Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ------Mirek------

Co napisac w wiadomosci do dziewczyn?

Polecane posty

Gość ------Mirek------

Od kilku dni bezskutecznie probuje nawiazac kontakt z dziewczynami na portalu randkowym. Odezwala sie ich tylko garstka. A jak juz to uczynila, to zgrywala prozne ksiezniczki, ktore nawet nie raczyly rozwinac swoich mysli, tylko odpowiadaly polslowkami. Jakiego typu wiadomosci lubicie otrzymywac od facetow na tego typu portalach? Zawaolowane, z nutka ironii, zartu, czy moze proste w stylu: Witaj. Wydajesz sie byc sympatyczna i mila kobieta, ktora warto blizej poznac. Jesli istnieje taka szansa, chetnie bym z niej skorzystal. Pozdrawiam... A moze wystarczy napisac cokolwiek, byleby byc boskim Alvaro, czy Don Juanem. Jak to jest naprawde? Pomozcie mi rozwiklac te zagadke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
a o jakim przedziale wiekowym mowimy?:) i jakim portalu - bo np. na fotka.pl, wystarczy zamiast avatara zaświadczeine o dochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------Mirek------
Portal randkowy. Zupelnie nie wiem, co pisac, aby zainteresowac soba kobiety. Pisza jakies bzdety, ze mam ladne usta, fajny opis, a pozniej zlewaja mnie po maksie. Ich przedzial wiekowy to 23-26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem prostą sprawę. Przynajmniej taka sie wydawała. Laska puściła do mnie oczko i samo poszło dalej... Ale tak się wydawało na początku. Byliśmy ze sobą kilka lat, a potem mnie rzuciła. To ona wyrywa facetów i ona ich rzuca.... Niech to będzie przestrogą dla tych, którym takie rozwiązanie, że kobieta pisze pierwsza - wydaje się łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadrosna elkka
"bo np. na fotka.pl, wystarczy zamiast avatara zaświadczeine o dochodach. " - dobrae ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,..,.......,.,,,,,,,,,,,,,,..
Na tych smiesznych portalach jest sporo poszukiwaczek przygod. Ja sie natknalem na niezla agentke. Po niedlugim czasie okazalo sie, ze to mezatka, ktora przyprawia rogi swojemu mezowi. On ciezko pracowal na utrzymanie domu, dzieci, a ona udawala wolna i wskakiwala do lozka licznym facetom poznanym w sieci. Powinna zostac aktorka. Dobrze grala swoja role, ale do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora tego smiesznego
tematu: napisz ile zarabiasz i czy masz duzego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiszona
Nie, nie bądź na siłę "boskim alvaro". Bądź sobą, ale przy tym zaskocz czymś dziewczynę. Nie pisz, że ma ładne zdjęcie albo, że też lubi tenis. Takich tekstów dostajemy na pęczki! Nie podpowiem Ci co powinieneś napisać, bo na każdą dziewczynę działa co innego. Ale zdobądź się na jakąś oryginalność, na coś zaskakującego, a zarazem coś skierowanego bezpośrednio do niej, żeby wiedziała, że nie wysyłasz wiadomości na zasadzie "kopiuj - wklej". To jest bardzo irytujące. A co do odzywania się pierwszej kobiety, nie widzę nic złego. Sama teraz na mydwoje wyszukuję sobie oferty facetów według zgodności naszych kryteriów, jak się zdarzy, że ja i on szukamy praktycznie tego samego, jego opis mnie zaintryguje, to nie widzę problemów, żebym miała pierwsza do niego napisać. A jeszcze jak jest w bliskiej odległości ode mnie (w sensie geograficznie, bo tam mozna sortowac po odleglosci), to tym bardziej, co mi szkodzi spróbować. I ja wychodzę z takiego założenia, że skoro ja chcę być zaskoczona pierwszą wiadomością, facet też, dlatego staram się pisać z pomysłem. Często udaje się nawiązać całkiem ciekawy kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Hmmm a dlaczego sxzukasz dziewczyn na portalach randkowych i jak trafiles na kob iece forum?Pewnie tutaj tz chcesz "wyrwac" dziewczyne:P Wyjdz do ludzi....idz na imptreze!Mamy karnawal,zabaw sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od niedawna tam...
