Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co najgorszego usłyszałeś od osoby którą bardzo kochasz ?

Polecane posty

Gość gość

Ja to że nie kocha i nie czuje tego co czul wczesniej. Ze jestem tępa i potrzebna mu do jednego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kocham Cię, mam kogoś w sercu ale nie ciebie, zostańmy przyjaciółmi. do przestał się odzywać, teraz tego d**ek jeszcze zaczął unikać mnie. Nie odpisuje na smsy. To ma być przyjaciel? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co do niego piszesz? Też bym nie odpisywała gdybym miała kogoś w d.. A tekst "zostańmy przyjaciółmi" to tylko taka formułka, taki zwrot grzecznościowy. Ile masz lat, że sądzisz że on serio będzie się z tobą przyjaźnił, może jeszcze zwierzał? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uslyszalam ze ,,juz CIE. Nie kocham,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cie ale nie możemy się spotykać bo jesteś p**********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochalem się w innej kobiecie. Bylas chyba odskocznią po nieudanym związku:/ mamy 4 letnie dziecko i drugie w drodze. Fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dalej ja z dziś ; może też powinnam dopisać , mieszkaliśmy razem prawie 5 lat. Nie byliśmy w formalnym związku i to chyba był błąd, jestem w 6 miesiącu ciąży. Wystraszył się odpowiedzialności? Tak na marginesie nie ma nikogo. Uciekł do matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to, że był ze mną, wiedział już o naszym dziecku zamiast się cieszyć mówi, że kogoś innego ma w sercu. chociaż nie miał. Może teraz już kogoś znalazł, ale wtedy kiedy to mi powiedział nie miał. Cały wolny czas spędzaliśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze tu by nie pomoglo zawarcie związku malzenskiego. Myślę ze faceci nie podchodzą do malzenstwa zbyt poważnie,bynajmniej mój nie,choć sam pierwszy podjal temat malzenstwa.Ogólnie facet to samiec musi zdobywać,szybko się nudzi jedna kobieta i dusi się w związku.na pewno nie każdy taki jest i zazdroszcze kobieta które maja takich partnerów. To chyba najbardziej boli być w związku nie kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem z tobą tylko dla dziecka" Cios prosto w serce. Juz wolałabym usłyszeć ze odchodzi, bo mnie nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Ona na mnie działa i to bardzo mocno. 2. Dużo łatwiej byłoby, gdybym mógł powiedzieć, że cię kocham, ale chyba nie moge tak powiedzieć. Nie, to nie było po miesiącu znajomości. Ani po roku. Dłużej. On d**ek, ja głupia. Kolejna lekcja życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa malinkowa
Tekst 1: ,,a wes mnie niew******j..'' Tekst 2: ,,zachowujesz się jak księżniczka..'' Tekst 3: ,,nie użalaj się nad sobą..''-gdy bardzo źle się czułam :/ Tekst 4: ,,jestem z Tobą tylko ze wzglę na to że nasze rodziny się poznały i rodzice bardzo się polubili..'' Tekst 5: ,,jesteś brzydka ja jestem brzydki to będziemy do siebie pasować''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie kocham juz "... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowujesz sie jak ksiezniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×