Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość his

Co oznacza biały śluz

Polecane posty

Gość his

Chcialabym żeby ktoś konkretnie odpowiedzial na moje pytanie. Szukałam już w sieci, niestety wszędzie są inne odpowiedzi i jestem w totalnej kropce. od paru dni mam bardzo gęsty, biały, nieprzenikliwy śluz. nie ma on żadnego zapachu. co do rozciągliwości- czasami daje sie rozciagnac, ale tylko trochę. czytałam już, że to może być objaw dni niepłodnyc/plodnych/grzybicy pochwy/ciąży/owulacji... sama nie wiem w koncu, co to oznacza. Proszę o odpowiedz. z góry dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonska
biały jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość his
a czy jest to znak zbliżającego się okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość his
po okresie miałam bardzo rzadki, przezroczysty sluz. martwi mnie to, ze moj ostatni okres był cholernie krotki i bezbolesny (co u mnie jest rzadkoscia)... pozniej miałam mega wodnisty sluz. ostatnio zaczal sie zmieniac w biały, gest, nieciagliwy. czy jest to normalne? czy jest to oznaka zblizajacego sie okresu? strony o rozpoznawaniu sluzu, o naturalnych metodach planowania rodziny maja zupelnie sprzeczne wersje... wole wiec zapytac sie tutaj i uzyskac konkretna odpowiedz. z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość his
przy moim nieregularnym cyklu wszystko jest możliwe :) ostatni okres miałam 5 sierpnia... wtedy miałam cykl 38 dni (normalnie waha mi się własnie cykl od 33-38 dni)... nie mam zadnych innych symptomow nadchodzacego okresu oprocz tego dziwacznego sluzu... dlatego pytam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................89
His W takim razie wszystko jest w porządku:) Po prostu masz dni niepłodne, które objawiają się właśnie takim śluzem Korzystaj z nich aż do okresu; bo po okresie znów nadejdą płodne;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu
może to ciąża, napisałaś że ostatni okres był krótki, czasami na początku ciązy wystepują plamienia kub niewielkie krwawienia, zrób test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................89
Wszystko zależy od tego czy w ogóle są powody żeby była w ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość his
no tak... tylko ja nie współżyłam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................89
No właśnie o to mi chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa herbatka
nic ci sie nie przewraca do góry nogami, nic sie złego nie dzieje a ty panikujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalica
wreszcie trafilam na forum, gdzie ktos opisal podobne objawy do moich, ostatni okres mialam bardzo krótki i mało obfity, zaraz kiedy sie skonczyl zaczal mi sie mocno wodnisty i przezroczysty sluz, pozniej troche zgestnial ale juz nie byl przezroczysty, zrobil sie metny, teraz jest serkowaty, troche tez metny i rozciagliwy, poniewz wspołzyje tuz po tym dziwnym okresie poszlam do lekarza, ktory nie powiedzial mi ze jest to ciaza, z jednej strony uzylismy prezerwatywy i jest to raczej niemozliwe, z drugiej mam te dziwne objawy i bardzo mnie to martwi, nie wiem juz czy na sile ze strachu doszukuje sie w sobie objawow ciazy czy jednak cos jest nie tak, a lekarz nie zauwazyl ciazy bo np poszlam do niego za wczesnie.... co o tym sadzicie? moze mi ktos pomoc i odpowiedziec na moje watpliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka255.18o2.pl
Hej, wszystkim mam dwa pytanie. Jedno zadała mi moja przyjaciółka a drugie to zadanie domowe. 1. Koleżanka boi się, że jest w ciązy. od trzech lat kiedy zaczęła miesiączkować nigdy nie miała regularnych okresów. jakiś tydzień temu miała objawy takie jakie zawsze ma przed okresem. Jednak po kilki dniach zobaczyła na swojej bieliźnie ślady białego śluzu. Nie wydziela się on cały czas, lecz jest sporadyczny, co to może oznaczać? 2) na lekcjo biologii rozmawialiśmy na temat metod antykoncepcji i jeden z moich ..mądrych" kolegów zapytał się pani prof jakie jest prawdopodobienstwo skutecznego zajścia w ciążę w stosunku kazirodczym..pani nic nie odpowiedziała tylko kazała sie nam zastanowić na przyszła lekcję... czy możecie mi odpowiedzieć na te pytania? pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1234a
dziewczyny pomocy. chodzi o to czy moge być w ciazy jesli mialam okres? a i dodam że robilam 2 testy tylko wieczorem, myslicie ze sa wiarygodne? wynik byl negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie czytelniczki.. moze i mi pomozecie...okres mi sie spoznia juz pare dni czasami mam bialy sluz i zawroty glowy...poprzedni okres trwal przez 2 dni i nie byl obfity...co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLARA833
anna1234a okres+2 testy negatywne wszystko wskazuje na to,że nie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobnie do ciebie. Tylko że ja jeszcze okresu nie dostałam a biorę tabletki anty. I współżyłam nie biorąc ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalaa222
