Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alafin

co polecacie na wałeczki?

Polecane posty

hej! generalnie nie jest u mnie źle z figurą, ale strasznie mnie wkurzają wałeczki po bokach :( czy jest jakiś skuteczny sposób, żeby się ich pozbyć? jestem trochę zabiegana, nie mam czasu dobrze zjeść, nawet nie mówię o siłowni :/ mam taką pracę ze trudno o regularność i jakieś planowanie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś tam wałeczki muszą być żeby było za co złapać na jeźdźca. u mnie zostały same kości i faceci jednak marudzą, że tak jakby szkieletora ściskali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne wyjscie to schudnac, zeby zniknely waleczki musisz pozbyc sie tluszczyku, innej rady nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w internecie masz dużo ćwiczeń :) poszukaj, na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się schudnąć z konkretnej partii ciała, ale można popracować nad ogólnym wyglądem sylwetki i kondycją. Z Twojego posta wynika, że nie jesz regularnie - to duży błąd, powinnaś wygospodarować czas na posiłki, jeśli pomijasz pory jedzenia, Twój metabolizm spowalnia, a organizm broni się przed głodówką. Pierwsza rada: jedz regularnie! Jeśli chodzi o propozycję treningu, polecam Ci trening przerywany na oribtreku:http://www.abcfitness.pl/przykladowy-program-cwiczen-na-orbitreku-ba25. Takie ćwiczenia są bardzo efektywnie bez problemu powinnaś wygospodarować na nie czas, nawet przy nieregularnym trybie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania_ABCfitness dziś bzdura kompletna, powielana na wszystkich stronach o fitnesie! ja też jestem zabiegana. ostatnio się zapuściłam i schudłam w ten sposób, że ...pomijałam jeden posiłek. zazwyczaj była to kolacja, ale czasami śniadanie, zdarzyło mi się też nie zjeść obiadu. jedzenie 5 posiłków dziennie, co ma niby przyspieszać metabolizm to mit! albo te bzdury, że jak człowiek jest głodny, to organizm zaczyna magazynować tłuszcz. ja normalnie jem 3 porządne posiłki. czasami dwa: syte śniadanie i duży obiad. jestem szczupła. a to, że jakis czas temu przytyłam wynikło z tego, że przesadziłam z fasfoodami i słodyczami. Jedyną prawdą jest to, że nie da się schudnąć z wybranej partii ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pozbędę się tych moich nieszczęsnych wałków? :( z jedzeniem sama nie wiem, ale niestety bardzo trudno jest mi nie jesc, ja jem nawet 7 razy dziennie bo po 2 godzinach jz mnie ssie w zoladku :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestać nosić biodrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po 2 godzinach cię ssie to znaczy, że masz problemy z insuliną. Ograniczyć węglowodany (jeść je tylko do południa), ewentualnie dodać tabletki z morwą przed węglowym posiłkiem, i si e powinno unormować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki trening wyszczupli całe ciało, wzmocni Twoją kondycję i wysmukli nogi. Trenując na orbitreku, angażujesz różne mięśnie, a efekty równomiernie rozkładają się na całe ciało. Używając ramion orbitreka, angażujesz górne partie. Jeśli zrezygnujesz z ćwiczeń z rączkami, wzmocnisz dodatkowo mięśnie brzucha, odpowiedzialne za stabilizację ciała. Orbitrek daje naprawdę duże możliwości treningowe i efekty w stosunkowo krótkim czasie: http://www.abcfitness.pl/6-powodow-dla-ktorych-warto-cwiczyc-na-orbitreku-ba7. Co do odchudzania - Twój sposób nie jest zdrowy. Faktycznie, pomijając jeden posiłek ograniczasz kalorie, efekt może być zwłaszcza widoczny, jeśli pomijasz kolację - czyli nie jesz przed snem. Można też jeść jeden posiłek, można się pogłodzić - efekt pewnie będzie, ale zaburzysz równowagę organizmu. Pytanie czy takim kosztem w ogóle warto. Ten sam efekt możesz osiągnąć jedząc 5 posiłków, tylko skromniejszych - organizm po pewnym czasie