Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie to nie jest smieszne

CO OZNACZA GDY KOLEZANKA CHODZI Z CZERWONA NITKA OBWIAZANA NA RECE?

Polecane posty

Gość nie to nie jest smieszne

Kiedy sie jej spytalam ,to nic nieo dpowiedziala ,a kiedy dla zartu probowalam zerwac , to nieomal sie na mnie nie obrazila. czy takie czerwone nitki przewiazne wokol reki cos oznaczja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest smieszne
jaka kabala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtyu
kolejni sekciarze choc mniej drastyczni to nadal sekciarze fanatycy kabalisci=sekciarze=fanatycy religijni=swiry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co to oznacza tak w skroc
czy to jest oznaka jakies wiary w cos >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kabała
Madonna jest kabalistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kabala
prawdziwa kabala jest zydowska, to w co wierzy madonna i caly ten odlam niby-kabalistow to jakies nic nie warte przerobki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie koniecznie kabała (skomercjalizowana nieco przez gwiazdki Hollywood). Hinduiści i dawni muzułmanie zawiązywali takie nitki na ręcach nowonarodzonych dzieci lub na nóżkach zwierząt żeby chronić je przed złymi mocami, duchami i aby nic im się nie stało. Współcześni hinduiści również noszą takie nitki jako amulet na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINKA24
mhhm to ciekawe:) a co sie stanie jesli prawdopodobnie taska niteczka sie zerwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulanna
No to sobie kupi nową w pasmanterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Bulgarii
nosi sie takie cos (czerwone niteczki, tasiemki, czasem bialo-czerwone) na znak wiosny:) taki zwyczaj ludowy bulgarski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ktora znalazla
czerwona nitka to moze byc "straznik", ktorego ofiarował jej mistrz zen, od ktorego uczy się medytacji. jesli tak jest, to nie kupi sobie drugiej w pasmanterii, gdyby cos się z tą stało, więc lepiej nie niszcz jej tej nitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dawnych czasach
słysząłm, że czerwona niteczka na nadgarstku odpędza złe moce. Dzieciaczkom nowonarodzonym zawiązywali na nadgarstku, żeby złe duchy trzymały dystans. Tylko co to za groźne złe duchy, skoro niteczki się boją? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie ona powiedziala
zebym uwzala i nie robilA glupich zartow. z tego co wiem to o na b ardzo wierzy we wrozby. szczerze mowiac, nawet nie chce jej czasem za duzo mowic bo boje sie ze onam oze jakies moce miec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyala
ja czerwone majkti, to lepsze niz nitka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /Kasia
Ja słyszałam że czerwona nitka ma chronić przed plotkami i złymi słowami innych ludzi na nasz temat /nie związane z żadną wiarą, z tego co wiem/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowartosciowac sie chcesz
a schudla ta kolezanka?????? czerwona nitka to symbol pro - ana:) ale tez symol kabały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona222222224324234
Sądze że nawet na pewno...a fioletowa oznacza bulimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie ona powiedziala
heh napatoczylam sie na moj dawny topik. co do tego ,ze ona ma cos zwiazanego z buddyzmem czy anoreksja to raczej nie, poniewaz ona dosyc dobrze wyglada i nie ma tego typu problemow. jak wczesniej pisalam ona b wierzy w zabobony, wrozby, byla kiedys u jednego wrozbity itd.W ogole to ona dziwna jest, dziwnie sie przy niej czuje, niespokojnie, ma ciemne oczy ktore swidruja mnie i jakby "przeswietlaja". Pisze to co czuje. Nie utrzymuje z nia kontaktu teraz, jedynie na ulicy jej czesc powiem, natomiast do jej mieszkania nie chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam też słyszałam
to znak anoreksji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
kooeżanka jest kolejnym pustakiem z dziurą zamiast mózgu. Nitka to to co zostało z mózgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia4400
A co to znaczy stowarzyszenie kabalistyczne?? To jest oparte na wierze chrześcijańskiej ?? Plis odpiszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czytałam ,że anorektyczki noszą czerwoną nitke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buddysci nosza takie
moga byc czerwone lub obojetnie jakim kolorxze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxanois
Czerwoną nitka na nadgarstku, jest znakiem rozpoznawczym kobiet zrzeszonych w ruchu "pro-ana". Dziewczyny, które do niego należą, nie uważają anoreksji za niebezpieczne zaburzenie, lecz w to, że dążenie do bycia szczupłą jest drogą do ideału. Motto ruchu brzmi: "Co mnie żywi - niszczy mnie". W internecie można znaleźć wiele stron, blogów i for poświęconych temu zjawisku, poznać osoby o podobnym sposobie na życie, wymienić się radami i wskazówkami. Na jednej ze stron czytamy: Czerwona nitka to nasz symbol, nieoficjalny znak rozpoznawczy dla wtajemniczonych. KolorCZERWONY oznacza anoreksję, FIOLETOWY- bulimię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanka
a kiedy ktoś nosi niebieską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszczyna
hahaha najpierw wszyscy gadaja glupotu co ta czerwona niktka nie oznacza, a na pudelku pojzwil sie artykul o czerwonej nitce kreglickiej i o tatuazy Angeliny J. "Quod me nutrit me destruit" i teraz wszyscy madrzy;D Pozdro;D i tak naprawde kazdy nosi i uwaza to co chce, mozesz sobie obwiazac siano wokol nadgarstka i powiedziec ze to symbol anemii:D xD pozdro:D xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×