Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co o tym sądzicie?? czy nie okazałam uczuć za bardzo?

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z pewnym facetem 3 miesiące. On raz pisze do mnie częst, czasem się jakby dsuwa i pisze rzadziej, mam wrazenie ,że jakby boi się bliskości... Dlatego też postanowiłam mu ostrożnie okaywać uczucia żeby się nie wystraszył Wczoraj wieczorem napisał mi coś takiego"Wiesz, nie raz chciałem Ci napisać albo powiedzieć ,że Cię kocham ,ale nie wiem czy jest to miłosc czy wielkie pożądanie. Chyba dlatego ,że kiedyś zostałem zraniony nie jest to takie łatwe, ale wiem ,że jest mi z Tba cudownie w łozku więc narazie cieszmy sie z tego c nazwajem sobie dajemy Kochana" A ja na to: " ja byt łatwo się nie zakoch*je więc nie mogę Ci czegoś takiego wyznać ,ale cudownie mi z Tobą w łóżku, super mi się z Toba rozmawia się i spędza czas więc naraie cieszmy się tym co mamy :* Ale wiedz ,że tęsknie już za Tobą i naszym spotkaniem" Teraz od rana on nic nie pisze... powinnam być bardziej powściagliwa? Bo narazie chcę go troche trzymać na dystans żeby nie uciekł że za bardzo się w nim zadurzyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jest coś takiego jak okazanie uczuć za bardzo :P pomijając to, że brzydzę się żonatymi którzy takie rzeczy wyprawiają z innymi, a jednocześnie są ostrożni bo chcą zachować rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkają razem? Maja dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mieszkają razem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×