Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bożkabe

Co na prezent dla noworodka

Polecane posty

Wybieram się z pierwszą wizytą do koleżanki po porodzie, nie wiem co kupic dziecku, i czy matce też dać jakiś drobiazg oprócz kwiatów oczywiście. Młode mamusie jakie prezenty byłyby dla Was najbardziej pożadane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak..........
jakiś fajny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebusik
Paczka pampersów i może jakis ciuszek........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziecka jeśli zamierzasz kupić ciuszek to kup zdecydowanie większy bo maleństwo napewno na teraz ma ich pełno. -Możesz kupić fajny komplet na zime tzn czapeczka,rękawiczki, szaliczek przydatna rzecz -cieplejsze rajstopki lub skarpetki (najlepiej z typu frote są grubsze niż bawałniane) - można pomyśleć też o cieplejszym kocyku do wózka lub kombinezonie do wózka -papersy są idealnym prezentem A dla mamy może słonika na szczęscie czy coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam taką wyprawkę jak mama mani. Narazie za duża - ale powinna być praktyczna. Od znajomych dostawaliśmy: Misia z fabryki misiów w smyku ( z certyfikatem własności:), kocyk - REWELACJA, bardzo przydatny, kombinezonik z polarku też na pewno sie przyda pod zimowy kombinezon, grzechotki do wózka, ręczniczek do kąpieli z kapturkiem, album dziecka do wpisywania i wklejania najważniejszych wydarzeń, pieluchy. A najlepiej po prostu zapytać - zazwyczaj młoda mama już wie czego potrzebuje, co sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa takie ksiazko-albumiki gdzie wkleja matka dziecka pierwsze zdjecie w domu z kapieli z pierwszych urodzin itp. mozna tam notowac przerozne zabawne historie ktore sie wydazyly. super sparawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola26
ja bym chciała dostać obojętnie co, ale najlepiej taki albumik. Tylko że oczywiście jak ktos do nas przyjdzie zobaczyć małego to pewnie nikt na to nie wpadnie żeby cos takiego kupić. :( Najwyżej kupię sama, oglądałam takie albumiki za 18zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla maluszka - jakies ubranko ( rozm.62-68), kocyk, albumik, pampersy. dla mamy tez fajnie cos kupić- po tym wszystkim napewno poczuje się miło - jakiś dobry krem albo balsam (jesli jestes bliską przyjaciółką i wiesz ze zrobily jej sie rozstępy to moze byc balsam na rozstępy), perfumy, cos z bizuterii(broszka, bransoletka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebusik
68 nosi moja córka która ma 6 miesięcy,wiec zdecydowanie za duże to ubranko bedzie. Ale albumik "juz jestem" bedzie dobrym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy pan
a tak w ogóle obowiązująca na tym forum pisownia to: "noworotka" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i 62 czy 68 bedzie akuratne bo ubranek na 56 czy 62 to rodzice napewno juz sporo mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebusik
A mi sie właśnie wydaje,że tych na 56 maja mało kupuja,zreszta na jaki topik nie spojrzycie to wszystki mamy odradzają kupowanie tych małych bo starcza na krótko.Moja mała długo nosił rozmiar 56.Jak juz masz cos jej kupić na wyrost to raczej cos ciepłego,moja córka urodził się w kwietniu i dostała pełno sukienek na lato w rozmiarze 62 i 68.teraz dopiero może je nosić...tylko gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo - i fajne są takie ramki na fotkę i obok odcisk rączki albo nóżki można zrobić. Ewentualnie są same \"puszki\" do wykonania takiego odcisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedz, zapytam się czy mają już albumik dla dziecka. A czy paczka pampersów do tego też może byc. I jeszcze mam pytanie - jaki najgorszy prezent otrzymałyście. Moja siostrzenica dostała 5 letnich sukieneczek takich cienkich chinskich (to było w latach dziewięcdziesiatych ) Lato było zimne nie zdązyla ich ubrac a za rok były za małe. Mój syn dostał od babci koszmarny różowy sztuczny dresik i żeby babci zrobic przyjemnośc ubierałam go dziecku tylko przed jej wizytą. A co myślicie o zabawkach. Bożka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusiaXX
My daliśmy mamie oczywiście kwiaty (heh pół roku po narodzinach, ale mieszkaliśmy daleko, więc okazja do oficjalnych gratulacji była pierwsza) I dla małego urodzy komplecik :) Myślałam jeszcze o maskotce, ale ostatecznie nie kupiłam, a mama była wdzięczna, bo kto przychodził przynosił maskotki, już mają cały pokój w zabawkach .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chiba ja
ciuszek bo dzidzius szybko rosnie i trzeba cos mu zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
Napewno mloda mama bedzie bardziej zachwycona prezentem dla niej. Sama mam 5 miesieczne dziecko i szlag mnie trafia jak dostaje orginalne ciuszki dla niej za ponad 100 zl a ja cala szafe wypchana mam tymi ciuszkami. Wiem ze jej to raz zaloze, zeby zdjecie zrobic i tej osobie co mi zprezentowala wyslac meila ze nosi i ze takie jestesmy zadowolone:/... A nikt o tej mamie nie pomysli... ze rozstepy ma, ze cellulit, ze by sie wyrwala z checia do fryzjera albo do kina. DLA MATKI PREZENT!!!... DZIECKO JUZ ZASYPANE PRZEZ CIOCIE I BABCIE... WY JAKO KOLEZANKI POKAZCIE SWOJEJ KUMPELI ZE O NIEJ TEZ PAMIETACIE NIE TYLKO O DZIDZI. Na tej stronie http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ mozna za polowe ceny albo taniej skorzystac z zabiegow kosmetycznych i wielu innych w danym miescie, wystarczy sie zarejestrowac i sprawdzic co oferuja w twoim miescie. Taki zakupiony bon mozna podarowac jako prezent. Nie bedzie na nim zapisane ile placiles tylko na faktyczna jego wartosc. Ja juz skorzystalam w Poznaniu kupilam bon na mikrodermabrazje zamiast 120 zl zaplacilam tylko 45 zl( i na bonie z ktorym mam isc do salonu na zabieg jest napisane 120 zl), teraz chce sie zapisac na kurs tanca zamiast 120 zl zaplace 50zl. Kolezanka mi to polecila i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy1702
pampersyyyy to zawsze dobrze dostać do tego kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjjhkjhkkjl;kl
przeciez pytanie bylo zadane w 2007 roku, pytajaca juz raczej nie jest zainteresowana odpowiedzia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki fiki
mata edukacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik14
moze i pytanie bylo zadane w 2007 roku ale nadal jest pomocne innym. kazdego dnia rodza sie dzieci i nadal ludzie maja dylemat co kupic. ja jako mloda matka polecam kupowac potrzebne rzeczy typu pampersy, chusteczki, kosmetyki (jesli wie sie jakie rodzice używaja rodzice do kapania malenstwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka czerwona
podnoszę bo wybieram się z taką wizyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska jak trza
może pół litra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrr
tttttttttttttttttttttttttttttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka411111
kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowik147
pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×