Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chwalistopka

Co najbardziej cenicie u mężczyzn ?

Polecane posty

Gość Chwalistopka

witam szanowne Panie, chciałbym się od Was dowiedzieć, jakie cechy u mężczyzn, są dla Was najbardziej pożądane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrość pod tym słowem kryje się wszystko prawie bo człowiek mądry ma urodę wewnętrzną,która dodaje uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram, cenię sobie to samo co małarudamaruda :) może oprócz spontaniczności, bo to jednak zależy, wolę odpowiedzialnego jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAQUAA
nie bądźmy pruderyjne i zakłamane. U faceta liczy się przyrodzenie. I to oznacza, że ma być wielkie i napędzane ogromną witalnością. Supersamiec ma twardego nieustannie i produkuje multum spermy, którym zalewa kobietę. Taki ma być samiec, a nie jakiś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara0007
Tak, tak! mądrość- to jest to:) A bardziej szczegółowo, to inteligencja, dystans , pewność siebie, czytanie w moich myślach i spełnianie moich pomysłów zanim je wypowiem... aż się rozmarzyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara0007
No i w łóżku też powinien sobie radzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 x k - k***s i kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara0007
błysk w oku i wesołość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądry facet jest podniecający w każdym calu,bo ma w sobie to coś pieniądze,potrzebne są żeby mieć na życie,ale nie po to by być szczęśliwą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiejętność zarabiania dużych pieniędzy, zaradność życiowa, wrodzona inteligencja i mądrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaradność to słowo, które oznacza że liczy sie jego portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA niekoniecznie, ma zarabiać owszem, tak jak i ja oczywiście, ale musi być zaradny, nie może być ofermą, co to kompletnie niczego nie potrafi załatwić :s i ja np muszę robić wszystko za niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA bo tak się utarło, że to tyle oznacza. ale równie dobrze to oznacza, że gdy pójdzie coś nie tak to będzie umiał wziąć się w garść i ogarnąć sytuację, że jeśli coś schrzanię (a ja mam dwie lewe rączki) to da radę to naprawić, że będzie obok mnie jak będę go potrzebować i będzie się liczył z moimi potrzebami, że będzie zawsze we mnie wierzył i wspierał jak i ja jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwalistopka
dziękuję za wszystkie odpowiedzi, zastanawiam się czy opiekuńczość też jest dla Was ważną cechą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może być zbyt pewny siebie i arogancki ;) nie lubię facetów, którzy myslą,ze każda moze być ich na skinienie palca :) Raczej preferuję spokojnych facetów, powiedziałabym domatorów - Ci imprezowicze jakich poznałam dotąd nie mają zbyt wiele do zaoferowania jeśli chodzi o poważny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet jest mądry to wszystko inne przychodzi mu samo i naturalnie,wtedy nie trzeba wyliczać innych cech,bo mądry facet wie,kiedy należy się zaopiekowac swoją kobietą,a kiedy zadbać o inne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. normalny penis czyli taki 20 cm + 2. pakerna budowa ciała 3. obowiązkowe duże doświadczenie seksualne 4. częste imprezowanie i picie dużej ilości alkoholu 5. facet nie może być ciotą, która nie przeklina 6. odwaga by zagadać do nieznanej kobiety i zaproponować jej seks albo złapać ją za tyłek, cycki albo cipkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta na górze ma zadatki by dostać łysego dresiarza:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisze mojego Czuły, troskliwy, mądry, delikatny, dba o moje potrzeby, szybko podejmuje decyzje, nie daje się wyprowadzić z równowagi, gdy ma humor bywa śmiesznie kąśliwy:) Jestem jak księżniczka i dlatego uważam że wychowywała go królowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś opisze mojego Czuły, troskliwy, mądry, delikatny, dba o moje potrzeby, szybko podejmuje decyzje, nie daje się wyprowadzić z równowagi, gdy ma humor bywa śmiesznie kąśliwyusmiech.gif Jestem jak księżniczka i dlatego uważam że wychowywała go królowa x czyli związałaś się z ciepłą kluchą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sobie wybrać, albo duży biceps, albo pałka, obie żeczy nie idą ze sobą w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligencja i dobre geny, nie może być nałogowcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x czyli związałaś się z ciepłą kluchą! xxx :D:D i większośc kobiet tak własnie odbiera facetów z jajami:D:D myląc pojecia czym jest prawdziwy facet. potem bierze sobie taka łysego debila liczac że to takie meskie...idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrość, dobro i opanowanie. opróćz tego facet który mi sie podoba musi mieć to spojrzenie które oznacza że mu sie tez podobam. kiedyś patrzyłam poprostu na to aby mi sie podobał z wyglądu, aby był fajny. ale teraz, gdy mam 30 lat to zmieniły mi sie priorytety i gust. spodobał mi sie facet który wykazał sie nie lada odwagą i determinacją aby móc sie ze mną spotykać, przy tym był bardzo uroczy, dobry, po prostu dzentelmen. miał jedną wadę. był żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam takich fajnych facetow a wybralam najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×