Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agusia145

co poradzić na obwisly biust?

Polecane posty

Gość agusia145

Po urodzeniu i karmieniu dziecka przez niecałe 2 tygodnie, moje piersi są okropne. Miękkie, zwisajace, nieksztaltne.. Mam na nich za dużo skóry i pełno rozstępów. Stosuje od 3 tygodni tabletki bust up smaruje się kremami, polewam na zmianę zimnym i ciepłym strumieniem wody i nic. Stały się minimalnie twardsze ale w środku a na nich tona skóry która wylewa się ze staników z każdej szczeliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możes iść do salonu kosmetycznego na zabiegi ujędrniające derma rollerem lub zabiegi z falami radiowymi. Polecam salon www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tylko lifting z implantem. Szkoda kasy na kremy. Jak chcesz to możesz robić pompki i inne cwiczenia na klatę ale szczerze nie wiem czy to ma sens. Mi nie pomogło, idę pod nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogły zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Musiałam przynieść do salonu kosmetycznego zdjęcie usg piersi ze zgodą lekarza na zabieg. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozycja na pieska ! Mi to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może stosujesz nie odpowiednie lajbiki? idź do porządnego sklepu z bielizną i dobrej brafterki która dobierze Ci odpowiedni lajbik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyć i dobrze dobrać stanik - ja mam dobre doświadczenia z allesem, więc mogę go z czystym sumieniem polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam olejek busajna sama stosuję na pośladki bo mam straszne rozstepy jak schudłam i ten olejek jest OK, cudów nie ma ale tani bo 30 zł za 100 ml i widzę że po tygodniu skóra jest lepsza w dotyku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wszystkie kremy, olejki nie pomagaja aż tak. To efekt na chwilke. Koleżanka mnie podpuściła na podniesienie biustu operacyjne. Ona jest juz po no i powiem ci efekt robi wrażenie. Blizny nie az tak widoczne a biust ślicznie wygląda. Jestem już zapisana na operację mam w połowie stycznia. Wybrałam klinikę w Łodzi i jej lekarkę dr Dorotę Żukowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę się cieła jeśli nie ma takiej potrzeby, olejki, kremy i kolagen działają, owszem nie cuda ale mi pomogły i nie na chwilę Ważna jest systematyczna pielegnacja A co do Pani żukowskiej chyba jesteś bardzo odważna ja bym w życiu tam nie poszła, widziałam efekty i to masakra była, opinie negatywne i chyba nikt nigdy nie pokazał co ten lekarz zrobił dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×