Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co na powiększanie członka?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, czy ktoś stosował jakieś tabletki lub ekspandery na powiększanie i z jakimi efektami, z góry dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin84m
ja korzystałem z tabletek, które znalazłem na 1 miejscu w rankingu http://rspp.pl, producent dawał gwarancję efektu lub zwrot kasy, efekty ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tego spammera i nie daj się namówić na łykanie chemii. Na zdrowie na pewno Ci to nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałem kiedyś z eskpandera, efekt był, ale trzeba pamiętać o regularnym nakładaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryklwa
Ja stosowałem pompkę z kremem PeniIarge. Jestem bardzo zadowolony z efektów! co prawda powinno stosować takie ćwiczenia regularnie.. ja czasem nie mam czasu.. :P mam zamiar w następnym miesiącu stosować to systematycznie i zobaczyć efekty. Jestem bardzo zadowolony z pompki jak i kremu. Jak dla mnie rewelacja to muszę przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryderykos
RykLwa a czy próbowałeś takiej suplementacji tabletkami PeniIarge? jestem ciekaw jakie można uzyskać przyrosty dzięki takim suplementom.. a Może ktoś inny miał do czynienia z takimi tabletkami PeniIarge to niech napisze swoje spostrzeżenia:) myślę o zakupie jakiś dobrych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys ogladalem film na HBO o dwoch gosciach ktorzy poddali sie operacji powiekszenia czlonka. Jeden zostal impotentem I plakal przed kamera - w sumie mu sie nie dziwie gdyz stracil jeden z glownych powodow zycia dla faceta. Natomiast drugi mowil ze ma tak duzego ze niektore kobiety mowia mu ze on tego im nie wlozy. Chemii I innych toksyn nie lykalbym. Mozesz sobie wieszac jakies cegly albo cos takiego . Generalnie czlonek to ciala jamiste ktore wypelniaja sie krwia w trakcie wzwodu. Moze mozna to rozciagnac??? Ja jednak balbym sie experymentowac. Kiedy wspolzylem z zona I ja mocneij pchnalem to ja bolalo. Wiec moj chyba wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po penilarge dostałem dziwnej wysypki, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na powiększenie członka jest jedna skuteczna rada... lobotomia mózgu :) Trzeba być zakompleksionym debilem aby mieć nadzieję że tabletki, maści, kremy, itd. coś zmienią... no ale na frajerach zawsze się najlepiej zarabiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copowieryba
Po tabletkach PeniIarge dostałeś wysypki? no jakim cudem? to chyba kupiłeś jakaś podróbę albo po prostu ściemniasz.. nie wyobrażam sobie że można po tabletkach dostać wysypki.. @gość - no tak a swojej żonie czy dziewczynie pozwoliłbyś powiększyć piersi tak? facet nie może zadbać o siebie? nie ważne czy ma kompleks czy też nie! chce ma na to fundusze to jego sprawa! najwidoczniej istnieją faceci na tym świecie którzy dbają o siebie! może ty nie myjesz zębów, nie chodzisz do fryzjera nosisz miesiąc te same skarpetki.. i według Ciebie jest to 100% męskie? Żyjemy w takich czasach że każdy może decydować co chce robić i z jakiego powodu! Jeżeli ty uważasz inaczej to nie obrażaj innych! chcą takiej suplementacji PeniIarge to proszę bardzo! Niech im rosną członki. Ale zapewne Ty nawet nie próbowałeś takiej suplementacji a wypowiadasz się na temat.. ekspert się znalazł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×