Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co piją wasze dzieci w takie upaly? co lubia?

Polecane posty

Gość gość

co dajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbata owocowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda, soki, mięta z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie drinkuję Mieszam miksuję i nalewam na przykład ziół ostudzonych naparów i soków różnych wody mineralnej dolewam i podaję czasami z kostką lodu Bardzo dużo też koktajli owocowych robię i co drugi dzień robię lodowe desery z malinami sorbertem z ostatnich partii truskawek( bardzo słodkich)które pomroziłam z borówkami jagodami i dziś zrobiłam tez sorbert z czerwonej pożeczki-pychaaaaa! Wymyślam stale i pomysły mi się nie kończą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam że woda jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda jest ok ale monotonia nie Poza tym minerały i witaminy-trzeba o nich pamiętać pijąc wodę zródlana która ich nie posiada a skutecznie je wypłukuje! My jemy dużo soczystych owoców nektaryn i arbuzów w takie upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gotuję codziennie kompot jabłko gruszka, nie dodaję żadnego cukru. syn bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zrobilam sok arbuzowy z mięta i kostlkami lodu. Dzieciaki dzbanek 1,5 litra wypily w tempie ekspresowym. Jutro planuje sok porzeczkowy z jabłkiem. Robię też lemoniadę, koktajle owocowe i warzywne. Zwlaszcza teraz kiedy są owoce sezonowe można kombinowac, mieszać, wymyślać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównie wodę i soki owocowe- syropy- z wodą, mamy domowe na szczęście więc korzystamy, rzadziej soki wyciskane, u babci- kompot z owoców z ogródka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda źródlana Herbata czarna słaba Herbaty owocowe Mięta Herbata zielona Woda z dodatkiem soku/nektaru Bobofrut Mam sporo czerwonej i czarnej porzeczki.. jakiś pomysł jak to wykorzystać? Jak zrobić kompot czy sok? (z kuchennych maszyn mam tylko mikser z końcówkami do mieszania, albo z nożykiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sok jabłkowy, pomarańczowy, wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompoty i "lemoniade":wode z miodem i cytryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa a dzieci tylko chodza z jupikami, coca cola, kubusiem i fanta, ale nieueueueeeeee tylko kompoty wlasnej roboty i mineralna pija. ehm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moje jupika jeszcze nie probowalo nawet:P dopoki samo sobie nie kupi to nie wypije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompoty, wode, herbata owocowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda ,herbata z cytryna , kompot (obecnie śliwkowy na topie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moje nie chodzi z kubusiem bo tutaj gdzie mieszkam nie ma czegoś takiego ,w ogóle nie tego typu napoji dla dzieci ,wiec jak pisalam moj pije sok jabłkowy, pomaranczowy i wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zwolenniczką wody , herbaty ! i tego pilnuję obecnie dziecko od miesiąc przebywa z babciami więc nie wiem co i jak :D mysza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje piją soki, kompoty, domową lemoniadę, robię też koktajle owocowe. Samej wody piją niewiele, właściwie tylko wieczorem i nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co by bylo najlepszego do picia dla 6 miesiecznego malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Moja trzy i pół letni a chrześnica ca piją soczki z kartoniku . Wodę Kubuś smakowało i w sumie głównie e to. Czasem wodę z sokiem. Mój synek trzy miesięczny pije na razie rumiankowa herbatę i czasem wodę. Chyba zacznę podawać mu miete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Colę. C ich nie zabije to wzmocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda woda z cytryną soki ale nie z koncentratu, takie ze sklepu nieco droższe, z lodówki, o dacie ważności max 2 tygodnie, czasem robię domowe jabłkowe soki herbata zielona przestudzona rozcieńczona z wodą + kostka lodu nie lubi arbuzów ale je sporo owoców jak jabłka czy brzoskwinie, lubi też ogórek a tam sporo wody jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cola sprite jubus caprio i inne ale przewaznie pije wodę. Duzooo wody. W zime herbatka soki nesti. Ma 5 lat. Wode uwielbia bo i my czesto pijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allliicja
Herbatki owocowe. Najczęściej malina, truskawka albo jakaś taka jagodowa celmar. Litrami muszę zaparzać i chłodzić latem dla dzieciaków. Ale przynajmniej wiem, co piją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glownie wode, ale uwielbia tez mleko. Czasem dostanie troche pepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka też pije tylko wodę. W zimę pije soki naturalne chętniej niż w lato, teraz to nic słodkiego nie rusza, za gorąco :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×