Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaciekawiona misia

Co najlepsze na KOMARY?

Polecane posty

Gość zaciekawiona misia

Ludzie bylam dzis nad woda z chlopakiem i zamiast cieszyc sie pieknymi widokami, opedzalam sie caly czas od komarow. To bylo straszne. Takie komary to powinni z samolotow wytruc :) Znacie jakies skuteczne i wyprobowane sposoby na odpedzenie komarow. Najlepiej jakies spray, bo mascia nie posmaruje sie po ubraniu (a przez ubranie tez mnie gryzly). Jesli znacie cos niezawodnego to wpisujcie nazwe i jak znacie to od razu cene :) Sezon sie zbliza, wybijmy razem te paskudztwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błeee
nie wiem co najlepsze ale mam po uszy tych cholernych krwiopijców ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona misia
probowalam juz: rozpalac ognisko i pryskac sie wanilia, ale nic nie pomoglo. do prawie licealistka - rozumiem, ze sprawdzilas to juz na sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzie w smietanie
up kurde bo atakują już poważnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gazety donosza ze ptasią grypę roznoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda z octem
latem stawiam półmisek, albo jakies naczynie z octem - trochę rozcienczonym z wodą i kopruszyska się nie zblizają. Ale jeśli chodzi o spacery np po lesie albo nad wodą to trzeba liczyc jakis skuteczny spray. Off jest dobry ale drogi. ja kupuje u ruskich na targu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiiiiiaaa
AUTAN ( spray, mleczko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj Ekspress podal: Komary nie lubią zapachów. Smarujmy się więc olejkami: eukaliptusowym, miętowym, anyżkowym, waniliowym. Palmy świece odstraszające insekty. Balkony, ogrody obsadźmy roślinami, które są bardzo nieprzyjemne dla nich, a więc pachnącą intensywnie pelargonią, macierzanką, anyżkiem - podpowiada doktor. Odkryte części ciała smarujmy emulsją do opalania, jej zapach też odstrasza. Dla komarów nieprzyjemny jest także aromat cytryny. Dość skutecznym sposobem walki z nimi jest przyklejanie do dłoni i twarzy plastrów z gazą nasączoną sokiem cytrynowym. Innym popularnym sposobem jest zażywanie witaminy B-Complex. Po zażyciu organizm wydziela niewyczuwalny dla człowieka zapach, odstraszający insekty. Ważne jest też zlikwidowanie z okolic domu miejsc, gdzie mogą się legnąć komary. Po tym wszystkim moze sie nam uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autan najlepszy płyn -
na polowaniach używam. OFF działa zbyt krótko i jest dziwnie perfumowany. Lepiej czasem zapłacić więcej i mieć spokój. Pozatym jest wydajniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona misia
Wlasnie mi sie przypomnialo ze w poprzednie wakacje stosowalam Autan, ale w kremie, nie w sprayu i nawet sobie go chwalilam. Tym razem kupie jednak spray bo mozna nim popsikac nawet ubrania, a komary "rabią" nawet przez jeansy (sprawdzone). Dzieki za przypomnienie z tym Autanem :) A o witaminie B-Complex na komary to jeszcze nie slyszalam...hmmm ale juz lece po nia do apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjaa
no przeciez pisalam ze Autan mysliwi tego uzywaja, a wiadomo ile jest komarow w lesie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup w płynie
, wydajniejszy jak spray czy krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona misia
dzieki wielkie za rady!!! mysle ze nie tylko ja z nich skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B komplex nie działa. Swego czasu żarłam to na kilogramy, a komary... żarły mnie. Off faktycznie do kitu. Do kitu są również spirale zapachowe, pochodnie z olejkami i świeczki antykomarowe. Nie działa na te cholery również dym z papierosów. Mam fajny taras, cudna zachody słońca z niego można podziwiać... można, ale kto kurde się odważy, jak na zewnątrz już tylko czekają te bestie! Ale jest taki ptaszek... malutki, muchołówka się nazywa. Łapie w lot te badziewie. tylko jak się z taką zaprzyjaźnić??? Złapać może kilka i uwązać za nóżkę dookoła siebie. Najpeiej ze 40 sztuk... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzie w smietanie
Słyszałam że ocet odstrasza - wylałam więc troche do pojemnika, śmiedziało jak cholera - a rano 2 nowe ukąszenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona misia
o szkoda ze B-Complex nie dziala, bo mozna byloby jednoczesnie podniesc poziom swojego zdrowia, a z drugiej strony odstraszyc te komarzyska :P Sprawdzilam tez na wlasnej skorze spirale zapachowe, dym z ogniska, dym z papierosow...efekt- komarow prawie tyle samo, a moje ubrania byly przesmiardniete dymem. Nie polecam... Znacie cos jeszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cala pogryziona nie tylko przez komary ale i przez muszki! ratunku!! poradźcie coś! slyszlaam ze nalezy jesc pomidory to wtedy komary nie lecą, znacie jakieś inne sposoby ktore zniechęcają komary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja palę w domu kadzidełko 'przeciwkomarowe', troche działa ale nie do konca. Na podwórku nie da się tego gówna znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslowyJasio
Ja pale jointy. Niby komarów nie odstrasza ale bawi mnie to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona pokąsana
dajcie jakąs radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWyrabiamNormalnie
ja mam od meszek siniaki i czarne plamki :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
21:57 oolka (ula_aa@wp.pl) Błagam pomóżcie mi czym można smarować swędzące miejsca po komarach. ???????? 21:59 oolka (ula_aa@wp.pl) W tym roku chyba są jakieś wyjątkowe,bo w dodatku w miejscach ukąszenia mam opuchnięte i cholernie swędzi!!!! co za zaraza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
00:45 mała lejdi di użarł mnie dziś komarł ręke mam całą napuchniętą, naokoło ugryzienia jest twarda skóra, jak dotykam to boli, promień opuchlizny rozszerzył sie conajmniej na 2 cmnie wiem co jest grane znacie może coś dobrego na koamry? nie wyrabiam juz, jestem cała pocięta, wszystko mnie boli nie wiem co stosowac jak juz mnie to dziadostwo pożre, naprawde moje ciało wygląda tragicznie od tego paskudztwa te koamry są jakieś zmutowane tego lata 07:27 Gajowy Konarek Fakt,od razu pojawiły się te duże czarne i gryzą jak cholera,ale raczej od komara coś takiego by ci nie wyskoczyło. Musiałaś podrapać to miejsce i miałaś jakieś bakterie pod paznokciem ! Moja Babka pływa,pływa lecz nieżywa ,rybki też pływają babkę podgryzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała lejdi di
" użarł mnie dziś komarł ręke mam całą napuchniętą, naokoło ugryzienia jest twarda skóra, jak dotykam to boli, promień opuchlizny rozszerzył sie conajmniej na 2 cmnie wiem co jest grane znacie może coś dobrego na koamry? nie wyrabiam juz, jestem cała pocięta, wszystko mnie boli nie wiem co stosowac jak juz mnie to dziadostwo pożre, naprawde moje ciało wygląda tragicznie od tego paskudztwa te koamry są jakieś zmutowane tego lata" to mój tekst z wczoraj..ręka dzisiaj dalej jest napuchnięta :o chyba spróbuje z tym sokiem z cytryny i olejkiem waniliowym, choelra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dajcie jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczaca
a olejkiem sie posmarowac cała? Tak jak balsamem? To ma byc taki do ciasta? Jaki najlepszy waniliowy, mietowy, anyz, eukaliptus??? Pliss powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno waniliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pogryzienia----> fenistil żel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×