Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co na prezent dla mamy?

Polecane posty

Gość gość

Wiem, wiem, do dnia matki jest jeszcze dość daleko,,, ale ja jestem osobą, która lubi mieć wszystko wcześniej zaplanowane i przygotowane... Kwiatki już były, perfumy, książki, czekoladki - też. Pomóżcie, pomysły mi się już skończyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramka cyfrowa ze wspólnymi zdjęciami. Są bardzo fajne do wyboru na allegro albo www.conrad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty znasz najlepiej swoją mamę.... Może w tym roku kup jej jakiś prezent - przeżycie, typu: warsztaty cukiernicze, kurs sushi, itp. Coś, o czym wiesz, że się interesuje i że na pewno sprawi jej to przyjemność. Duży wybór prezentów - przeżyć jest na stronie www.superprezenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh, torebkę kupiłam mamie dwa lata temu na urodziny... Nie chciałabym powtarzać się z prezentami... ramkę cyfrową ze zdjęciami - chyba z rok temu, z kolei na imieniny... Pomyślę o tym prezencie - przeżyciu, bo tego jeszcze nigdy nie zafundowałam mojej mamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mamie zamówiłam wielką ramkę z naszymi wspólnymi zdjęciami. Mam z Nią bardzo dobry kontakt: mówimy sobie o wszystkim, często razem gdzieś wyjeżdżamy, dlatego te wszystkie wspomnienia postanowiłam jakoś ufizycznić ;) Ramka wygląda tak - http://www.instadruk.pl/produkty-instagram-fotoramka.html?utm_source=for&utm_medium=cpc&utm_campaign=womm :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirisja
ja dla mamy wykupiłam kilka zabiegów cavi lipo. zawsze o tym marzyła, bo mówiła że nie umie sama poradzić sobie z cellulitem, także prezent będzie trafiony i do tego praktyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkara
Może kup mamie jakiś gadżet, może nowy telefon, albo fajne słuchawki np. Kruger &Matz ma fajne drewniane mamie się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poduszka z wyhaftowaną dedykacją albo jakaś specjalna skrzyneczka , pudełeczko na drobiazgi . zapraszam do na stronę : http://gagalu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerpię świetne pomysły na prezenty świąteczne ze strony allinside.pl. Ostatnio kupiłam tam sukienkę dla siostry oraz biżuterię dla mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitunka
Moja mamusia ma już ponad 60 lat, a więc kupuję jej praktyczne rzeczy do kuchni i zawsze ze strony www.dukapolska.com i jest bardzo zadowolona. Super, że jest taka stronka... można poszaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dobre i markowe kosmetyki naturalne to dobry pomysł na prezent dla mamy? Chodzi mi o to które zawierają w sobie kolagen,znajdziesz je na www.Lagenko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama to urodzona kucharka. Dlatego tez na dzien mamy kupilam jej zestaw garnkow ze strony http://www.dobregarnki.pl/ Mysle ze taki prezent praktyczny to cos co zawsze sie przyda i nie zwiednie jak typowe kwiaty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entuika
Cóż, co prawda dzień matki już za nami, ale może komuś się przyda pomysł na prezent z innej okazji:) w sumie mama zawsze chciała ekspres do kawy, zazwyczaj raczej kiepsko z finansami ale w tym roku trafiłam na promo w sferisie, a do tego standardowo storczyk- mamy ulubiony kwiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakicia_1
Ja jak nie mam pomysłu to się pytam co potrzebuje :) wymienia mi trzy rzeczy i coś wybieram sama, tym razem zamówiłam jej w sferisie zestaw do manicure .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośka d
Zawsze szłam po najmniejszej linii oporu i kupowałam tradycyjne kosmetyki lub perefumy. W tym roku postanowiła, faktycznie czegoś poszukać i chyba się udało https://kuchnianawidelcu.pl/product-pol-130-Maszynka-do-robienia-domowych-lodow-TESCOMA-DELLA-CASA.html od jakiegoś czasu wspomina o tej maszynce, a faktycznie bardzo lubi lody i jada je bez względu na porę roku i powiem, że wcale nie choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilla
W pewnym stopniu też mama sam posunęła mi pomysł na prezent. Przed świetami wspomniała, że chce sobie kupić do kuchni jakieś ładne w rustykalnym stylu pojemniki metalowe. Wystarczyło tylko siąść do kompa i poszukać trochę, zobaczcie co znalazłam http://www.jagodowykot.pl/kategoria-produktu/wnetrza/do-kuchni/ kupię jej na cukier, kawę i herbatę, będzie miała prawdziwą niespodziankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaanana
Ja mojej mamie zamówiłam fajna kurtkę w sklepie goodlookin, w sumie sama sobie taka upatrzyła. To był prezent urodzinowy. Teraz muszę juz szukać pomysłu na dzień matki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się właśnie też zastanawiam co kupić, w tamtym roku była prostownica.. Teraz mam pomysł żeby fajną suszarkę albo wagę łazienkową bo stara już jest w strasznym stanie. JAk myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toi juz lepiej kupic dobre markowe perfumy lub kosmetyk, zobacz sobie w nowym sklepie Kontigo- alez oni mają wybór i dobre ceny https://kontigo.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×