Też jestem na jednym z portali... Prawie 30tka, trochę się zawiodłam na mężczyznach poznawanych "w realu" i stwierdziłam, czemu nie. Codziennie dostaję wiadomości typu "Masz ładną buzię" albo "Może się poznamy" albo "hej", ewentualnie od mężczyzn po 40tce lub nawet po 50tce pytania, czy mam ochotę na luźny związek, wyjazdy weekendowe, czasem seks. Nie mam ochoty. Na tego typu wiadomości nie odpowiadam, albo odpowiadam krótko: "nie". Ja napisałam o sobie parę rzeczy, co lubię robić (mam sporo zainteresowań), jaka jestem. Jeżeli facet, który ma w profilu "szatyn, niebieskie oczy, 180 cm wzrostu, lubię film, książki i motoryzację" zagaduje mnie "Poznajmy się", to nie może mnie zainteresować. Ja nie szukam nikogo na siłę, nawet nie wiem, czy do końca wierzę, że można poznać kogoś w takim miejscu i się zakochać, a mimo to - jestem otwarta. Jeżeli ktoś mnie zaintryguje, zapyta o coś związanego z moim profilem (ale nie o ładną buzię), to odpowiadam. Jeżeli ktoś ma w swoim profilu dużą część zainteresowań podobnych do moich, to też czasem odpowiem na krótką wiadomość. Chodzi o to, żeby mieć o czym porozmawiać, żeby się wzajemnie inspirować. Nie odpowiadam też raczej na zaczepki facetów, którzy piszą w profilu, że ich celem w życiu jest znalezienie tej jedynej. Uważam, że w związku dwie osoby powinny się inspirować. W ten sposób w tej chwili rozmawiam z dwoma facetami, od 2 dni, więc nie mam pojęcia, czy to będzie jakakolwiek dłuższa znajomość. Chyba każdy z nich zaintrygował mnie swoim profilem. Z jednym rozmawia się trochę dziwnie, krótkimi wiadomościami i do tej pory nie mogę go rozgryźć, nie wiem, kim właściwie jest. Drugi, trochę starszy ode mnie (5 lat) jest chyba jeszcze ciekawszy. Jakoś czuję z nim kontakt, chociaż mało mamy wspólnych zainteresowań i chyba się różnimy, ale jednocześnie do pewnych spraw mamy podobne podejście (np. do ludzi i ich cech). Żaden z tych facetów nie umieścił swojego zdjęcia. O ich wyglądzie wiem tyle, co o sobie napisali, czyli po 1 zdaniu... a mimo to chętnie z nimi rozmawiam i na wiadomości tego drugiego wręcz czekam.. Trochę się rozpisałam... Może dlatego, że to dla mnie nowe doświadczenie i jest to ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od niedawna tam...
