Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co na suchosc pochwy

Polecane posty

Gość gość

polecicie mi cos? odkąd stosuje tabsy mam z tym problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko długi masaż warg pochwy spowoduje jej nawilżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zbliżeniach stosuj sobie lubrykanty a na co dzień ja smaruję się provag żelem-łagodzi i nawilża.Ja używam raz dziennie po kapieli, ale można więcej-to chyba nawet jest napisane gdzieś w ulotce. Niestety suchość to częsty skutek uboczny tabsów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł hydrovag, globulki zawierają hialuronian sodu, który poprawia nawilżenie i sprężystość śluzówki oraz kwas mlekowy, który zakwasza pochwę i chroni przed patogenami. Zrób sobie siedmiodniową kuracje globulkami, a następnie zakładaj dwie globulki tygodniowo dla potrzymania efektu, ja tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my staramy się o dziecko, więc korzystamy z zelu conceive plus. Ulatwia zapłodnienie wiec to coś dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Mnie po porodzie pomógł hydrovag, po tygodniowej kuracji różnica była odczuwalna, nie musiałam już żelować, cudować i nie wiadomo co jeszcze, po prostu nawilzenie samo wróciło. Teraz stosuje od czasu do czasu, by ten efekt się nie zatracił. Myślę, że przy tabsach tez się sprawdzi, przy okazji masz ochronę przed infekcjami, to przy antykoncepcji sie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×