się przyzwyczai i nie będziesz czuć różnicy, a zapewnisz regularne dostawy energii dla Twojego ciała. Wiele też zależy od metabolizmu - są osoby, które mogą jeść co chcą i nie mają dużych wahań wagi, są i takie, którym od razu właśnie “idzie w wałeczki”. Odchudzanie nie powinno być celem samym w sobie, warto robić to z głową i zdrowo. Co do insuliny - na pewno warto zbadać sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) a jakbym się zdecydowała to czy kupię coś dobrego w granicach 800-1000 złotych? i co z przesyłką? macie stacjonarny sklep w Krakowie albo okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci model Sapphire Thunder II: http://www.abcfitness.pl/sprzet-fitness-c5/orbitreki-trenazery-c8/orbitrek-magnetyczny-sapphire-sg-511e-thunder-ii-p1523. Ma stabilną konstrukcję, pracuje cicho i płynnie, opór można regulować w szerokim zakresie, jest także wyposażony w nowoczesny komputer, który mierzy najważniejsze parametry treningu. Nie ma problemu z wysyłką, bo od 200 zł jest darmowa (o ile za zamówienie nie płacisz za pobraniem). Jeśli masz pytania, chętnie pomogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciała się pozbyć wałeczków, sporo ćwiczeń przerobiłam z yt i efekt mizerny albo ja mam za słaby zapał, na razie sobie herbatę 4xsuper slim kupiłam, bo koeleżanka mi mówiła, ze jej to pomogło trochę schdunąć, mniej jej się jeśc po tym chciało, zobacyzmy jak to u mnie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wzmiankę o Big-Active w tak pozytywnym kontekście. Ze swojej strony polecam Ci również herbatę 4xSuperSlim, przeznaczoną dla osób, którym zależy na schudnięciu i oczyszczeniu organizmu. Dzięki zawartym w niej składnikom wspomaga: spalanie tkanki tłuszczowej, przemianę materii, redukcję nadmiaru wody i detox. Oczywiście, żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty trzeba pamiętać o zbilansowanej diecie i regularnej aktywności fizycznej. Zachęcam do wypróbowania, smak trawy cytrynowej i grejpfruta na pewno przypadnie Ci do gustu. W przypadku pytań bądź wątpliwości - zapraszam, służę pomocą. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłączę się pod dyskusję bo mam właśnie problem z nadmiarem wody i ciężko mi jakoś idzie to odchudzanie. Gdzie można taką herbatkę kupić? Chętnie spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko, W detoksie organizmu i pozbyciu się nadmiaru wody, pomoże Ci smaczna grejpfrutowa Big-Active 4xSuperSlim, w której składzie znajdziesz m.in. yerba mate, morszczyn i kwiat hibiskusa. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie twister do ćwiczeń - jest mały i poręczny, lekko się na nim ćwiczy. Co do tych herbatek to mam pytanie czy można je słodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloza, Herbaty mają lekko słodkawy, owocowy smak i nie ma potrzeby, by je dosładzać. Możesz to oczywiście zrobić, pamiętaj jednak, że cukier dostarcza dodatkowych kalorii, a to z nimi walczysz sięgając po nasze herbaty. :) Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wałeczki są fajne no ale baby tego nie zrozumią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molik
Na wałeczki najlepszy jest ruch. Biegi czy jazda na rowerze dobrze robią na wcietą talię. Dodatkowo można po jedzeniu pić herbaty ziołowe które wspomagają trawienie, lub hamują wchłanianie węglowodanów. Np. mnie odpowiada active burn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja tez jestem zwolenniczką herbat ziołowych zwłaszcza zielonej herbaty która bardzo dobrze działa na moje trawienie do tego ma łagodny posmak i w te ciepłe dni mogę się nią napić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepsza herbata jest czerwona Pu Erh z grejpfrutem po prostu od niej się uzależniłam do tego pomaga mi w mojej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×