Jeszcze dodam: to zależy, jakie dziewczyny zagadujesz. Ja zamieściłam swoje 2 zdjęcia, ale sporo napisałam o sobie. Dlatego oczekuję rozmowy na temat ewentualnych wspólnych zainteresowań, lub czegoś niestandardowego. Być może dziewczyny, które zamieszczają tylko zdjęcie, oczekują czegoś innego. Tak samo jeżeli chodzi o Twój profil, tzn. napisz coś o sobie, czym się interesujesz, tylko bez kłamstw. A zdjęcie: po pierwsze wybierz raczej korzystne, ale bez przesady. Jeżeli np. nie masz pięknej twarzy, ale jesteś szczupły i wysportowany, to zamieść zdjęcie z większej odległości. I raczej nie zagaduj dziewczyn swojego wzrostu lub wyższych. To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wieecc tak
a wiec tak "Witaj. Wydajesz sie byc sympatyczna i mila kobieta, ktora warto blizej poznac. Jesli istnieje taka szansa, chetnie bym z niej skorzystal. Pozdrawiam" efekt: " A jak juz to uczynila, to zgrywala prozne ksiezniczki, ktore nawet nie raczyly rozwinac swoich mysli, tylko odpowiadaly polslowkami. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka na wierzbie
Albo to obowiązujący tekst, albo piszesz do mnie na portalu non stop. Nawet mi się na coś takiego nie chce odpisywać. Takie dwuzdaniowe nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmx00
Nazywasz sie Mirek czy Szymon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj sobie spokój
Sprawa jest prosta: Nie dostajesz odpowiedzi - to pisz dalej to samo Większość "ślicznotek" (celowo piszę to w apostrofie - bo co najmniej 70% z nich są pięknościami tylko w ich mniemaniu) dostaje dziesiątki wiadomości szukając nie wyimaginowanego (same nie wiedzą nawet czego chcą) księcia z bajki. Księciu z bajki jest oczywiście przystojny - to podstawa (i ok, bo zawsze wygląd zewnętrzny wpływa na to jak jesteśmy postrzegani) ... ale dodatkowo też musi być intrygujący, ciekawy, niebanalny, to tamto siamto - jednym słowem musi robić z siebie pajaca opowiadając tym pustym głupim panienkom to co chcą. A później szukają partnera na portalu przez dwa lata, odwieszają i zawieszają konta, spotykają się z "mężczyzną marzeń" i okazuje się pijakiem pracującym w nocnym na kasie, a niektóre to pewnie i narzekają że faceci są tacy źli - bo przespał się z nią i znalazł sobie inną (tak samo głupią oczywiście) A wniosek z tego taki: Jak nie będziesz robił z siebie debila to spotkasz / albo nie spotkasz na portalu randkowym taką mądrzejszą (hmmm, ja do tej pory nie spotkałem) - ale OK, to może lepiej sobie odpuścić i zająć się czymś innym bardziej konstruktywnym - a piękne kobiety to można spotkać czasami i w normalnym nieinternetowym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj sobie spokój
Na prawdę - to jest wręcz śmieszne kiedy jakaś "piękność" z wystającymi zębami - którą stawia się na samym końcu przeczyta nie odpisuje albo wręcz odpisze że nie jest zainteresowana. Lepiej po prostu mieć do siebie szacunek i dać sobie spokój z tymi głupotkami z portalów internetowych - przerabiałem już to nie raz. Więc raz jeszcze: zamiast pisać i tracić swój czas, zrób coś konstruktywnego - pojedź w góry, na wycieczkę w świat, skocz ze spadochronem, zacznij jeździć na motocyklu, znajdź lepszą pracę - skup się na tym co jest wartościowe. A one - no cóż "każdego szkoda" - głupota prędzej czy później się zwraca, pozdrawiam. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj sobie spokój
Jeszcze odpowiedź do "od niedawna tam..." - jeżeli oczekujesz konkretnej rozmowy na interesujący cię temat to masz na prawdę nie równo pod sufitem - myślisz że każdy ma takie same zainteresowania co ty, albo że każdy będzie cię zabawiał. No daj spokój - chyba pomyliło ci się partnerstwo z hobby - jeżeli tak to lepiej idź do kółka twoich zainteresowań będziesz miała większe powodzenie. Po prostu w głowie się niektórym co poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czasopismach , o książkach, co się dzieje u gwiazd :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznawać się przez neta- właściwie to jest bardzo trudne, bo nie ma intonacji, mimiki, gestykulacji- a więc mnóstwa, mnóstwa czynników, które wpływają na interpretację treści. Na przykład komuś wydaje się, że pisze humorystyczny i na luzie tekst, a może zostać odebrany, jak arogancki buc. I dlatego szukając kogoś przez neta trzeba się ostro napocić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×