Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co na przebarwienia po tradziku i opalaniu ?pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

J.w Mam trądzik , wiele razy chodziłam na solarium żeby go wyleczyć, ponieważ słyszałam że działa antybakteryjne. Zrobiły mi sie ciemne plamy na dekolcie i plecach. Probowalam sie ich pozbyc jak zalecił dermatolog ATREDERMEM ,nawet nie ruszyło, czarne plamy jak były tak dalej są .Co polecacie? Da sie tego pozbyć ?czym ?jakies maści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele sposobów na pozbycie się przebarwień, np.zabiegi z kwasami. Jedne mniej drugie bardziej złuszczają skórę. Zależy ile kasy możesz przeznaczyć na likwidację przebarwień. Cosmelan, dermamelan to koszt 1500-1600 zł, spot out o takim samym składzie jak cosmelan ale innego producenta to 1200 zł, ale w tym masz 2 kosmetyki do stosowania w domu i są to zabiegi jednorazowe. Możesz też zrobić serię 4-6 zabiegów co tydzień jeden i płacić za każdy 150-200 zł. Ważne też jest uzywanie na dzień kremow z wysokimi filtrami i ze składnikami rozjaśniającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry zabieg: laser, dobry specjalista: dr Maciej Krajewski, cierpliwość i ochrona UV pózniej :) u mnie zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś kremy? Nie bardzo teraz mnie stać na takie drogie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki na przebarwienia: www.beautypremium.pl/aktualna-oferta-i-cennik/kosmetyki-na-lato/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, super pomysł, potraktować swiezo wyciskane pryszcze solarium. Teraz masz przebarwienia pozapalne niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogólnie na zmiany skórne lepiej nie bawić się z solarium bo każde takie nagrzewanie dodatkowo pogorszy stan. Ale tak jak pisały dziewczyny powyżej usuwanie przebarwień to dobry sposób. Po drugie leczenie trądziku to najlepiej maści jakieś ale na pewno wizyta u dermatologa a nie w solarium. Odnośnie przebarwień - medycyna estetyczna jest już tak zaawansowana, że może warto skorzystać z porady specjalisty w centrum jakimś. Ja polecam centrum estetyki Beauty w Łodzi - http://www.beauty.com.pl/pl/usuwanie-przebarwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×