Ja jeszcze okresu wogole w zyciu nie mialam a gdy zrobie grubsza sprawe wycieram tylek to mam strasznie duzo sluzu na papierze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikanikk
Lalaa222, jeśli masz śluz po wypróżnieniu tylko to jest on z odbytu a nie z pochwy. To może być związane z jakimiś problemami jelitowymi. Musisz to sprawdzić. Gdyby śluz był z pochwy pojawiałby się niezależnie od wizyt w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziuja
Od 3 dni spoznia mi sie okres dodam ze urodzilam dziecko 4 miesiace temu mialam okres regularnie co 28dni bylam przeziebiona,leci ze mnie bialo przezroczysty sluz co to oznacza..?martwie sie czy to nie ciaza czasem.pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyy. jestem 4 miesiace po poroieiu ciaza oumarla. chce miec dzidzie ale ardzo sie oje ze sytuacja sie powtorzy. moje pytaie...od 2 di pojawil sie u mie ialy lekko gesty sluz do tego od 5 di towazyszy mi klujacy ol podrzusza ktory za chwile ustaje i po jakims czasie zowu sie pojawia zdarza mi sie ze chce mi sie wymiotowac a zaraz to uczucie mi mija. swedzi mie pochwa i mam wrazeie jaky mie tam cos rwalo.miesiaczke mialam 21maja czy moge yc w ciazy? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiak
Mam białawy i obfity sluz od 5 dni. Nie robilam tego, ale robilam przyjemnosc chlopakowi. chyba nie jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno jesteś gratuluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość czesc dziewczyy. jestem 4 miesiace po poroieiu ciaza oumarla. chce miec dzidzie ale ardzo sie oje ze sytuacja sie powtorzy. moje pytaie...od 2 di pojawil sie u mie ialy lekko gesty sluz do tego od 5 di towazyszy mi klujacy ol podrzusza ktory za chwile ustaje i po jakims czasie zowu sie pojawia zdarza mi sie ze chce mi sie wymiotowac a zaraz to uczucie mi mija. swedzi mie pochwa i mam wrazeie jaky mie tam cos rwalo.miesiaczke mialam 21maja czy moge yc w ciazy? prosze o odpowiedz" Ból i swędzenie pochwy są raczej objawami chorobowymi, np. infekcji, a nie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaa1991
witam, od ostatnich kilku miesięcy (4-5) miałam dosyć regularne cykle tzn 28-30 dni. w tym miesiącu ok 24 dc pojawił się u mnie śluz zabarwiony krwią, widoczny tylko przy podcieraniu. następnego dnia miałam już normalny biały śluz, po dwóch dniach znowu pojawił mi się śluz zabarwiony krwią i tak na zmianę do teraz czyli troszkę ponad tydzień. dodam że mam biały nierozciągliwy śluz. jeśli mój cykl miałby być taki jak poprzednie to dodam że okres spóźnia się ok 5 dni. dzisiaj z ciekawości zmierzyłam temperaturę, i wynosi 37.2, wcześniej nie mierzyłam więc pewnie to nie będzie zbyt przydatna informacja. nie wiem co mam myśleć, kierować się bardziej w stronę ciąży czy to po prostu jakieś zaburzenia hormonalne czy też opóźniona owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona1111
Mam do was pytanie spoznia mi sie okres dwa tygodnie powinnam dostać okres 14 lipca ale nie dostałam ;((( dziś juz jest 29 lipiec robiłam 21 i 24 test ciazowy oba wykazały ze nie jestem w ciąży , ale boje sie bo wspolzylam i boje sie jednak ze to ciąża :(( na dzień dzisiejszy mam dużo białego sluzu co to oznacza ze to jednak ciąża??? Błagam pomóżcie , odpowiedzcie konkretnie na moje pytanie ??! Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluś123432354535
hej.. ja nie mam okresu pięć dni śluz mam taki biały lepki... piersi mnie bolą robiłam test ale jedna kreska.(ale robilam go na wieczór) zawsze mialam cykle 28 albo 29 dni..zawsze..... teraz mi sie spoznia....ale test pokazal jedna kreske..jestem skolowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile dni jesteś po terminie. U mnie wodnista, mleczna wydzielina i bolesne piersi były pierwszymi objawami ciąży.Ale one są podobne do tych które normalnie ma się przed okresem. Przy czym u mnie dzień po spodziewanej miesiączce test wyszedł pozytywny, raczej z porannego moczu. Odczekaj jeszcze kilka dni i powtórz test. A profilaktycznie przy upławach możesz zakładać dopochwowo invag.Gdyby to była infekcja to pomoże. stres, antybiotyki,zmęczenie mogą "przesuwać okres".zachowaj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłby ktoś pomóc? Od paru miesięcy miałam normalny, regularny okres (około 30 dni). Miesiąc temu dostałam miesiączkę wcześniej o cztery dni, co nie jest aż tak dziwne, a teraz spóźnia mi się już ponad tydzień. Nie współżyłam z chłopakiem, nie ma też żadnych podstaw do przypuszczania, że mogłam mieć kontakt z jakąś sperma i później (jakimś dziwnym sposobem) przenieść ją na swoje narządy płciowe. Mam teraz problem bo około tydzień temu (kiedy powinnam była mieć okres) normalnie bolał mnie brzuch jak zawsze i byłam pewna, że następnego dnia wystąpi krwawienie. Tak się nie stało. Brzuch mnie już nie boli i pojawia się od czasu do czasu biały, gęsty śluz. Co to może znaczyć? Czy jest możliwość, że jakimś magicznym sposobem jestem jednak w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×