci, uśmiechnięci, czuć, że są tam aby nam pomóc wyglądać tak jak sobie marzymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka P

ja też bedąc w Warszawie na urlopie ( na 2 tyg ) zdecydowałam się na Blefaroplastyke u Pani Dr Beaty Dethloff, zawsze to było moje marzenie trafić w ręce lekarza gwiazd i się udało. Ba! 2 marzenia naraz spełnione bo u Pani Beaty, ale i powieka wreszcie wygląda jak powinna! Mogło być lepiej? 😄 Nie mogło! A zabieg polecam, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 2h temu wyszłam z zabiegu o którym dziewczynny mówicie u Pani Beaty. Narazie oceniam pozytywnie. Totalnie bezboleśnie. szwy założone i czekam co to będzie za 7 dni. Narazie wygląda to dobrze, zobaczymy jak będzie po zdjęciu szwów. Klinika czysta a lekarze baaardzo kontaktowi. Napisze po zdjęciu szwów do was o moich wrażeniach :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Buczek

Pola, obowiązkowo daj znać jak u Ciebie to wyszło. U mnie już mija 4 miesiąc od blefaroplastyki w klinice Dethloff. Jestem bardzo zadwolona z efektów. Widać wielką poprawę, a okres gojenia jest o wiele mniejszy niż przy skaleplu ( wiem co mówię ) podsumowująć zabieg na wielki plus, załoga kliniki też na wielki plus. BRAWA dla Pani Beaty za taki poziom tego wszytskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

kasia, właśnie przed chwilą zdjałam szwy. Teraz jeszcze jakieś minimalne gojenie i będę gotowa, aby się pokazać światu ;)))! Szwy wyjęte bezboleśnie, widać, że zabieg dużo dał. Oczy wreszcie ładnie widoczne. Skóra wokół wygładzona no BOSKOO po prostu! Jestem lekko w szkoku, bo aż takich efektów się nie spodziewałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania

Ojjj tak, Szanowa Pani Dethloff to legenda już medycyny estetycznej. Ja ostatnią styczność z blefaroplastyka, o której wy mówicie miałam jakieś 1,5 roku temu. Zabieg a raczej wynik tego zabiegu dodał mi wiele pewności, zawsze byłam szarą myszką, taką niepewną. Wstydziłam się swoich powiek takich zwisających, dopiero laser u Pani Beaty dodał mi pewności, że jedna deliktana poprawka i znów jestem piękna kobietą, która może się po prostu podobać ;)))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Laski, wyglądam bosko! Opuchlizna zeszła i widzę jak fanastyczną pracę wykonała Pani Dethloff!! :)))! Jak pisałam pare dni temu efekty przeszły moje oczekiwania. Wszystko jest po porostu FANTASTYCZNIE! Oj, trzeba będzię częśniej wpadać do Pani Beaty przy jakiś problemach :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia CH

ja laserową korękcje u Dethloff przechodziłam oj z 2 czy 3 lata temu już sama nie pamiętam, ale co najważniejsze dalej nie ma się do czego przyczepić, wszystko jest jak pół roku po zabiegu. Pamiętam, że przed zabiegiem szczegółowo mnie pytano o różne sprawy aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania - co teraz bardzo cenie czytając co spotkało inne kobiety w innych klinikach. Co mogę jeszcze dodać? Że warto zaufać tej klinice, bo widać, że nie są nastawieni czysto na zysk i nie ma tam "po trupach do celu", ma być bezpiczenie i klient ma wyjść zadowolony, bo klient zadowolny jak będzie miał jakiś problem takiej natury na pewno zaufa po raz kolejny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×